Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Seniors (female)
LC - Veterans (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male) - 15,16 years
K1 - Older juniors (male)- 17,18 years
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male) - 15,16 years
LK-Younger juniors (female) -15,16 years
LK - Older juniors (male)- 17,18 years
LK - Older juniors (female) - 17,18 years
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Older cadets (male) -32
KL - Older cadets (male) -37
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -69
4073
424
3
FARIS MEMIC (ILID-SA)
666
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
669
IVAN DŽAJA (LIVNO)
473
PREDRAG KABLINOVIĆ (FAJTER)
633
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
185
DAMJAN BAĆINA (VELEZ)
660
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
298
ZEKERIJAH AHMETBASIC (SG)
447
VUK FURTULA (KBK"081)
4075
424
1
FARIS MEMIC (ILID-SA)
669
2
IVAN DŽAJA (LIVNO)
4076
473
0
PREDRAG KABLINOVIĆ (FAJTER)
633
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
4077
185
0
DAMJAN BAĆINA (VELEZ)
660
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
4078
298
3
ZEKERIJAH AHMETBASIC (SG)
447
0
VUK FURTULA (KBK"081)
4079
669
3
IVAN DŽAJA (LIVNO)
633
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
4080
660
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
298
0
ZEKERIJAH AHMETBASIC (SG)
4082
669
0
IVAN DŽAJA (LIVNO)
660
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
Medalists
1. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
2. IVAN DŽAJA, GOLDEN GLORY LIVNO
3. ZEKERIJAH AHMETBASIC, KBS Storm Gym
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki