Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Children (male) -25
PF - Children (male) -28
PF - Children (male) -32
PF - Children (male) +32
PF - Children (female) -28
PF - Children (female) -32
PF - Younger cadets (male) -28
PF - Younger cadets (male) -32
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) +47
PF - Older cadets (male) -42
PF - Older cadets (male) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (male) -57
PF - Older cadets (male) -63
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Juniors (female) -65
PF - Children (male) -25
1001
587
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
119
0
IVAN KUKUNOVSKI (MK)
118
TURKER ISMAILI (MK)
1003
119
6
IVAN KUKUNOVSKI (MK)
118
14
TURKER ISMAILI (MK)
Medalists
1. TURKER ISMAILI, Macedonia WAKO
2. IVAN KUKUNOVSKI, Macedonia WAKO
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Children (male) -28
1002
392
6
ISMAR DIZDAREVIĆ (BORAC)
44
7
ADMIR HALILOVIĆ (KALESIJ)
Medalists
1. ADMIR HALILOVIĆ, KBS Golden team Kalesija
2. ISMAR DIZDAREVIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
PF - Children (male) -32
1004
551
4
EMIN ISLAMOVIC (BIHAC)
290
5
ABDULAH HAJDAREVIĆ (ĐERZELZ)
427
EMRAH ŠIŠIC (KAKANJ)
1005
203
6
AJDIN MERDANOVIĆ (WIZARD )
439
7
HAMZA ČALUK (REFLEX)
358
DŽENAN HONDO (BALKANK)
1006
290
10
ABDULAH HAJDAREVIĆ (ĐERZELZ)
427
0
EMRAH ŠIŠIC (KAKANJ)
1007
439
11
HAMZA ČALUK (REFLEX)
358
3
DŽENAN HONDO (BALKANK)
1009
290
7
ABDULAH HAJDAREVIĆ (ĐERZELZ)
439
4
HAMZA ČALUK (REFLEX)
Medalists
1. ABDULAH HAJDAREVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. HAMZA ČALUK, Reflex
3. EMRAH ŠIŠIC, CBS KAKANJ
3. DŽENAN HONDO, BALKAN KONJIC
PF - Children (male) +32
1008
441
5
EDIB ČALUK (REFLEX)
446
15
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
20
SAMIR TAHIROVIC (ILID-SA)
1010
436
1
MUHAMED NOVALIĆ (REFLEX)
482
11
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
245
DARKO GLENDZA (ULCINJ)
1011
446
11
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
20
0
SAMIR TAHIROVIC (ILID-SA)
1012
482
6
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
245
1
DARKO GLENDZA (ULCINJ)
1015
446
4
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
482
8
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
Medalists
1. ALJOŠA RAMIĆ, "ZINO"
2. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
3. DARKO GLENDZA, Albulena
3. SAMIR TAHIROVIC, Ilidža Sarajevo
PF - Children (female) -28
1013
43
1
LAMIJA NOĆIĆ (KALESIJ)
342
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1014
42
2
HALIMA NOĆIĆ (KALESIJ)
244
12
SARA LUKOVIC (ULCINJ)
1017
342
14
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
244
3
SARA LUKOVIC (ULCINJ)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. SARA LUKOVIC, Albulena
3. LAMIJA NOĆIĆ, KBS Golden team Kalesija
3. HALIMA NOĆIĆ, KBS Golden team Kalesija
PF - Children (female) -32
1016
493
0
DANINA DURIĆ (CAZIN)
591
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
492
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
1018
493
2
DANINA DURIĆ (CAZIN)
492
5
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
Medalists
1. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
3. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
PF - Younger cadets (male) -28
1019
503
8
SADIN HAJRUDINOVIĆ (CAZIN)
299
0
SANJIN ADILOVIĆ (ĐERZELZ)
1020
121
0
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
588
0
DAVID MALINARIĆ (BUDOL)
1023
503
9
SADIN HAJRUDINOVIĆ (CAZIN)
121
2
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
Medalists
1. SADIN HAJRUDINOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. PAVEL STOJCHEVSKI, Macedonia WAKO
3. SANJIN ADILOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. DAVID MALINARIĆ, BUDOKAI LABIN
PF - Younger cadets (male) -32
1021
343
5
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
58
6
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
1022
411
7
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
552
2
EMIN ISLAMOVIC (BIHAC)
1025
58
9
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
411
0
DENIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Medalists
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. DENIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
3. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
3. EMIN ISLAMOVIC, "ZINO"
PF - Younger cadets (male) -37
1024
59
9
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
265
0
SERGEJ KARADJINOVIĆ (ULCINJ)
589
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
1026
59
0
IRNES OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
589
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
Medalists
1. IRNES OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
2. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. SERGEJ KARADJINOVIĆ, Albulena
3. ----
PF - Younger cadets (male) -42
1027
344
6
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
247
4
ART UJKASHI (ULCINJ)
1028
104
4
IVAN AMBROZIC (2002BIH)
250
5
AMIN MALUSHI (ULCINJ)
1029
382
0
DZENIS VRANIC (FOJNICA)
251
0
MELIND HASANAGA (ULCINJ)
103
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1030
344
11
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
250
0
AMIN MALUSHI (ULCINJ)
1031
251
1
MELIND HASANAGA (ULCINJ)
103
6
TEO GRGIĆ (2002BIH)
1034
344
4
ALEN LOVRENČIĆ (KUTINA)
103
3
TEO GRGIĆ (2002BIH)
Medalists
1. ALEN LOVRENČIĆ, KUTINA
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. AMIN MALUSHI, Albulena
