Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Alpe Adria Open 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Dječaci početnici
PF - Djevojčice počenice
PF - Dječaci
PF - Djevojčice
PF - Ml. kadeti poč.
PF - Ml. kadetkinje poč.
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
PF - Juniori
PF - Juniorke
PF - Seniori
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
LC - Seniorke
KL - Stariji kadeti
KL - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
KL - Seniori
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - StarijI kadetI -37
PF - Stariji kadeti -47
PF - Stariji kadeti -52
PF - Stariji kadeti -57
PF - Stariji kadeti -63
PF - Stariji kadeti -69
PF - Stariji kadeti +69
PF - StarijI kadetI -37
3001
353
2
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
11
6
IVAN UDOVIĆ (LAV)
363
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
3003
11
7
IVAN UDOVIĆ (LAV)
363
0
PATRICK PETRIĆ (PLANET)
Medalists
1. IVAN UDOVIĆ, LAV, Pula
2. PATRICK PETRIĆ, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. ----
PF - Stariji kadeti -47
3002
297
0
LEON NOLA (MAWASHI)
170
0
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
137
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
3004
170
0
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
137
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. KLEMEN POGRAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. LEON NOLA, MAWASHI
3. ----
PF - Stariji kadeti -52
3005
298
0
LEON NOLA (MAWASHI)
172
0
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
222
ALEK KUŠAR (PLANET)
3008
172
4
KLEMEN POGRAJC (1994PDK)
222
5
ALEK KUŠAR (PLANET)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. KLEMEN POGRAJC, karate klub Pon*Do*Kwan Izlake
3. LEON NOLA, MAWASHI
3. ----
PF - Stariji kadeti -57
3006
375
3
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
249
13
MICHAEL STENTA (PLANET)
3007
404
1
LEONARDO ČVEK (NINJA)
237
5
LUKA PLANINAC (PLANET)
3009
249
4
MICHAEL STENTA (PLANET)
237
6
LUKA PLANINAC (PLANET)
Medalists
1. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
2. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. LEONARDO ČVEK, NINJA
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Stariji kadeti -63
3010
338
0
EROLL GAŠI (LOŠINJ)
13
7
MORIS TRBULIN (LAV)
Medalists
1. MORIS TRBULIN, LAV, Pula
2. EROLL GAŠI, VIKTORIA
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti -69
3011
127
0
TILEN REPINA (PTUJ)
21
0
IVAN ĐAKOVIĆ (TOM GYM)
359
MATEO SELAR (MINOTAU)
396
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
IVANO ČELIĆ (PLANET)
191
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
25
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3013
127
6
TILEN REPINA (PTUJ)
359
0
MATEO SELAR (MINOTAU)
3012
396
0
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
231
0
IVANO ČELIĆ (PLANET)
3014
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
258
1
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
3015
25
0
IVAN TOMIĆ (LAV)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3016
127
2
TILEN REPINA (PTUJ)
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
3017
191
6
MATEJ VRANEK (KOPER)
56
0
DANIJEL VODOPIJA (BUZET)
3020
396
6
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
191
0
MATEJ VRANEK (KOPER)
Medalists
1. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
2. MATEJ VRANEK, KBK Koper
3. TILEN REPINA, PTUJ
3. DANIJEL VODOPIJA, FIGHTER
PF - Stariji kadeti +69
3018
427
0
DIN REDŽIĆ (PLANET)
392
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
3019
259
6
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
358
0
IVAN KATIĆ (TGRSL)
3023
392
0
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
259
0
PATRIK KOVAČEVIĆ (PLANET)
Medalists
1. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB
2. PATRIK KOVAČEVIĆ, PLANET SPORT
3. DIN REDŽIĆ, PLANET SPORT
3. IVAN KATIĆ, TIGAR, Slunj