Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
CROATIA OPEN 2021.
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BEREMEND SPORT KFT
BROD
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
BUSHIDO
BUŠIDO
CROATIA
DALMATINO
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
FORTIS
GLINA
Golden glove Tesanj
HBD
Holy Spirit
IMPACT
IVANIĆ GRAD
KBK Koper
KBS Borac Jelah
KBS Storm Gym
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV Ormož
KRAPINA
KUTINA
LEGEND
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OMEGA
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PTUJ
SPARTAN GYM
SVETI ZOILO
TIGAR, Karlovac
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
ZAGREB
ZEUS
TEŽINE / UZRASTI
PF - Dječaci početnici -32
PF - Dječaci početnici +32
PF - Mlađe kadetkinje -32
PF - Mlađe kadetkinje +47
PF - Starije kadetkinje -60
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -69
LC - Starije kadetkinje -60
KL - Stariji kadeti -57
PF - Dječaci početnici -32
1002
58
11
MARKO VLAHEK (IVNCG)
325
0
NOEL BALEN (DRAGA)
1003
453
0
ARIAN RAVLIĆ (IVNCG)
313
0
MATE UDOVIČIĆ (ROVINJ)
1006
58
13
MARKO VLAHEK (IVNCG)
313
3
MATE UDOVIČIĆ (ROVINJ)
Osvajači medalja
1. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
2. MATE UDOVIČIĆ, BUDOKAI
3. NOEL BALEN, DRAGA
3. ----
PF - Dječaci početnici +32
1004
317
4
JOSIP MIČETIĆ (DRAGA)
289
10
ROK STANIŠIĆ (ROVINJ)
1005
342
6
MARKO VLAHEK (IVNCG)
288
4
LEON FRANKOVIĆ (ROVINJ)
1009
289
6
ROK STANIŠIĆ (ROVINJ)
342
7
MARKO VLAHEK (IVNCG)
Osvajači medalja
1. MARKO VLAHEK, IVANIĆ GRAD
2. ROK STANIŠIĆ, BUDOKAI
3. LEON FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. JOSIP MIČETIĆ, DRAGA
PF - Mlađe kadetkinje -32
1037
337
7
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
316
8
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
416
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
417
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
23
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
1039
316
9
EMILI VUKUŠIĆ (DRAGA)
416
10
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
1040
417
2
IVANA KRUNEŠ (BUDOL)
23
6
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
1043
416
5
ANA KRUNEŠ (BUDOL)
23
8
TENA KAČMARČIK (KUTINA)
Osvajači medalja
1. TENA KAČMARČIK, KUTINA
2. ANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. IVANA KRUNEŠ, BUDOKAI LABIN
3. EMILI VUKUŠIĆ, DRAGA
PF - Mlađe kadetkinje +47
1052
320
3
ANTONIA BILEN (DRAGA)
445
10
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
1054
234
0
ANGELA KARIN (HBD)
450
2
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1055
290
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
323
0
EMA JOZIĆ (BROD)
1056
429
0
ANA KATANIĆ (KBK MOS)
452
0
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1057
445
5
KIARA BRATKOVIĆ (BTI)
450
6
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
1058
290
0
LENA FRANKOVIĆ (ROVINJ)
452
11
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
1060
450
0
LARISA VIDOVIČ (PTUJ)
452
9
TAJA ŠIBILA (PTUJ)
Osvajači medalja
1. TAJA ŠIBILA, PTUJ
2. LARISA VIDOVIČ, PTUJ
3. LENA FRANKOVIĆ, BUDOKAI
3. KIARA BRATKOVIĆ, BTI
PF - Starije kadetkinje -60
3047
318
12
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
296
11
ŠPELA BRUMEN (ORMOŽ)
446
LORENA ZEBA (BTI)
447
LEONARDA DEAK (BTI)
449
DORIS ŠULEK (PTUJ)
3049
318
2
DORA MIČETIĆ (DRAGA)
446
12
LORENA ZEBA (BTI)
3050
447
9
LEONARDA DEAK (BTI)
449
10
DORIS ŠULEK (PTUJ)
3052
446
8
LORENA ZEBA (BTI)
449
6
DORIS ŠULEK (PTUJ)
Osvajači medalja
1. LORENA ZEBA, BTI
2. DORIS ŠULEK, PTUJ
3. DORA MIČETIĆ, DRAGA
3. LEONARDA DEAK, BTI
LC - Stariji kadeti -57
2017
307
3
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
91
0
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
291
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
269
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
215
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2019
307
0
TINO PAĆALAT (MINOTAU)
291
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
2020
269
3
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
215
0
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2023
291
3
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
269
0
MATAN KATALINIĆ (PLANET)
Osvajači medalja
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MATAN KATALINIĆ, PLANET SPORT
3. TINO PAĆALAT, MINOTAUR
3. EMANUEL SUROP, DRAGA
LC - Stariji kadeti -69
2024
145
3
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
250
0
VICE BOBIĆ (SVZOILO)
319
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
2026
145
0
LUKA DANOLIĆ (PITBUL)
319
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
Osvajači medalja
1. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
2. LUKA DANOLIĆ, PIT BULL, Split
3. VICE BOBIĆ, SVETI ZOILO
3. ----
LC - Starije kadetkinje -60
2031
451
0
LANA NOHA (KBK MOS)
328
0
TARA IVANOVIĆ (DRAGA)
437
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2033
328
0
TARA IVANOVIĆ (DRAGA)
437
3
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Osvajači medalja
1. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
2. TARA IVANOVIĆ, DRAGA
3. ----
3. ----
KL - Stariji kadeti -57
3011
230
0
ANDREJ PATKO (KUTINA)
216
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
3012
191
0
BORNA KLOBUČAR (GLINA)
88
0
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
3014
216
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
88
0
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
Osvajači medalja
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. AHMED ČAMDŽIĆ, KBS Borac Jelah
3. ANDREJ PATKO, KUTINA
3. BORNA KLOBUČAR, GLINA