Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2016
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ATUS Gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BUDOKAI LABIN
CENTAR BORILACKIH SPORTOVA TEŠANJ
Controll SportClub Szombathely
DESPOT PRNJAVOR
Esztergomi KBSE
FAVORIT BH
Free Fighters Gym
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "Galaja" Sanski Most
kbk bar
KBK Borac Banja Luka
KBK Pobednik Beograd
KBK Power kick Murska Sobota
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Balkan Konjic
KBS Borac Jelah
Kbs Golden
KBS Golden team Kalesija
Kbs Hektor
KBS Ljutoc Orasac
KBS Rudar Stanari
KBS Winer Prijedor
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
Kbv Flek Tom Cat
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Ormož
KBV SEVNICA
KBV Tornado Sarajevo
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KFWSC
Kick box club Draženko Ninic
Kick-box klub Prijedor
Kickboxing klub BITLIS
Kickboxing klub gong prijedor
Kickboxing team Esbjerg
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
KiralyTeam Pointfigthing Academy
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih sportova "Rudar"
KLUB BORILNIH VEŠČIN SANDE TEAM
KUTINA
LAV, Pula
Nyergesujfalu SE
OMEGA
PIT BULL, Split
PREDATOR DOBOJ
PRO FIGHT GYM GOTEBOR,
Sandzak Warriors Novi Pazar
SD Kombat Smederevo
SKILL GYM TUZLA
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
VUKOVARSKI SOKOL
WAKO MACEDONIA
WAKO Ukraine
Yoko Kick-box Team
Zrinyi Miklos Kick-box Akademia
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -28
PF - Girls -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
LC - Juniors (female) -55
LC - Juniors (female) -65
LC - Seniors (female) -55
KL - Juniors (female) -60
KL - Seniors (female) -60
PF - Boys -28
1003
388
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
432
2
KRISTIAN MARKOV (RADULOV)
673
MARKO GRGIC (2002BIH)
1005
388
7
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
673
0
MARKO GRGIC (2002BIH)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARKO GRGIC, 2002 - Odzak
3. KRISTIAN MARKOV, teamRADULOV
3. ----
PF - Girls -28
1014
456
4
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
22
6
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
386
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1017
22
8
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
386
4
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
Medalists
1. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
2. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
PF - Younger cadets (male) -32
1022
389
2
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
438
4
MARTIN IVANOV (RADULOV)
1024
358
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
452
3
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1025
621
0
HAMZA MACIC (BALKAAN)
635
0
TIN KOKOL (ORMOŽ)
429
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1026
438
0
MARTIN IVANOV (RADULOV)
452
6
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
1027
635
0
TIN KOKOL (ORMOŽ)
429
0
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1029
452
7
HAMZA DŽINOVIĆ (CAZIN)
429
2
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
Medalists
1. HAMZA DŽINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DANAIL BLAGOEV, teamRADULOV
3. MARTIN IVANOV, teamRADULOV
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1028
493
1
KENAN KAZIĆ (TKDGLJ)
509
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1030
273
7
LUKA HUŠAK (LAV)
430
6
DANAIL BLAGOEV (RADULOV)
1031
359
0
SANDIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
427
1
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
385
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1032
509
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
273
3
LUKA HUŠAK (LAV)
1033
427
3
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
385
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
1035
509
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
427
3
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
Medalists
1. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. LUKA HUŠAK, LAV, Pula
PF - Younger cadets (male) -42
1034
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
595
0
EMMAN BRKIĆ (BIHAC)
1036
274
3
MORIS TRBULIN (LAV)
428
8
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1037
387
2
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
360
0
SANJIN HRNJICA (LJUTOCH)
1038
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
439
0
GREORGI GREORGIEV (RADULOV)
1039
556
0
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
428
2
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
1040
387
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
428
0
ALEKSANDAR AVRAMOV (RADULOV)
583
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. ALEKSANDAR AVRAMOV, teamRADULOV
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
3. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Juniors (female) -55
3057
201
0
PETRA VANCSIK (CONTROL)
616
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
36
KLAUDIA KOVÁCS (BER.)
3060
616
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
36
0
KLAUDIA KOVÁCS (BER.)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. KLAUDIA KOVÁCS, BEREMEND SPORT KFT
3. PETRA VANCSIK, Controll SportClub Szombathely
3. ----
LC - Juniors (female) -65
3058
500
3
TEODORA MIČIĆ (KBV)
606
0
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
3059
632
0
MAJA ČREŠNJOVNJAK (KBKPKMS)
313
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
3061
500
0
TEODORA MIČIĆ (KBV)
313
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. TEODORA MIČIĆ, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. ----
3. EMINA FERIZOVIĆ, "ZINO"
LC - Seniors (female) -55
3069
617
3
GRACIA MARIĆ (KUTINA)
566
0
SAMRA MRŠO (TAEKYON)
Medalists
1. GRACIA MARIĆ, KUTINA
2. SAMRA MRŠO, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ----
3. ----
KL - Juniors (female) -60
4077
612
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
59
0
ALEKSANDRA SPASESKI (SEVNICA)
4078
372
2
SOFIJANA MARKOVSKA (MKD)
60
1
TEJA CESAR (SEVNICA)
4080
612
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
372
0
SOFIJANA MARKOVSKA (MKD)
Medalists
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. SOFIJANA MARKOVSKA, WAKO MACEDONIA
3. ALEKSANDRA SPASESKI, KBV SEVNICA
3. TEJA CESAR, KBV SEVNICA
KL - Seniors (female) -60
4098
63
0
MARUŠA CRNIĆ (SEVNICA)
615
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
171
NINA KOROMAN (POBEDNI)
4100
363
3
TODOROVA STEFANI (MKD)
345
0
MAJDA HRNJICA (LJUTOCH)
537
MERISA ALJIĆ (DBJ)
4101
615
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
171
0
NINA KOROMAN (POBEDNI)
4102
363
2
TODOROVA STEFANI (MKD)
537
1
MERISA ALJIĆ (DBJ)
4103
615
3
ANAMARIJA ČVRK (KUTINA)
363
0
TODOROVA STEFANI (MKD)
Medalists
1. ANAMARIJA ČVRK, KUTINA
2. TODOROVA STEFANI, WAKO MACEDONIA
3. NINA KOROMAN, KBK Pobednik Beograd
3. MERISA ALJIĆ, "Fighter-Doboj Jug"