Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Balkan Open 2018.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
KBV "JEDINSTVO" BRČKO
"Fighter-Doboj Jug"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Anarchy Gym
ARISTON
ASKO KICKBOXEN HUETTER
atus-gratkorn
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
CBS"Tešanj"Tešanj
Čelični borac Zenica
DRAGA
Eagles SCM
FAVORIT BH
Fight
G Fight Gym - Grčica
GOLDEN GLORY LIVNO
Guard klub kickbox KOŠICE
Herckick Kickboxing Team
Ilidža Sarajevo
JUMRUK GYM
KBK "CITY STARS"-MONTENEGRO
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK Borac Banja Luka
KBK GROM Posušje
KBK Kula
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "Spartanac" Zitiste
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
kbs prosvjetitelj
KBS RAJKO KUŠIĆ PALE
KBS Storm Gym
KBS Vuk Laktasi
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV Kurto
KBV Ormož
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kick boxing club PRNJAVOR
KICKBOX KLUB "Niš"
KickBox Klub Univerzum
Kickboxing Club Spartak Niksic
KICKBOXING TEAM MIRZA
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Kik boks klub Tivat
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
KS Centuria Torun
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
Macedonia WAKO
MASARU TEAM BULGARIA
Moldova Team
MORNAR
OMEGA
Panter Bijeljina
PLJEVLJA
Prison Break
PTUJ
Radnicki
Rebel-Carnage global team Montenegro
Sakas Team
SBK Borac
SKILL GYM TUZLA
Taekwon-do Klub Gepard
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
TIGAR, Karlovac
Tiger Kickboxning Ribe
Topic Team
UKS GLADIATOR
Velež Nevesinje
ZAGREB
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
KL - Older cadets (male) -32
KL - Older cadets (male) -37
KL - Older cadets (female) -42
KL - Juniors (male) -63
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Older cadets (male) -32
4018
796
3
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
919
0
TARIK CRNOGORAC (PROSV)
4020
555
0
RASIM POTOKOVIC (PROSV)
935
3
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
4021
201
0
MERIS MUJKANOVIC (PBTEAM)
732
3
FERIZ AZIRI (MK)
556
MAID MORANJACKIC (PROSV)
4022
796
2
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
935
1
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
4023
732
0
FERIZ AZIRI (MK)
556
3
MAID MORANJACKIC (PROSV)
4025
796
3
ALEKSANDAR JOVANOVIĆ (KBS)
556
0
MAID MORANJACKIC (PROSV)
Medalists
1. ALEKSANDAR JOVANOVIĆ, KBS "Deveta Četa" Pale
2. MAID MORANJACKIC, kbs prosvjetitelj
3. PAVEL STOJCHEVSKI, Macedonia WAKO
3. FERIZ AZIRI, Macedonia WAKO
KL - Older cadets (male) -37
4024
396
0
AARON HODŽIĆ (KURTO)
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
4026
173
3
ALEKSANDAR DAMJANAC (VELEZ)
543
0
AW AB TAYA (SAKAS)
4027
200
0
MUHAMED HUJDUR (PBTEAM)
824
3
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
4028
920
0
MURAT HAJDAREVIĆ (PROSV)
282
3
SENAD NURKOVIĆ (UNIRO)
4029
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
173
0
ALEKSANDAR DAMJANAC (VELEZ)
4030
824
3
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
282
0
SENAD NURKOVIĆ (UNIRO)
4032
3
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
824
0
MIRZA MUJANOVIĆ (ILID-SA)
Medalists
1. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. MIRZA MUJANOVIĆ, Ilidža Sarajevo
3. ALEKSANDAR DAMJANAC, Velež Nevesinje
