Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Juniors (male)
LK - Juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Seniors (male) -69
KL - Seniors (male) -79
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) -89
KL - Seniors (male) -94
KL - Seniors (male) +94
KL - Seniors (male) -69
3087
88
3
VITO BERANIČ (SEVNICA)
560
0
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
345
ADMIR CETIN (IZAZOV)
248
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
27
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
3089
88
0
VITO BERANIČ (SEVNICA)
345
3
ADMIR CETIN (IZAZOV)
3088
248
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
27
0
AGO ARTUKOVIĆ (TEŠANJ)
3091
345
0
ADMIR CETIN (IZAZOV)
248
3
IBRAHIM GVERIĆ (BIHAC)
Medalists
1. IBRAHIM GVERIĆ, "ZINO"
2. ADMIR CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. AGO ARTUKOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. VITO BERANIČ, KBV SEVNICA
KL - Seniors (male) -79
3090
316
2
NAIM SAMIU (MK)
533
1
DOMAGOJ GLAVAS (TGRBROD)
91
ŽIGA ŽVEGLIČ (SEVNICA)
3092
316
1
NAIM SAMIU (MK)
91
2
ŽIGA ŽVEGLIČ (SEVNICA)
Medalists
1. ŽIGA ŽVEGLIČ, KBV SEVNICA
2. NAIM SAMIU, Macedonia WAKO
3. DOMAGOJ GLAVAS, TIGAR BROD
3. ----
KL - Seniors (male) -84
3093
509
3
EDIN VUČELJ (GEPARD)
130
0
ALEN MALJIŠEVIĆ (N. GRAD)
3094
400
0
NIKOLA BLAGOJEVIĆ (,,056")
231
3
SELVER MAHMIĆ (USORA)
3096
509
3
EDIN VUČELJ (GEPARD)
231
0
SELVER MAHMIĆ (USORA)
Medalists
1. EDIN VUČELJ, Taekwon-do Klub Gepard
2. SELVER MAHMIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
3. ALEN MALJIŠEVIĆ, KBS "PANTER" SARAJEVO
3. NIKOLA BLAGOJEVIĆ, KBC,,056,, Zvornik"
KL - Seniors (male) -89
3095
18
0
ALADIN DIZDAREVIĆ (TEŠANJ)
308
3
MARTIN MITIĆ (MK)
Medalists
1. MARTIN MITIĆ, Macedonia WAKO
2. ALADIN DIZDAREVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) -94
3097
564
3
MARIO MATUKA (TGRBROD)
317
0
ARTAN SHABANI (MK)
Medalists
1. MARIO MATUKA, TIGAR BROD
2. ARTAN SHABANI, Macedonia WAKO
3. ----
3. ----
KL - Seniors (male) +94
3098
495
3
DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA (MOSTAR)
49
0
SZEKSZÁRDI SÁNDOR (BER.)
17
SALIH KARGIĆ (TEŠANJ)
3101
495
2
DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA (MOSTAR)
17
1
SALIH KARGIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. DEMIJEL BIJAVICA GAKOVICA, KBK "KOBRA" MOSTAR
2. SALIH KARGIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. SZEKSZÁRDI SÁNDOR, BEREMEND SPORT KFT
3. ----