Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Fighter-Doboj Jug"
"PAŠA-TIM"
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
Albulena
AMENO
ATUS GRATKORN
BALKAN KONJIC
BUDOKAI LABIN
Budosportwien
BULLS
BUSHIDO
CBS KAKANJ
CBS"Tešanj"Tešanj
FATIH GYM
FAVORIT BH
GOLDEN GLORY LIVNO
Ilidža Sarajevo
Isak-Ze
JUMRUK GYM
KBC "Bihać"
KBC,,056,, Zvornik"
KBK " Golden Fighters" Iliđža
KBK "IZAZOV" Bugojno
KBK "KOBRA" MOSTAR
KBK "MORAVA" SRBIJA
KBK "Pousorac" Miljanovci
KBK "PREDATOR" Doboj
kbk bar
KBK BATAJNICA
KBK BREZA
KBK GROM Posušje
KBK Spartanac-A Top Team
KBK"081" PODGORICA
KBS "Deveta Četa" Pale
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS "Vrbas"
KBS "WIZARD" Hadžići
KBS Borac Jelah
KBS GLADIJATOR SARAJEVO
KBS Golden team Kalesija
KBS Ljutoc Orasac
KBS Storm Gym
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
KBV "Ratnik" Gacko
KBV "SPARTA"Sarajevo
KBV "TAEKYON" SARAJEVO
KBV FLEK TOM CAT TUZLA
KBV FOJNICA
KBV JEDINSTVO ODŽAK
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
Kickboxing Club Spartak Niksic
Kik boks klub "KULE" Trnovo
Kik boks klub "Lovćen"
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilnih veščin Samurai
KUTINA
Macedonia WAKO
Muay Thai & MMA Club xXx
PLJEVLJA
Reflex
Sandzak Warriors Novi Pazar
SPARTA
TEAM BUZA
TIGAR BROD
TIGAR Gacko
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -37*
KL - Stariji kadeti -42
KL - Stariji kadeti -52
LK - Juniori -51
LK - Juniori -60
LK - Juniori -63,5
LK - Seniori +91
KL - Stariji kadeti -37*
3002
109
3
LEDON RAMADANI (MK)
365
0
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
3004
243
3
ISMAR DJAKIC (SG)
86
0
TONI MAJIĆ (SPARMT)
3005
80
3
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
231
0
ILIJA PEROVIĆ (DŽIMA)
3006
122
3
BORIS RADIĆ (VELEZ)
87
0
IVAN MILOLAŽA (SPARMT)
3007
109
3
LEDON RAMADANI (MK)
243
0
ISMAR DJAKIC (SG)
3008
80
3
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
122
0
BORIS RADIĆ (VELEZ)
3011
109
3
LEDON RAMADANI (MK)
80
0
VIKTOR MILIĆ (TRN2010)
Medalists
1. LEDON RAMADANI, Macedonia WAKO
2. VIKTOR MILIĆ, Kik boks klub "KULE" Trnovo
3. ISMAR DJAKIC, KBS Storm Gym
3. BORIS RADIĆ, Velež Nevesinje
KL - Stariji kadeti -42
3009
82
0
ŽELJKO MILOLAŽA (SPARMT)
237
3
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
3010
351
3
LUKA GUDELJ (GACKO)
384
0
BORISLAV MILUTINOVIC (KBS)
3012
237
1
PAVLE VUŠUROVIĆ (DŽIMA)
351
2
LUKA GUDELJ (GACKO)
Medalists
1. LUKA GUDELJ, KBV "Ratnik" Gacko
2. PAVLE VUŠUROVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. BORISLAV MILUTINOVIC, KBS "Deveta Četa" Pale
3. ŽELJKO MILOLAŽA, SPARTA
KL - Stariji kadeti -52
3016
152
3
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
189
0
IMRAN KOLENOVIĆ (N. GRAD)
56
TARIK GLUHALIĆ (LJUTOCH)
3018
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
101
0
JASMIN DAJIC (2002BIH)
12
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
3020
152
3
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
56
0
TARIK GLUHALIĆ (LJUTOCH)
3021
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
12
0
ALDIN TAHIROVIC (ILID-SA)
3024
152
0
ARMIN KARAŠIN (IZAZOV)
234
3
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
Medalists
1. NIKOLA PRLJA, Kik boks klub "Lovćen"
2. ARMIN KARAŠIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
3. ALDIN TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
3. TARIK GLUHALIĆ, KBS Ljutoc Orasac
LK - Juniori -51
R011
64
2
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
239
1
JOVAN MARTINOVIĆ (DŽIMA)
235
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
R050
64
3
ISMAR OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
235
0
NIKOLA PRLJA (DŽIMA)
Medalists
1. ISMAR OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. NIKOLA PRLJA, Kik boks klub "Lovćen"
3. JOVAN MARTINOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. ----
LK - Juniori -60
R040
39
0
FILIP GRETIĆ (BUSHIDO)
236
3
NIKOLA RATKOVIĆ (DŽIMA)
Medalists
1. NIKOLA RATKOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
2. FILIP GRETIĆ, BUSHIDO
3. ----
3. ----
LK - Juniori -63,5
R002
285
3
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
15
0
PATRIK BUZA (BUZA ZG)
232
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
354
DARKO NAJDOV (MK)
468
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
R026
285
0
STEFAN CVETKOVIĆ (BATAJA)
232
3
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
R027
354
2
DARKO NAJDOV (MK)
468
1
ALMIN HODŽIĆ (KBVFTC)
R060
232
0
ILIJA VUJOVIĆ (DŽIMA)
354
3
DARKO NAJDOV (MK)
Medalists
1. DARKO NAJDOV, Macedonia WAKO
2. ILIJA VUJOVIĆ, Kik boks klub "Lovćen"
3. ALMIN HODŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. STEFAN CVETKOVIĆ, KBK BATAJNICA
LK - Seniori +91
R009
75
3
ALIJA SELMANOVIC (PV)
313
0
ELMIR GORAK (W)
230
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
R010
76
0
MLADEN SLJIVIC (PV)
143
3
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
100
ALEKSANDAR DIMOVSKI (MK)
R036
75
3
ALIJA SELMANOVIC (PV)
230
0
ALEKSANDAR DANILOVIC (DŽIMA)
R037
143
0
ESMIR ESKIC (JUMRUK)
100
3
ALEKSANDAR DIMOVSKI (MK)
R065
75
0
ALIJA SELMANOVIC (PV)
100
3
ALEKSANDAR DIMOVSKI (MK)
Medalists
1. ALEKSANDAR DIMOVSKI, Macedonia WAKO
2. ALIJA SELMANOVIC, PLJEVLJA
3. ESMIR ESKIC, JUMRUK GYM
3. ALEKSANDAR DANILOVIC, Kik boks klub "Lovćen"