Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Učenice početnice-22
PF - Učenice početnice-28
PF - Učenice početnice-32
PF - Učenice početnice+32
PF - Učenice početnice-22
1031
112
1
EMILY BUDIČIN (PLANET)
189
7
KETY KARLOVIĆ (MAWASHI)
134
SANDRA DAMIANI (BUZET)
1033
189
14
KETY KARLOVIĆ (MAWASHI)
134
12
SANDRA DAMIANI (BUZET)
Medalists
1. KETY KARLOVIĆ, MAWASHI
2. SANDRA DAMIANI, FIGHTER
3. EMILY BUDIČIN, PLANET SPORT
3. ----
PF - Učenice početnice-28
1034
259
7
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
188
0
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
1035
338
3
LARA JAKOMINIĆ (ZELG1)
88
9
HANA ZUBER (PLANET)
1038
259
8
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
88
2
HANA ZUBER (PLANET)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. HANA ZUBER, PLANET SPORT
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. LARA JAKOMINIĆ, TROJAN
PF - Učenice početnice-32
1036
419
10
MATEA BOŽAC (FUTURA)
136
1
ANTEA KLARIĆ (BUZET)
1037
180
5
AGATA PARO (BUZET)
258
3
ENA ČORAK (KUTINA)
1039
419
12
MATEA BOŽAC (FUTURA)
180
1
AGATA PARO (BUZET)
Medalists
1. MATEA BOŽAC, FUTURA
2. AGATA PARO, FIGHTER
3. ANTEA KLARIĆ, FIGHTER
3. ENA ČORAK, KUTINA
PF - Učenice početnice+32
1040
420
5
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
414
2
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
142
LEA FABRIS (BUZET)
181
LARA RYTZ (BUZET)
292
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
1042
420
16
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
142
11
LEA FABRIS (BUZET)
1041
181
9
LARA RYTZ (BUZET)
292
4
TEA GLAVAŠ (KBK MOS)
1044
420
14
BOJANA MAVSAR (FUTURA)
181
8
LARA RYTZ (BUZET)
Medalists
1. BOJANA MAVSAR, FUTURA
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. LEA FABRIS, FIGHTER
3. TEA GLAVAŠ, MOSLAVAC