Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ARISTON
ASKO KICKBOXEN HUETTER
atus-gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Čelični borac Zenica
DRAGA
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
Guard klub kickbox KOŠICE
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
JUMRUK GYM
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK Kula
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
kbs prosvjetitelj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBS Vuk Laktasi
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick boxing club PRNJAVOR
KICKBOX KLUB "Niš"
KickBox Klub Univerzum
Kickboxing Club Spartak Niksic
KICKBOXING TEAM MIRZA
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Tivat
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KS Centuria Torun
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Moldova Team
MORNAR
OMEGA
Panter Bijeljina
PLJEVLJA
Prison Break
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SBK Borac
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
Tiger Kickboxning Ribe
Topic Team
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Older cadets (male) -37
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Juniors (female) -60
KL - Older cadets (male) -37
4024
396
0
AARON HODŽIĆ (KURTO)
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
4026
173
3
ALEKSANDAR DAMJANAC (VELEZ)
543
0
AW AB TAYA (SAKAS)
4027
200
0
MUHAMED HUJDUR (PBTEAM)
824
3
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
4028
920
0
MURAT HAJDAREVIĆ (PROSV)
282
3
SENAD NURKOVIĆ (UNIRO)
4029
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
173
0
ALEKSANDAR DAMJANAC (VELEZ)
4030
824
3
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
282
0
SENAD NURKOVIĆ (UNIRO)
4032
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
824
0
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ALEKSANDAR DAMJANAC, Velež Nevesinje
3. SENAD NURKOVIĆ, KickBox Klub Univerzum
KL - Older cadets (male) -52
4048
428
0
BENJAMIN LONČARIĆ (ILID-SA)
342
3
BORIS RADIĆ (VELEZ)
4050
791
3
DIN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
444
0
MATE PEJKOVIĆ (MORNAR)
4051
423
3
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
603
0
AMIL TUTIC (BIHAC)
4052
296
1
ALDIN BRODLIC (SG)
786
2
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
4053
342
0
BORIS RADIĆ (VELEZ)
791
3
DIN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
4054
423
1
ERMIN HADŽAJLIJA (ILID-SA)
786
2
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
4056
791
0
DIN BLAŽEVIĆ (ĐERZELZ)
786
3
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
Medalists
1. PAVLE VUŠUROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. DIN BLAŽEVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ERMIN HADŽAJLIJA, Ilidža Sarajevo
3. BORIS RADIĆ, Velež Nevesinje
KL - Older cadets (male) -57
4055
938
3
JASMIN DAJIC (2002BIH)
557
0
ADEL ALIC (PROSV)
4057
188
3
LUKA TERZIČ (VELEZ)
576
0
EMIR SELMANOVSKI (BUDVA)
4058
652
0
STEFAN KUCUK (KBKPRNJ)
199
3
SADIK GAŠI (REBEL)
4059
308
0
DANIS HUSOVIĆ (KBVFTC)
448
3
BALSA MARTINOVIC (KBK"081)
4060
938
1
JASMIN DAJIC (2002BIH)
188
2
LUKA TERZIČ (VELEZ)
4061
199
1
SADIK GAŠI (REBEL)
448
2
BALSA MARTINOVIC (KBK"081)
4063
188
2
LUKA TERZIČ (VELEZ)
448
1
BALSA MARTINOVIC (KBK"081)
Medalists
1. LUKA TERZIČ, Velež Nevesinje
2. BALSA MARTINOVIC, KBK"081" PODGORICA
3. JASMIN DAJIC, 2002 - Odzak
3. SADIK GAŠI, Rebel-Carnage global team Montenegro
KL - Older cadets (male) -69
4073
424
3
FARIS MEMIC (ILID-SA)
666
0
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
669
IVAN DŽAJA (LIVNO)
473
PREDRAG KABLINOVIĆ (FAJTER)
633
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
185
DAMJAN BAĆINA (VELEZ)
660
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
298
ZEKERIJAH AHMETBASIC (SG)
447
VUK FURTULA (KBK"081)
4075
424
1
FARIS MEMIC (ILID-SA)
669
2
IVAN DŽAJA (LIVNO)
4076
473
0
PREDRAG KABLINOVIĆ (FAJTER)
633
3
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
4077
185
0
DAMJAN BAĆINA (VELEZ)
660
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
4078
298
3
ZEKERIJAH AHMETBASIC (SG)
447
0
VUK FURTULA (KBK"081)
4079
669
3
IVAN DŽAJA (LIVNO)
633
0
ELMIR MUJKIC (RADNICK)
4080
660
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
298
0
ZEKERIJAH AHMETBASIC (SG)
4082
669
0
IVAN DŽAJA (LIVNO)
660
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
Medalists
1. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
2. IVAN DŽAJA, GOLDEN GLORY LIVNO
3. ZEKERIJAH AHMETBASIC, KBS Storm Gym
3. ELMIR MUJKIC, Radnicki
KL - Older cadets (male) +69
4081
118
0
AHMET PAŠIĆ (TEŠANJ)
189
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
813
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
4083
422
0
BENJAMIN DUCIC (ILID-SA)
819
3
AMAR RASCIC (PV)
553
NEDZAD SULJIC (PROSV)
4084
17
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
291
0
BELMIN KALAC (UNIRO)
554
SAUDIN JASAREVIC (PROSV)
812
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
759
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
4085
189
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
813
0
EDVIN IBRAHIMOVIĆ (DBJ)
4086
819
3
AMAR RASCIC (PV)
553
0
NEDZAD SULJIC (PROSV)
4087
17
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
554
0
SAUDIN JASAREVIC (PROSV)
4088
812
2
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
759
1
SANJIN DZAJIĆ (LJUTOCH)
4089
189
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
819
0
AMAR RASCIC (PV)
4090
17
3
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
812
0
ALDIN DŽANIĆ (DBJ)
4091
189
3
SERGEJ PUDAR (VELEZ)
17
0
KENAN GALIJAŠEVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. SERGEJ PUDAR, Velež Nevesinje
2. KENAN GALIJAŠEVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. AMAR RASCIC, PLJEVLJA
3. ALDIN DŽANIĆ, "Fighter-Doboj Jug"
KL - Juniors (female) -60
2050
574
0
MARTA GEGOVIC (BUDVA)
681
3
VIKTORIJA VARADINOVA (MK)
186
IVANA RADIĆ (VELEZ)
2052
681
1
VIKTORIJA VARADINOVA (MK)
186
2
IVANA RADIĆ (VELEZ)
Medalists
1. IVANA RADIĆ, Velež Nevesinje
2. VIKTORIJA VARADINOVA, Macedonia WAKO
3. MARTA GEGOVIC, KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
3. ----