Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Steelfighter"
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
FAVORIT BH
GLADIJATOR
Guard klub kickbox KOŠICE
HUS
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC,,056,, Zvornik"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK RADNIK BIJELJINA
KBK"NIŠ"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Rudar Stanari
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KickBox Klub Univerzum
Kik boks klub "Lovćen"
Kik boks klub Tivat
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Lithuanian kickboxing federation
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Montenegro team
MOSLAVAC
Muay Thai & MMA Club xXx
OMEGA
PTUJ
Radnicki
SK KBS 011
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Younger cadets (male) -47
1040
371
9
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
300
3
PETAR DIMITROV (MASARU)
204
SERGEJ TEOFILOVIĆ (TEŠANJ)
1042
168
7
MORIS TRBULIN (LAV)
302
8
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
433
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
1043
365
6
BORNA STAKOR (KBK MOS)
280
10
ANDREY GALINOV (MASARU)
407
TILEN REPINA (PTUJ)
110
TEO GRGIĆ (2002BIH)
416
PRESLAV AVRAMOV (RADULOV)
1044
371
0
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
204
0
SERGEJ TEOFILOVIĆ (TEŠANJ)
1045
302
9
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
433
0
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
1046
280
0
ANDREY GALINOV (MASARU)
407
11
TILEN REPINA (PTUJ)
1047
110
10
TEO GRGIĆ (2002BIH)
416
0
PRESLAV AVRAMOV (RADULOV)
1048
371
1
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
302
11
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
1049
407
6
TILEN REPINA (PTUJ)
110
4
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1051
302
1
SVETOSLAV PROKOPOV (MASARU)
407
4
TILEN REPINA (PTUJ)
Medalists
1. TILEN REPINA, PTUJ
2. SVETOSLAV PROKOPOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
PF - Younger cadets (male) +47
2001
375
4
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
193
14
VALENTIN ALEXIEV (MASARU)
2002
414
7
EDI HALILI (RADULOV)
408
3
TILEN REPINA (PTUJ)
2003
372
2
MATKO PREBEG (KUTINA)
387
6
AMIL TUTIC (BIHAC)
434
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
2004
164
2
GABRIJEL KRIŽANAC (LAV)
252
10
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
423
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2005
373
3
MIHAEL SALVADOR (KUTINA)
242
13
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
288
ANDREY GALINOV (MASARU)
2006
193
2
VALENTIN ALEXIEV (MASARU)
414
5
EDI HALILI (RADULOV)
2007
387
2
AMIL TUTIC (BIHAC)
434
11
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
2008
252
3
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
423
10
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
2009
242
9
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
288
2
ANDREY GALINOV (MASARU)
2010
414
5
EDI HALILI (RADULOV)
434
4
DIMITAR BOGDANOV (RADULOV)
2011
423
7
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
242
1
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
2013
414
0
EDI HALILI (RADULOV)
423
5
SIMEON RANGELOV (RADULOV)
Medalists
1. SIMEON RANGELOV, teamRADULOV
2. EDI HALILI, teamRADULOV
3. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
3. DIMITAR BOGDANOV, teamRADULOV
PF - Older cadets (male) +69
2035
599
0
DEJAN JANJILOVIC (RUDAR)
397
0
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
2036
396
9
NIKO RITLOP (PTUJ)
377
1
MARKO LIOVIĆ (OMEGA)
2038
397
6
PATRIK ŠULEK (PTUJ)
396
2
NIKO RITLOP (PTUJ)
Medalists
1. PATRIK ŠULEK, PTUJ
2. NIKO RITLOP, PTUJ
3. ----
3. MARKO LIOVIĆ, OMEGA
PF - Older cadets (female) -55
2042
200
0
ERNADA MUHIĆ (TEŠANJ)
398
9
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
412
INA SKAZA (PTUJ)
2045
398
6
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
412
0
INA SKAZA (PTUJ)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. INA SKAZA, PTUJ
3. ERNADA MUHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
PF - Older cadets (female) -60
2043
206
4
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
201
2
AZRA MUHIĆ (TEŠANJ)
2044
363
3
IVANA MIŠKOVIĆ (KBK MOS)
406
11
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
2046
206
0
NIKOLINA BARTOLČIĆ (LAV)
406
10
LARA VUZEM VAJDA (PTUJ)
Medalists
1. LARA VUZEM VAJDA, PTUJ
2. NIKOLINA BARTOLČIĆ, LAV, Pula
3. IVANA MIŠKOVIĆ, MOSLAVAC
3. AZRA MUHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj