Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Zabok Open 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -30
PF - Dječaci -33
PF - Dječaci -36
PF - Dječaci +36
PF - Dječaci -27
2003
189
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
241
0
PETROVIČ JAN (PTUJ)
153
LUKA GRABAR (PLANET)
82
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
156
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
2005
241
0
PETROVIČ JAN (PTUJ)
153
3
LUKA GRABAR (PLANET)
2004
82
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
156
8
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
2008
153
3
LUKA GRABAR (PLANET)
156
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. PETROVIČ JAN, PTUJ
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
PF - Dječaci -30
2006
190
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
158
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
2007
126
11
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
159
6
VITO LAZARIĆ (PLANET)
2009
158
0
TIN PETRIĆ (PLANET)
126
7
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
Medalists
1. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
2. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
3. ----
PF - Dječaci -33
2010
134
3
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
151
5
DAVID VRETENAR (PLANET)
Medalists
1. DAVID VRETENAR, PLANET SPORT
2. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -36
2011
55
1
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
125
4
MARTIN GRUBIŠA (JASTREB)
Medalists
1. MARTIN GRUBIŠA, JASTREB
2. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
3. ----
3. ----
PF - Dječaci +36
2012
183
1
ROMAN DODIK (SUŠAK)
56
3
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
209
TIN CAPAN (TGRSL)
2014
56
6
ANTE CVITANOVIĆ (KBK MOS)
209
3
TIN CAPAN (TGRSL)
Medalists
1. ANTE CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. TIN CAPAN, TIGAR, Slunj
3. ROMAN DODIK, SUŠAK
3. ----