Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ARISTON
ASKO KICKBOXEN HUETTER
atus-gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Čelični borac Zenica
DRAGA
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
Guard klub kickbox KOŠICE
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
JUMRUK GYM
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK Kula
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
kbs prosvjetitelj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBS Vuk Laktasi
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick boxing club PRNJAVOR
KICKBOX KLUB "Niš"
KickBox Klub Univerzum
Kickboxing Club Spartak Niksic
KICKBOXING TEAM MIRZA
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Tivat
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KS Centuria Torun
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Moldova Team
MORNAR
OMEGA
Panter Bijeljina
PLJEVLJA
Prison Break
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SBK Borac
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
Tiger Kickboxning Ribe
Topic Team
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
ZAGREB
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) -42
1043
832
7
KRISTIAN TSENKOV (MASARU)
845
5
VLADIMIR KANZOV (MASARU)
1045
42
6
NIKOLAI PETROV (MASARU)
716
0
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1046
91
5
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
153
3
PAUL SCHISTER (ASKOHUE)
1047
93
5
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
266
2
OSKAR SAJNOG (CENTURI)
1048
832
2
KRISTIAN TSENKOV (MASARU)
42
3
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1049
91
1
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
93
2
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1051
42
3
NIKOLAI PETROV (MASARU)
93
1
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
Medalists
1. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
2. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. KRISTIAN TSENKOV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MIHAIL TZVETKOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Younger cadets (male) -47
1050
154
3
PAUL SCHISTER (ASKOHUE)
45
11
PETAR DIMITROV (MASARU)
1052
719
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
837
0
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1053
664
0
KARLO NOVAK (KUTINA)
94
4
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1054
225
2
BERTALAN PÉTER (BER.)
267
4
OSKAR SAJNOG (CENTURI)
1055
45
1
PETAR DIMITROV (MASARU)
719
5
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1056
94
10
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
267
4
OSKAR SAJNOG (CENTURI)
1058
719
7
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
94
2
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. OSKAR SAJNOG, KS Centuria Torun
PF - Older cadets (male) -42
1101
43
7
NIKOLAI PETROV (MASARU)
509
6
LUKA ORNEK MIKŠA (GEPARD)
95
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1103
834
3
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
120
0
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
1103A
717
2
ADRIAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
939
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
1104
43
3
NIKOLAI PETROV (MASARU)
95
0
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1105
834
2
MIHAIL TZVETKOV (MASARU)
939
3
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
1107
43
5
NIKOLAI PETROV (MASARU)
939
0
ANTO JELKIĆ (2002BIH)
Medalists
1. NIKOLAI PETROV, MASARU TEAM BULGARIA
2. ANTO JELKIĆ, 2002 - Odzak
3. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. MIHAIL TZVETKOV, MASARU TEAM BULGARIA
PF - Older cadets (male) -47
1106
720
4
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
838
3
NIKOLAI PETROV (MASARU)
1108
47
6
PETAR DIMITROV (MASARU)
510
3
LUKA ORNEK MIKŠA (GEPARD)
1109
380
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
362
0
EMRAH CEHAJIC (POKOJ)
830
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1110
720
8
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
47
5
PETAR DIMITROV (MASARU)
1111
380
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
830
4
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
1113
720
6
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
830
0
KRISTIAN MILUSHEV (MASARU)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. KRISTIAN MILUSHEV, MASARU TEAM BULGARIA
3. PETAR DIMITROV, MASARU TEAM BULGARIA
3. LEON ŽAJGAR, OMEGA