Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
Balkan Open 2018.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
BORILIŠTE
Borilište 1
Borilište 2
Borilište 3
Borilište 4
Borilište R1
Borilište R2
TEŽINE / UZRASTI
PF - Juniors (male) -57
PF - Juniors (male) -63
PF - Juniors (male) -74
PF - Juniors (male) -79
PF - Juniors (male) +94
PF - Juniors (female) -60
PF - Juniors (female) -65
PF - Juniors (female) +70
PF - Seniors (male) -69
PF - Seniors (male) -79
PF - Seniors (male) -84
PF - Seniors (male) +94
PF - Seniors (female) -70
PF - Seniors (female) +70
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -84
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (female) -55
KL - Juniors (female) -60
KL - Juniors (female) -65
KL - Juniors (female) -70
KL - Juniors (female) +70
KL - Seniors (male) -63
KL - Seniors (male) -69
KL - Seniors (male) -74
KL - Seniors (male) -79
KL - Seniors (male) -84
KL - Seniors (male) -89
KL - Seniors (male) -94
KL - Seniors (male) +94
KL - Seniors (female) -55
KL - Seniors (female) -65
KL - Seniors (female) -70
KL - Seniors (female) +70
KL - Veterans (male) +84
KL - Juniors (male) -69
2029
336
2
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
512
1
HASTRIT AHMETI (KBKTIVA)
468
LUKA ZARIĆ (FAJTER)
204
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
627
INEL RIĐEŠIĆ (RADNICK)
917
MUHAMED ISSA (TKRIBE)
194
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
471
MARIO SALATOVIĆ (FAJTER)
2029A
15
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
937
0
AMIR AJDINI (2002BIH)
2031
336
1
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
468
2
LUKA ZARIĆ (FAJTER)
2032
204
3
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
627
0
INEL RIĐEŠIĆ (RADNICK)
2033
917
0
MUHAMED ISSA (TKRIBE)
194
0
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
2034
471
0
MARIO SALATOVIĆ (FAJTER)
15
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
2035
468
1
LUKA ZARIĆ (FAJTER)
204
2
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
2036
194
2
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
15
1
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
2038
204
0
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
194
3
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
Osvajači medalja
1. LAZAR GAJIC, KBS Vuk Laktasi
2. MAHIR UZICANIN, Prison Break
3. ADNAN DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LUKA ZARIĆ, KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH