Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2017.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Mlađe kadetkinje -42
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Mlađe kadetkinje -32
2064
107
4
PAOLA BRŽENDA (BUZET)
427
9
ELENA ČVEK (BTI)
2065
195
6
ANA JOVIĆ (BURA)
146
8
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
2067
427
1
ELENA ČVEK (BTI)
146
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. ELENA ČVEK, BTI
3. ANA JOVIĆ, BURA
3. PAOLA BRŽENDA, FIGHTER
PF - Mlađe kadetkinje -37
2068
247
7
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
306
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
431
LEONARDA DEAK (BTI)
2069
147
0
ENA ČORAK (KUTINA)
316
0
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
429
LORENA ZEBA (BTI)
2070
247
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
431
2
LEONARDA DEAK (BTI)
2071
316
3
MANUELA MALINARIĆ (BUDOL)
429
11
LORENA ZEBA (BTI)
2073
431
6
LEONARDA DEAK (BTI)
429
2
LORENA ZEBA (BTI)
Medalists
1. LEONARDA DEAK, BTI
2. LORENA ZEBA, BTI
3. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. MANUELA MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Mlađe kadetkinje -42
2072
155
9
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
108
2
LARA RYTZ (BUZET)
220
MARTINA GRABAR (PLANET)
156
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
217
EVA UHAČ (PLANET)
2074
155
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
220
5
MARTINA GRABAR (PLANET)
2075
156
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
217
0
EVA UHAČ (PLANET)
2077
155
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
156
11
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. EVA UHAČ, PLANET SPORT
3. MARTINA GRABAR, PLANET SPORT
PF - Mlađe kadetkinje -47
2076
357
6
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
234
0
SARAH BUDIČIN (PLANET)
112
DORA COTIĆ (BUZET)
2078
357
6
IVANA BRSTILO (MAWASHI)
112
0
DORA COTIĆ (BUZET)
Medalists
1. IVANA BRSTILO, MAWASHI
2. DORA COTIĆ, FIGHTER
3. SARAH BUDIČIN, PLANET SPORT
3. ----
PF - Mlađe kadetkinje +47
2079
354
4
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
16
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
138
LINA RADMAN (IVNCG)
2080
136
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
68
4
ALIN BRDAR (KOPER)
28
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
2081
354
7
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
138
3
LINA RADMAN (IVNCG)
2082
136
11
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
28
6
LEJLA JAHJA (LAV-MED)
2083
354
8
IVANA LJUBAN (MAWASHI)
136
6
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
Medalists
1. IVANA LJUBAN, MAWASHI
2. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. LINA RADMAN, IVANIĆ GRAD
3. LEJLA JAHJA, LAV, Medulin