Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
PF - Seniorke
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -22
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Dječaci +32
PF - Dječaci -22
1057
553
10
JOHNNY TANUSHAJ (LAV-MED)
507
12
LUKA GRABAR (PLANET)
1058
552
13
TIN PETRIĆ (PLANET)
545
4
MARKO STANIĆ (LAV)
1062
507
13
LUKA GRABAR (PLANET)
552
17
TIN PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. TIN PETRIĆ, PLANET SPORT
2. LUKA GRABAR, PLANET SPORT
3. MARKO STANIĆ, LAV, Pula
3. JOHNNY TANUSHAJ, LAV, Medulin
PF - Dječaci -25
1060
589
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
509
1
LUKA MARIĆ (PLANET)
1061
559
7
VITO LAZARIĆ (PLANET)
586
9
DORIAN VULAKOVIĆ (TIGAR)
1063
589
11
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
586
4
DORIAN VULAKOVIĆ (TIGAR)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. DORIAN VULAKOVIĆ, TIGAR, Karlovac
3. LUKA MARIĆ, PLANET SPORT
3. VITO LAZARIĆ, PLANET SPORT
PF - Dječaci -28
1064
142
1
ANTONIO KOMESAROVIĆ (ŠK)
334
2
LUKA UGRINA (SUŠAK)
384
DENI MERLIĆ (BUZET)
1065
211
6
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
406
0
DAVID GREBLO (BUZET)
64
MARK GUBERAC (KOPER)
1066
585
0
FRANE MATEŠIĆ (TIGAR)
402
0
ERIK MUŠKOVIĆ (BUZET)
564
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
1067
367
6
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
85
7
SERGII NOZHOV (FYG)
526
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1068
334
6
LUKA UGRINA (SUŠAK)
384
0
DENI MERLIĆ (BUZET)
1069
211
5
IVAN SMOLJAN (MAWASHI)
64
10
MARK GUBERAC (KOPER)
1070
585
0
FRANE MATEŠIĆ (TIGAR)
564
0
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
1071
85
6
SERGII NOZHOV (FYG)
526
0
MIHAEL ANIČIĆ (PLANET)
1072
334
3
LUKA UGRINA (SUŠAK)
64
2
MARK GUBERAC (KOPER)
1073
564
1
NIKO SEŠLAR (1994PDK)
85
5
SERGII NOZHOV (FYG)
1075
334
2
LUKA UGRINA (SUŠAK)
85
1
SERGII NOZHOV (FYG)
Medalists
1. LUKA UGRINA, SUŠAK
2. SERGII NOZHOV, FIGHTING GYM
3. MARK GUBERAC, KBK Koper
3. NIKO SEŠLAR, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
PF - Dječaci -32
1074
1
6
BORNA ŠARIĆ (LAV)
31
0
EVAN MARK MORATTO (LAV-MED)
1076
549
11
SVEN KOVAČ (PLANET)
308
1
DORIJAN KARAULA (FRANK.)
1077
563
6
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
286
0
DAVID BOSANAC (TGRSL)
1078
34
8
MARTIN TANUSHAJ (LAV-MED)
595
12
MARK GUBERAC (KOPER)
1079
1
0
BORNA ŠARIĆ (LAV)
549
0
SVEN KOVAČ (PLANET)
1080
563
0
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
595
7
MARK GUBERAC (KOPER)
1082
1
12
BORNA ŠARIĆ (LAV)
595
14
MARK GUBERAC (KOPER)
Medalists
1. MARK GUBERAC, KBK Koper
2. BORNA ŠARIĆ, LAV, Pula
3. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. SVEN KOVAČ, PLANET SPORT
PF - Dječaci +32
1081
111
0
PIER BELARDI (LAV-MED)
569
6
VID KOVAČ (1994PDK)
248
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
583
DAVID OFNER BESEDIĆ (TIGAR)
555
TINO VITASOVIĆ (PLANET)
584
MARO KUSANIĆ (TIGAR)
483
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
208
TONI URSIĆ (MAWASHI)
528
NIKO NUJIĆ (PLANET)
1083
569
0
VID KOVAČ (1994PDK)
248
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
1084
583
3
DAVID OFNER BESEDIĆ (TIGAR)
555
1
TINO VITASOVIĆ (PLANET)
1085
584
4
MARO KUSANIĆ (TIGAR)
483
1
DANIEL PLIŠKO (PLANET)
1086
208
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
528
0
NIKO NUJIĆ (PLANET)
1087
248
6
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
583
0
DAVID OFNER BESEDIĆ (TIGAR)
1088
584
0
MARO KUSANIĆ (TIGAR)
208
6
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1090
248
12
MATEJ ŽAMARIJA (JASTREB)
208
7
TONI URSIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. MATEJ ŽAMARIJA, JASTREB
2. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. DAVID OFNER BESEDIĆ, TIGAR, Karlovac
3. MARO KUSANIĆ, TIGAR, Karlovac