Nadolazeći
Završeni
Prijava
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano natjecanje:
BALKAN OPEN 2019.
O turniru
Dokumenti
Prijava natjecatelja
Pregled natjecatelja
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
UZRASTI
PF - Boys beginners
PF - Girls beginners
PF - Boys
PF - Girls
PF - Younger cadets begginers (male)
PF - Younger cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (male)
PF - Juniors (female)
PF - Seniors (male)
PF - Seniors (female)
PF - Veterans (male)
LC - Younger cadets (male)
LC - Younger cadets (female)
LC - Older cadets beginners (male)
LC - Older cadets beginners (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
LC - Juniors (female)
LC - Seniors (male)
LC - Veterans (male)
KL - Younger cadets (male)
KL - Younger cadets (female)
KL - Older cadets beginners (male)
KL - Older cadets beginners (female)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
KL - Veterans (male)
K1 - Younger juniors (male)
K1 - Older juniors (male)
K1 - Seniors (male)
K1 - Seniors (female)
LK - Younger juniors (male)
LK - Younger juniors (female)
LK - Older juniors (male)
LK - Older juniors (female)
LK - Seniors (male)
LK - Seniors (female)
TEŽINE / UZRASTI
KL - Older cadets (male) -37
KL - Older cadets (male) -42
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -52
KL - Older cadets (male) -57
KL - Older cadets (male) -63
KL - Older cadets (male) -69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) -63
SATURDAY041
314
3
MARTIN MANEV (MK STIP)
807
0
SERGIU MINZARARI (MTEAM)
549
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY043
403
3
CEHAJA MUHAMED (IZAZOV)
522
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
787
SEMIR KRNDIC (KBSGOLD)
SATURDAY044
314
1
MARTIN MANEV (MK STIP)
549
2
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
SATURDAY045
403
3
CEHAJA MUHAMED (IZAZOV)
787
0
SEMIR KRNDIC (KBSGOLD)
SATURDAY047
549
3
FERID HUSKIĆ (TEŠANJ)
403
0
CEHAJA MUHAMED (IZAZOV)
Osvajači medalja
1. FERID HUSKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. CEHAJA MUHAMED, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. MARTIN MANEV, GLADIJATOR STIP
3. SEMIR KRNDIC, Golden Team Kalesija