3. SENAD NURKOVIĆ, KickBox Klub Univerzum
KL - Older cadets (female) -42
4004
392
2
ANESA ŠUŠNJAR (KURTO)
322
0
TEODORA VLASKI (TRN2010)
4005
7
0
AMINA BEGUNIĆ (TEŠANJ)
202
3
NIRMELA HUJDUR (PBTEAM)
4007
392
3
ANESA ŠUŠNJAR (KURTO)
202
0
NIRMELA HUJDUR (PBTEAM)
Medalists
1. ANESA ŠUŠNJAR, KBV Kurto
2. NIRMELA HUJDUR, Prison Break
3. TEODORA VLASKI, Kik boks klub "KULE" Trnovo
3. AMINA BEGUNIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
KL - Juniors (male) -63
2021
544
0
SOFIAN JAMAL (SAKAS)
771
3
BLAZE NASTOV (MK)
630
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
593
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
628
EDO SOFTIC (RADNICK)
508
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
631
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
770
ALEM SOJKO (TM)
205
FAHRUDIN VALJEVIC (PBTEAM)
2023
771
3
BLAZE NASTOV (MK)
630
0
EMIR KURTIĆ (RADNICK)
2024
593
3
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
628
0
EDO SOFTIC (RADNICK)
2025
508
3
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
631
0
SELMIR SMAJIC (RADNICK)
2026
770
3
ALEM SOJKO (TM)
205
0
FAHRUDIN VALJEVIC (PBTEAM)
2027
771
3
BLAZE NASTOV (MK)
593
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
2028
508
2
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
770
1
ALEM SOJKO (TM)
2030
771
3
BLAZE NASTOV (MK)
508
0
EDIN RAMDEDOVIĆ (GEPARD)
Medalists
1. BLAZE NASTOV, Macedonia WAKO
2. EDIN RAMDEDOVIĆ, Taekwon-do Klub Gepard
3. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
3. ALEM SOJKO, KICKBOXING TEAM MIRZA
KL - Juniors (male) -69
2029
336
2
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
512
1
HASTRIT AHMETI (KBKTIVA)
468
LUKA ZARIĆ (FAJTER)
204
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
627
INEL RIĐEŠIĆ (RADNICK)
917
MUHAMED ISSA (TKRIBE)
194
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
471
MARIO SALATOVIĆ (FAJTER)
2029A
15
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
937
0
AMIR AJDINI (2002BIH)
2031
336
1
MATIAS BRKIĆ (TIGAR)
468
2
LUKA ZARIĆ (FAJTER)
2032
204
3
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
627
0
INEL RIĐEŠIĆ (RADNICK)
2033
917
0
MUHAMED ISSA (TKRIBE)
194
0
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
2034
471
0
MARIO SALATOVIĆ (FAJTER)
15
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
2035
468
1
LUKA ZARIĆ (FAJTER)
204
2
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
2036
194
2
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
15
1
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
2038
204
0
MAHIR UZICANIN (PBTEAM)
194
3
LAZAR GAJIC (LAKTASI)
Medalists
1. LAZAR GAJIC, KBS Vuk Laktasi
2. MAHIR UZICANIN, Prison Break
3. ADNAN DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. LUKA ZARIĆ, KBS "Fajter" Brčko distrikt BIH
KL - Juniors (male) -74
2037
657
0
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
505
3
DOMEN JANUŠIČ (GEPARD)
203
TARIK HUJDUR (PBTEAM)
2039
197
0
NEMANJA CVISIC (LAKTASI)
181
3
ADRIAN ČULÍK (KOŠICE)
290
ADNAN LIČINA (UNIRO)
2040
505
3
DOMEN JANUŠIČ (GEPARD)
203
0
TARIK HUJDUR (PBTEAM)
2041
181
2
ADRIAN ČULÍK (KOŠICE)
290
1
ADNAN LIČINA (UNIRO)
2043
505
3
DOMEN JANUŠIČ (GEPARD)
181
0
ADRIAN ČULÍK (KOŠICE)
Medalists
1. DOMEN JANUŠIČ, Taekwon-do Klub Gepard
2. ADRIAN ČULÍK, Guard klub kickbox KOŠICE
3. TARIK HUJDUR, Prison Break
3. ADNAN LIČINA, KickBox Klub Univerzum