Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Učenici početnici
PF - Učenice početnice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Djevojčice -22
PF - Djevojčice -25
PF - Djevojčice -28
PF - Djevojčice -32
PF - Djevojčice +32
PF - Djevojčice -22
1062
149
15
DONNA VRHOVEC (BTI)
274
13
SANDRA DAMIANI (BUZET)
Medalists
1. DONNA VRHOVEC, BTI
2. SANDRA DAMIANI, FIGHTER
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -25
1064
262
0
LARISA SAVIĆ (KING)
240
6
HANA ZUBER (PLANET)
Medalists
1. HANA ZUBER, PLANET SPORT
2. LARISA SAVIĆ, KING
3. ----
3. ----
PF - Djevojčice -28
1065
264
5
LARA PERKOVIĆ (KING)
319
6
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
1066
336
7
ELENA ČVEK (BTI)
160
6
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
1068
319
2
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
336
11
ELENA ČVEK (BTI)
Medalists
1. ELENA ČVEK, BTI
2. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VIKTORIJA KAMPIĆ, TIGAR, Slunj
3. LARA PERKOVIĆ, KING
PF - Djevojčice -32
1067
118
14
AGATA PARO (BUZET)
508
4
LORENA ZEBA (BTI)
263
NIKA ARMAN (KING)
1067A
446
6
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
161
2
VIKTORIJA KAMPIĆ (TGRSL)
157
MARIELA KUŠAN (BTI)
1069
118
12
AGATA PARO (BUZET)
263
3
NIKA ARMAN (KING)
1070
446
7
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
157
0
MARIELA KUŠAN (BTI)
1073
118
0
AGATA PARO (BUZET)
446
6
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
Medalists
1. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
2. AGATA PARO, FIGHTER
3. MARIELA KUŠAN, BTI
3. NIKA ARMAN, KING
PF - Djevojčice +32
1071
415
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
124
6
LARA RYTZ (BUZET)
1072
295
3
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
204
0
KATE ŠTEFANAC (MAWASHI)
1075
124
0
LARA RYTZ (BUZET)
295
6
ANTONELA CESAREC (KRAPINA)
Medalists
1. ANTONELA CESAREC, KRAPINA
2. LARA RYTZ, FIGHTER
3. KATE ŠTEFANAC, MAWASHI
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN