Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Slunj Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Y. cadets beginners (female) -37
PF - Y. cadets beginners (female) -42
PF - Y. cadets beginners (female) -47
PF - Y. cadets beginners (female) +47
PF - Y. cadets beginners (female) -37
2050
377
0
IVANA LUCIĆ (KBKSINJ)
254
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
172
PETRA LERGA (PRETORI)
339
NADJA UZELAC (KBK TD)
29
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
2052
254
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
172
3
PETRA LERGA (PRETORI)
2053
339
12
NADJA UZELAC (KBK TD)
29
3
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
2056
172
0
PETRA LERGA (PRETORI)
339
7
NADJA UZELAC (KBK TD)
Medalists
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. PETRA LERGA, PRETORIAN
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
PF - Y. cadets beginners (female) -42
2054
342
6
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
400
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
2055
411
7
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
156
4
BILIĆ DŽENANA (KURTO)
2058
342
0
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
411
6
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
Medalists
1. BRUNA MATIJAŠ, LOTUS
2. TEA LUCIĆ, KNEZ
3. BILIĆ DŽENANA, KBV Kurto
3. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
PF - Y. cadets beginners (female) -47
2057
419
2
LANA MARIĆ (LOTUS)
311
12
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
421
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
2059
311
11
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
421
3
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
Medalists
1. MELINA RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
3. LANA MARIĆ, LOTUS
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) +47
2060
159
3
LORETA JELENKOVIĆ (PRETORI)
257
5
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
188
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
2062
257
8
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
188
2
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
Medalists
1. TAJA ŠIBILA, PTUJ
2. DORIS KUZMIĆ, GLINA
3. LORETA JELENKOVIĆ, PRETORIAN
3. ----