Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
7. Međunarodni Zabok Open 2020.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
CROATIA
DRAGON&SOKOL
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
LAV, Pula
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
PRIME
PTUJ
SUŠAK
SVETI JURE, Gata
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VRSAR
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci početnici-27
PF - Djevojčice početnice+36
PF - Dječaci -27
PF - Ml. kadeti poč.+47
PF - Mlađi kadeti +47
PF - Starije kadetkinje -60
PF - Juniorke -60
LC - Juniorke -60
PF - Dječaci početnici-27
1002
83
5
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
23
3
IVANO ANZIĆ (TIGAR)
1003
186
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
240
0
PETROVIČ JAN (PTUJ)
1005
83
1
IVANO ŽUŽIĆ (GLINA)
186
3
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
2. IVANO ŽUŽIĆ, GLINA
3. PETROVIČ JAN, PTUJ
3. IVANO ANZIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Djevojčice početnice+36
2002
86
6
MARINA DOTLIĆ (GLINA)
136
13
ERIKA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. ERIKA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
2. MARINA DOTLIĆ, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -27
2003
189
0
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
241
0
PETROVIČ JAN (PTUJ)
153
LUKA GRABAR (PLANET)
82
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
156
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
2005
241
0
PETROVIČ JAN (PTUJ)
153
3
LUKA GRABAR (PLANET)
2004
82
3
FILIP KLOBUČAR (GLINA)
156
8
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
2008
153
3
LUKA GRABAR (PLANET)
156
0
NIKO STOJKOVSKI (PLANET)
Medalists
1. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
2. NIKO STOJKOVSKI, PLANET SPORT
3. PETROVIČ JAN, PTUJ
3. FILIP KLOBUČAR, GLINA
PF - Ml. kadeti poč.+47
2016
175
3
VIKTOR DODIK (SUŠAK)
91
0
DAVID ŠESTO (GLINA)
Medalists
1. VIKTOR DODIK, SUŠAK
2. DAVID ŠESTO, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Mlađi kadeti +47
1028
246
7
IVAN MARETIĆ (JASTREB)
80
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
Medalists
1. IVAN MARETIĆ, JASTREB
2. BORNA KLOBUČAR, GLINA
3. ----
3. ----
PF - Starije kadetkinje -60
1034
81
0
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
282
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
89
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1036
282
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
89
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. DORIS KUZMIĆ, GLINA
3. ----
PF - Juniorke -60
1038
277
6
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
85
0
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
90
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
1040
277
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
90
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
Medalists
1. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
2. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. DORIS KUZMIĆ, GLINA
3. ----
LC - Juniorke -60
2045
87
0
MIRELA RADIĆ (GLINA)
278
0
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
Medalists
1. MIRELA RADIĆ, GLINA
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ----
3. ----