Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Zabok Open 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
LAV, Pula
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
PRIME
PTUJ
SUŠAK
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VRSAR
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-30
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -50
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke -65
LC - Juniorke -60
PF - Dječaci početnici-30
1004
276
11
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
95
4
MIRKO VRHOVEC (BTI)
31
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
1006
276
6
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
31
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
Medalists
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
3. MIRKO VRHOVEC, BTI
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje -37
2023
199
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
96
4
DONNA VRHOVEC (BTI)
138
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
152
DEA CVEK (PLANET)
149
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2025
199
3
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
138
5
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
2024
152
6
DEA CVEK (PLANET)
149
11
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
2027
138
7
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
149
12
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. DEA CVEK, PLANET SPORT
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
PF - Mlađe kadetkinje +47
2029
64
8
LANA NOHA (KBK MOS)
283
2
NIKOLINA REBIĆ (KRAPINA)
11
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
2031
64
5
LANA NOHA (KBK MOS)
11
1
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
Medalists
1. LANA NOHA, MOSLAVAC
2. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
3. NIKOLINA REBIĆ, KRAPINA
3. ----
PF - Starije kadetkinje -50
1031
12
0
LORENA ZEBA (BTI)
52
0
LANA NOHA (KBK MOS)
1032
13
6
LEONARDA DEAK (BTI)
177
0
ZOA VIVODA (SUŠAK)
1035
12
14
LORENA ZEBA (BTI)
13
11
LEONARDA DEAK (BTI)
Medalists
1. LORENA ZEBA, BTI
2. LEONARDA DEAK, BTI
3. LANA NOHA, MOSLAVAC
3. ZOA VIVODA, SUŠAK
PF - Juniorke -60
1038
277
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
85
0
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
90
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1040
277
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
90
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. DORIS KUZMIĆ, GLINA
3. ----
PF - Juniorke -65
1039
253
10
HANI PAĆALAT (MINOTAU)
15
11
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. HANI PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
3. ----
LC - Juniorke -60
2045
87
0
MIRELA RADIĆ (GLINA)
278
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Medalists
1. MIRELA RADIĆ, GLINA
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ----
3. ----