Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Zabok Open 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
LAV, Pula
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
PRIME
PTUJ
SUŠAK
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VRSAR
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti +69
LC - Juniori -63
LC - Juniori -84
LC - Juniori -94
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Juniori -84
KL - Juniori +94
LC - Stariji kadeti +69
1042
101
0
FILIP KOSTADINOVIĆ (KOBRABJ)
279
3
IVO VULETIĆ (GATA)
263
LUKA JOVIČIĆ (PRIME)
1043
216
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
201
0
TILEN REPINA (PTUJ)
233
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
1044
279
0
IVO VULETIĆ (GATA)
263
0
LUKA JOVIČIĆ (PRIME)
1045
216
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
233
0
DARIO GLOGOŠKI (NINJA)
1047
263
0
LUKA JOVIČIĆ (PRIME)
216
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. LUKA JOVIČIĆ, PRIME
3. DARIO GLOGOŠKI, NINJA
3. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
LC - Juniori -63
1046
270
0
JURAJ HORVAT (ŠK)
264
0
VIKTOR MAČEK (PRIME)
Medalists
1. JURAJ HORVAT, ŠKORPION
2. VIKTOR MAČEK, PRIME
3. ----
3. ----
LC - Juniori -84
1048
260
0
FRANČESKO LEŠI (PRIME)
196
0
DOMINIK CVETKO (PTUJ)
Medalists
1. DOMINIK CVETKO, PTUJ
2. FRANČESKO LEŠI, PRIME
3. ----
3. ----
LC - Juniori -94
1049
262
0
JEAN-PAUL MUNDA (PRIME)
128
3
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. JEAN-PAUL MUNDA, PRIME
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -63
1050
105
0
VITO PERIŠ (GATA)
251
0
VIKTOR MAČEK (PRIME)
1051
104
0
TEO RAČAN (KOBRABJ)
97
3
ALEX PAULIŠIĆ (VRSAR)
1053
251
2
VIKTOR MAČEK (PRIME)
97
1
ALEX PAULIŠIĆ (VRSAR)
Medalists
1. VIKTOR MAČEK, PRIME
2. ALEX PAULIŠIĆ, VRSAR
3. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. TEO RAČAN, KOBRA, Bjelovar
KL - Stariji kadeti +69
1052
259
0
LUKA JOVIČIĆ (PRIME)
106
0
IVO VULETIĆ (GATA)
Medalists
1. LUKA JOVIČIĆ, PRIME
2. IVO VULETIĆ, SVETI JURE, Gata
3. ----
3. ----
KL - Juniori -84
2047
48
3
LUKA KVESIĆ (CRO)
249
0
FRANČESKO LEŠI (PRIME)
Medalists
1. LUKA KVESIĆ, CROATIA
2. FRANČESKO LEŠI, PRIME
3. ----
3. ----
KL - Juniori +94
2048
267
0
FLORIAN MATOŠ (TIGAR)
255
3
JEAN-PAUL MUNDA (PRIME)
Medalists
1. JEAN-PAUL MUNDA, PRIME
2. FLORIAN MATOŠ, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----