Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Dječaci -22
1043
446
7
IGOR RADEŠIĆ (FUTURA)
202
9
DENI MERLIĆ (BUZET)
299
NOAH NEMET (BUZET)
1045
202
6
DENI MERLIĆ (BUZET)
299
13
NOAH NEMET (BUZET)
Medalists
1. NOAH NEMET, FIGHTER
2. DENI MERLIĆ, FIGHTER
3. IGOR RADEŠIĆ, FUTURA
3. ----
PF - Dječaci -25
1046
312
5
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
97
6
MARK GUBERAC (KOPER)
1047
375
9
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
95
10
LUKA PAVLOVIČ (KOPER)
1048
82
5
GABRIEL ANTONIO DI RUBERTI (LAV)
96
6
LIAM KAŠLJEVIČ (KOPER)
168
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
1049
97
12
MARK GUBERAC (KOPER)
95
1
LUKA PAVLOVIČ (KOPER)
1050
96
8
LIAM KAŠLJEVIČ (KOPER)
168
2
IVOR VLASTELIĆ (DRAGA)
1052
97
3
MARK GUBERAC (KOPER)
96
1
LIAM KAŠLJEVIČ (KOPER)
Medalists
1. MARK GUBERAC, KBK Koper
2. LIAM KAŠLJEVIČ, KBK Koper
3. LUKA PAVLOVIČ, KBK Koper
3. IVOR VLASTELIĆ, DRAGA
PF - Dječaci -28
1051
231
9
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
133
5
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
3
BORNA ŠARIĆ (LAV)
143
SERGII NOZHOV (FYG)
349
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1053
231
4
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
3
10
BORNA ŠARIĆ (LAV)
1054
143
6
SERGII NOZHOV (FYG)
349
4
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1058
3
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
143
0
SERGII NOZHOV (FYG)
Medalists
1. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
2. SERGII NOZHOV, FIGHTING GYM
3. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Dječaci -32
1056
346
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
26
0
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1057
308
7
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
327
0
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1059
346
10
TONI URSIĆ (MAWASHI)
308
3
ANTONIO SUŠILO (BUDOL)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. ANTONIO SUŠILO, BUDOKAI LABIN
3. EVAN MARK MORATTO, LAV, Medulin
3. DANIEL PLIŠKO, PLANET SPORT
PF - Dječaci +32
1060
256
3
NIKO BULJAN (KING)
422
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
347
TONI URSIĆ (MAWASHI)
310
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
359
FILIP JERKOVIĆ (MAWASHI)
1061
342
6
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
94
0
IGOR BELIAEV (KOPER)
361
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
157
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
148
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1062
422
13
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
347
12
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1063
310
14
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
359
4
FILIP JERKOVIĆ (MAWASHI)
1064
342
7
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
361
14
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
1065
157
12
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
148
6
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1066
422
6
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
310
0
FILIP BAŠIĆ (BUDOL)
1067
361
11
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
157
6
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1069
422
18
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
361
8
ANTONIO RAJČEVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. ANTONIO RAJČEVIĆ, MAWASHI
3. FILIP BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT