Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Slunj Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Older cadets (female) -37
PF - Older cadets (female) -42
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Older cadets (female) +65
PF - Older cadets (female) -37
3034
422
7
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
418
6
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
221
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
3037
422
6
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
221
4
ANA NIKOLIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
2. ANA NIKOLIĆ, MOSLAVAC
3. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
PF - Older cadets (female) -42
3056
414
1
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
163
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. BRUNA MATIJAŠ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -46
3058
233
12
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
170
7
ZARA LERGA (PRETORI)
3059
303
0
ANA MARETIĆ (JASTREB)
328
6
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
3060
313
11
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
361
1
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
415
DORA GREGO (FRANK.)
3061
233
0
LEJLA ABDIJANOVIC (POKOJ)
328
6
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
3062
313
6
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
415
0
DORA GREGO (FRANK.)
3064
328
9
ANA JOVIĆ (SUŠAK)
313
3
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ANA JOVIĆ, SUŠAK
2. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. LEJLA ABDIJANOVIC, KBS Pokoj
3. DORA GREGO, FRANKOPAN
PF - Older cadets (female) -50
3063
120
8
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
246
5
LEONARDA DEAK (BTI)
404
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
3065
120
6
ELA MAGDIĆ (TGRSL)
404
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
Medalists
1. ELA MAGDIĆ, TIGAR, Slunj
2. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
3. LEONARDA DEAK, BTI
3. ----
PF - Older cadets (female) -55
3066
363
0
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
386
6
LANA BOGDAN (LOTUS)
3067
267
9
MARTINA GRABAR (PLANET)
312
7
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
3068
20
3
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
183
8
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
355
LEONA BARTOLIN (NINJA)
3069
386
13
LANA BOGDAN (LOTUS)
267
17
MARTINA GRABAR (PLANET)
3070
183
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
355
3
LEONA BARTOLIN (NINJA)
3073
267
10
MARTINA GRABAR (PLANET)
183
9
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
2. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
3. LANA BOGDAN, LOTUS
3. LEONA BARTOLIN, NINJA
PF - Older cadets (female) -60
3071
22
8
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
68
9
ROKA PULJAK (TIGAR)
3072
194
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
11
6
ZALA ROZINA (PDKZ)
3075
68
3
ROKA PULJAK (TIGAR)
11
10
ZALA ROZINA (PDKZ)
Medalists
1. ZALA ROZINA, PON DO KWAN ZAGORJE
2. ROKA PULJAK, TIGAR, Karlovac
3. PETRA ŽMIRIĆ, GLINA
3. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
PF - Older cadets (female) -65
3074
165
6
MILICA MATIĆ (PRETORI)
153
0
MATEA GROŠ (BUŠIDO)
66
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
3076
165
0
MILICA MATIĆ (PRETORI)
66
6
LARA MIHALIĆ (TIGAR)
Medalists
1. LARA MIHALIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
3. MATEA GROŠ, BUŠIDO
3. ----
PF - Older cadets (female) +65
3077
167
7
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
345
0
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. ANA LU KUZMIĆ, GLINA
3. ----
3. ----