Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Zabok Open 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
LAV, Pula
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
PRIME
PTUJ
SUŠAK
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VRSAR
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-24
PF - Dječaci početnici-27
PF - Dječaci početnici-30
PF - Djevojčice početnice-24
PF - Djevojčice -24
PF - Mlađi kadeti -42
KL - Juniori +94
PF - Dječaci početnici-24
1001
132
14
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
25
13
NIKO VRBANIĆ (TIGAR)
Medalists
1. ARIAN RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
2. NIKO VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Dječaci početnici-27
1002
83
5
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
23
3
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
1003
186
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
240
0
PETROVIČ JAN (PTUJ)
1005
83
1
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
186
3
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. IVANO ŽUŽIĆ, GLINA
3. PETROVIČ JAN, PTUJ
3. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Dječaci početnici-30
1004
276
11
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
95
4
MIRKO VRHOVEC (BTI)
31
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
1006
276
6
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
31
0
TOMISLAV VRANKOVEČKI (BUŠIDO)
Medalists
1. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
2. TOMISLAV VRANKOVEČKI, BUŠIDO
3. MIRKO VRHOVEC, BTI
3. ----
PF - Djevojčice početnice-24
2001
21
4
IVA VRBANIĆ (TIGAR)
239
11
LADA VUKIĆ (NINJA)
Medalists
1. LADA VUKIĆ, NINJA
2. IVA VRBANIĆ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -24
1009
65
9
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
30
5
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
1010
217
2
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
163
9
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
1012
65
7
MARTA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
163
3
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
Medalists
1. MARTA CVITANOVIĆ, MOSLAVAC
2. TENA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
PF - Mlađi kadeti -42
1021
184
0
NIKO NUJIĆ (PLANET)
119
6
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
1023
206
4
MARO BOSANAC (TGRSL)
165
1
NORICK PALAIAGA (ROVINJ)
1024
154
6
MARIN VULETIĆ (PLANET)
285
0
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
1025
205
4
DAVID BOSANAC (TGRSL)
19
1
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1026
119
12
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
206
1
MARO BOSANAC (TGRSL)
1027
154
4
MARIN VULETIĆ (PLANET)
205
2
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1029
119
5
FRAN GRUBIŠA (JASTREB)
154
4
MARIN VULETIĆ (PLANET)
Medalists
1. FRAN GRUBIŠA, JASTREB
2. MARIN VULETIĆ, PLANET SPORT
3. MARO BOSANAC, TIGAR, Slunj
3. DAVID BOSANAC, TIGAR, Slunj
KL - Juniori +94
2048
267
0
FLORIAN MATOŠ (TIGAR)
255
3
JEAN-PAUL MUNDA (PRIME)
Medalists
1. JEAN-PAUL MUNDA, PRIME
2. FLORIAN MATOŠ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----