Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area 4
Area R1
Area R2
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys -22
PF - Boys -25
PF - Boys -28
PF - Boys -32
PF - Boys +32
PF - Girls -25
PF - Girls -28
PF - Girls -32
PF - Girls +32
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -32
PF - Older cadets (male) -37
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
PF - Older cadets (female) -37
PF - Older cadets (female) -42
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Younger cadets (female) -37
1070
350
10
ELENA ČVEK (BTI)
293
3
BALOGH BIANKA (BER.)
590
NAIDA DULIC (BIHAC)
1071
520
0
DORIS ŠULEK (PTUJ)
65
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
612
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
1072
659
2
ENA ČORAK (KUTINA)
24
3
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
109
LAMIJA DEDIĆ (TEŠANJ)
565
ANA HUDIN (ORMOŽ)
355
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
1073
350
6
ELENA ČVEK (BTI)
590
5
NAIDA DULIC (BIHAC)
1074
65
4
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
612
1
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
1075
24
6
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
109
0
LAMIJA DEDIĆ (TEŠANJ)
1076
565
3
ANA HUDIN (ORMOŽ)
355
0
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
1077
350
0
ELENA ČVEK (BTI)
65
6
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
1078
24
5
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
565
0
ANA HUDIN (ORMOŽ)
1080
65
8
HRISTINA ANDONOVA (MASARU)
24
2
ENIKŐ TEKLA TÓTH (BER.)
Medalists
1. HRISTINA ANDONOVA, MASARU TEAM BULGARIA
2. ENIKŐ TEKLA TÓTH, BEREMEND SPORT KFT
3. ELENA ČVEK, BTI
3. ANA HUDIN, KBV Ormož