Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
8. Slunj Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
ARMUS
BTI
BUDOKAI LABIN
BUŠIDO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
FRANKOPAN
GLINA
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBK BATAJNICA
KBK Kula
KBS Pokoj
KBV Kurto
KNEZ
KRAPINA
KUTINA
LAV, Pula
LOTUS
MINOTAUR
MOSLAVAC
NINJA
PLANET SPORT
POLAČA
PON DO KWAN ZAGORJE
PRETORIAN
PTUJ
Radgonski kickboxing
SUŠAK
ŠKORPION
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
VELEBIT
ZAGREB
ZEUS
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -32
LC - Seniors (male) -74
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) +94
PF - Boys -32
2022
412
0
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
337
6
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
205
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
2024
206
7
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
4
8
ANEJ JERMAN (PDKZ)
49
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
2025
337
3
ALEKSANDAR UZELAC (KBK TD)
205
12
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
2026
4
12
ANEJ JERMAN (PDKZ)
49
7
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
2028
205
6
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
4
0
ANEJ JERMAN (PDKZ)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. ANEJ JERMAN, PON DO KWAN ZAGORJE
3. ALEKSANDAR UZELAC, DRAGON&SOKOL
3. ANTONIO KOMESAROVIĆ, ŠKORPION
LC - Seniors (male) -74
1018
417
0
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
307
3
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
Medalists
1. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
2. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -69
1042
147
0
MARTIN URANJEK (ZEUS)
399
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
354
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
52
IVAN NOVOSEL (ŠK)
424
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
1044
399
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
354
0
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
1043
52
3
IVAN NOVOSEL (ŠK)
424
0
MIRZET ČAVKIĆ (KURTO)
1046
399
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
52
0
IVAN NOVOSEL (ŠK)
Medalists
1. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
2. IVAN NOVOSEL, ŠKORPION
3. LUKA KNEZ, KNEZ
3. MIRZET ČAVKIĆ, KBV Kurto
KL - Juniors (male) -74
1045
101
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
401
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
202
DUJO TALAJA (KULA )
1047
401
3
HARIS HAJDAREVIC (BIHAC)
202
0
DUJO TALAJA (KULA )
Medalists
1. HARIS HAJDAREVIC, "ZINO"
2. DUJO TALAJA, KBK Kula
3. EMANUEL KRIŠTO, ARMUS
3. ----
KL - Juniors (male) +94
1051
176
0
FLORIAN MATOŠ (TIGAR)
397
3
ARNEL BULIC (BIHAC)
204
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
1053
397
2
ARNEL BULIC (BIHAC)
204
1
GORAN BANOVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. ARNEL BULIC, "ZINO"
2. GORAN BANOVIĆ, ARMUS
3. FLORIAN MATOŠ, TIGAR, Karlovac
3. ----