Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
8. Slunj Open 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK BATAJNICA
KBK Kula
KBS Pokoj
KBV Kurto
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Radgonski kickboxing
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
PF - Y. cadets beginners (female) -37
PF - Y. cadets beginners (female) +47
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (male) +69
PF - Y. cadets beginners (female) -37
2050
377
0
IVANA LUCIĆ (KBKSINJ)
254
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
172
PETRA LERGA (PRETORI)
339
NADJA UZELAC (KBK TD)
29
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
2052
254
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
172
3
PETRA LERGA (PRETORI)
2053
339
12
NADJA UZELAC (KBK TD)
29
3
ĆEHIĆ EMA (KURTO)
2056
172
0
PETRA LERGA (PRETORI)
339
7
NADJA UZELAC (KBK TD)
Osvajači medalja
1. NADJA UZELAC, DRAGON&SOKOL
2. PETRA LERGA, PRETORIAN
3. ĆEHIĆ EMA, KBV Kurto
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
PF - Y. cadets beginners (female) +47
2060
159
3
LORETA JELENKOVIĆ (PRETORI)
257
5
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
188
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
2062
257
8
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
188
2
DORIS KUZMIĆ (GLINA)
Osvajači medalja
1. TAJA ŠIBILA, PTUJ
2. DORIS KUZMIĆ, GLINA
3. LORETA JELENKOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
3002
255
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
103
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
272
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
3004
103
0
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
272
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Osvajači medalja
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. ----
PF - Younger cadets (female) +47
3022
193
0
PETRA ŽMIRIĆ (GLINA)
182
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
227
LANA NOHA (KBK MOS)
362
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
376
LANA KIRIN (TIGAR)
3024
184
10
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
259
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
144
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
226
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
296
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
3025
182
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
227
0
LANA NOHA (KBK MOS)
3026
362
8
GRETA BOLTERSTEIN (BUDOL)
376
9
LANA KIRIN (TIGAR)
3027
184
5
ANA LU KUZMIĆ (GLINA)
144
10
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
3028
226
8
ANA CVITANOVIĆ (KBK MOS)
296
9
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
3029
182
7
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
376
0
LANA KIRIN (TIGAR)
3030
144
10
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
296
6
VERONIKA VUKUŠIĆ (JASTREB)
3032
182
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
144
0
MAGDALENA TOKIĆ (VELEBIT)
Osvajači medalja
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. MAGDALENA TOKIĆ, VELEBIT
3. LANA KIRIN, TIGAR, Karlovac
3. VERONIKA VUKUŠIĆ, JASTREB
PF - Older cadets (male) +69
3053
315
3
IVAN ZAGORAC (POLAČA)
260
11
TILEN REPINA (PTUJ)
393
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
427
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
305
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3055
260
7
TILEN REPINA (PTUJ)
393
0
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
3054
427
0
ANTONIO MIKULIĆ (POLAČA)
305
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3057
260
5
TILEN REPINA (PTUJ)
305
7
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Osvajači medalja
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. TILEN REPINA, PTUJ
3. ANTONIO MIKULIĆ, POLAČA
3. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
LC - Older cadets (male) +69
1007
402
3
LUKA RUKAVINA (ZG)
430
0
BRUNO UDILJAK (LOTUS)
1008
394
0
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
261
3
TILEN REPINA (PTUJ)
1011
402
0
LUKA RUKAVINA (ZG)
261
3
TILEN REPINA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. LUKA RUKAVINA, ZAGREB
3. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
3. BRUNO UDILJAK, LOTUS