Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2017
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
teamRADULOV
"Fighter-Doboj Jug"
"Steelfighter"
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
BALKAN KONJIC
BEREMEND SPORT KFT
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
DRAGA
FAVORIT BH
GLADIJATOR
Guard klub kickbox KOŠICE
HUS
Ilidža Sarajevo
IMOTSKI
Isak-Ze
IVANIĆ GRAD
JUMRUK GYM
KBC,,056,, Zvornik"
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK RADNIK BIJELJINA
KBK"NIŠ"
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Rudar Stanari
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV SEVNICA
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
KickBox Klub Univerzum
Kik boks klub "Lovćen"
Kik boks klub Tivat
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Lithuanian kickboxing federation
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Montenegro team
MOSLAVAC
Muay Thai & MMA Club xXx
OMEGA
PTUJ
Radnicki
SK KBS 011
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TOMISLAV GYM
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
TEŽINE / UZRASTI
PF - Boys +32
PF - Younger cadets (male) -32
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) +69
LK - Juniors (male) -81
PF - Boys +32
1011
487
3
ABDULAH HAJDAREVIĆ (ĐERZELZ)
501
13
ALEKS MITEV (MASARU)
421
ALEX GEORGIEV (RADULOV)
415
PRESLAV AVRAMOV (RADULOV)
443
VLADIMIR NENOV (MASARU)
1013
244
11
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
381
1
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
436
ZLATKO CHERNEV (RADULOV)
428
KALOIAN TRAYKOV (RADULOV)
181
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
1014
501
3
ALEKS MITEV (MASARU)
421
8
ALEX GEORGIEV (RADULOV)
1015
415
0
PRESLAV AVRAMOV (RADULOV)
443
4
VLADIMIR NENOV (MASARU)
1016
244
9
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
436
0
ZLATKO CHERNEV (RADULOV)
1017
428
10
KALOIAN TRAYKOV (RADULOV)
181
0
DEIAN TRIFONOV (MASARU)
1018
421
0
ALEX GEORGIEV (RADULOV)
443
6
VLADIMIR NENOV (MASARU)
1019
244
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
428
0
KALOIAN TRAYKOV (RADULOV)
1021
443
0
VLADIMIR NENOV (MASARU)
244
5
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
Osvajači medalja
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. VLADIMIR NENOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. KALOIAN TRAYKOV, teamRADULOV
3. ALEX GEORGIEV, teamRADULOV