3. MELIND HASANAGA, Albulena
PF - Younger cadets (male) -47
1032
453
10
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
249
4
REFIK MOLABECIROVIC (ULCINJ)
1033
438
1
ADNAN ŽUJO (REFLEX)
288
7
ART UJKASHI (ULCINJ)
1035
453
8
DINO NADAREVIĆ (BIHAC)
288
7
ART UJKASHI (ULCINJ)
Medalists
1. DINO NADAREVIĆ, "ZINO"
2. ART UJKASHI, Albulena
3. REFIK MOLABECIROVIC, Albulena
3. ADNAN ŽUJO, Reflex
PF - Younger cadets (male) +47
1036
204
7
HAMZA KAJMOVIĆ (WIZARD )
266
6
KENAN HASANAGA (ULCINJ)
523
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
480
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
458
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1037
205
0
ENSAR BALIĆ (WIZARD )
252
11
FARUK HASANAGA (ULCINJ)
548
AMIL TUTIC (BIHAC)
538
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
246
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
1038
204
4
HAMZA KAJMOVIĆ (WIZARD )
523
11
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
1039
480
1
ALJOŠA RAMIĆ (BIHAC)
458
5
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1040
252
13
FARUK HASANAGA (ULCINJ)
548
4
AMIL TUTIC (BIHAC)
1041
538
9
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
246
10
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
1042
523
0
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
458
6
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1043
252
3
FARUK HASANAGA (ULCINJ)
246
4
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
1045
458
8
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
246
5
ARDIAN GORANA (ULCINJ)
Medalists
1. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
2. ARDIAN GORANA, Albulena
3. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
3. FARUK HASANAGA, Albulena
PF - Younger cadets (female) -32
1044
383
0
SANDA ŠAKO (FOJNICA)
592
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
Medalists
1. SANDA ŠAKO, KBV FOJNICA
2. VICTORIA PEKAS, BUDOKAI LABIN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -42
1046
495
5
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
306
0
HANA DUHARKIĆ (ĐERZELZ)
Medalists
1. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. HANA DUHARKIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) +47
1047
561
2
BERINA MIDZIC (BIHAC)
303
0
AMILA SELMAN (ĐERZELZ)
1048
498
10
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
248
0
AMINA SADIKOVIC (ULCINJ)
1050
561
0
BERINA MIDZIC (BIHAC)
498
10
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
Medalists
1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. BERINA MIDZIC, "ZINO"
3. AMINA SADIKOVIC, Albulena
3. AMILA SELMAN, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
PF - Older cadets (male) -42
1049
431
1
PETAR GAVRAN (POSUJŠE)
580
11
TEO GRGIĆ (2002BIH)
412
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
1051
580
2
TEO GRGIĆ (2002BIH)
412
5
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. PETAR GAVRAN, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
PF - Older cadets (male) -47
1052
626
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
433
0
LUKA BAŠIĆ (POSUJŠE)
413
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
1054
626
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
413
6
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. LUKA BAŠIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
PF - Older cadets (male) -52
1053
556
7
AMIL TUTIC (BIHAC)
304
4
FARIS NERADIN (ĐERZELZ)
518
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
539
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
255
BASRO SADIKOVIĆ (ULCINJ)
1055
556
2
AMIL TUTIC (BIHAC)
518
9
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
1056
539
0
SANJIN HRNJICA (BIHAC)
255
0
BASRO SADIKOVIĆ (ULCINJ)
1058
518
7
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
255
6
BASRO SADIKOVIĆ (ULCINJ)
Medalists
1. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
2. BASRO SADIKOVIĆ, Albulena
3. AMIL TUTIC, "ZINO"
3. SANJIN HRNJICA, "ZINO"
PF - Older cadets (male) -57
1057
309
9
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
302
3
BASRO SADIKOVIĆ (ULCINJ)
459
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
524
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
418
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
1059
309
4
GABRIEL PERIC (MOSTAR)
459
7
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
1060
524
4
HANNAN BRKIĆ (BIHAC)
418
9
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
1063
459
3
ADIJAN NADAREVIĆ (BIHAC)
418
8
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
Medalists
1. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
2. ADIJAN NADAREVIĆ, "ZINO"
3. HANNAN BRKIĆ, "ZINO"
3. GABRIEL PERIC, KBK "KOBRA" MOSTAR
PF - Older cadets (male) -63
1061
419
0
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
478
0
AHMED KOVAČEVIĆ (BIHAC)
1062
253
3
KADRO MOLABECIROVIC (ULCINJ)
534
6
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
1064
419
10
ADIS ŠUŠNJAR (BIHAĆ)
534
7
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
Medalists
1. ADIS ŠUŠNJAR, KBC "Bihać"
2. SABAHUDIN HRNJICA, "ZINO"
3. AHMED KOVAČEVIĆ, "ZINO"
3. KADRO MOLABECIROVIC, Albulena
PF - Older cadets (female) -46
1065
136
1
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
69
0
ARIJANA SILAJDŽIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN
2. ARIJANA SILAJDŽIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -60
1066
527
2
NAIDA MUHIĆ (BIHAC)
499
10
HANA HEKIĆ (CAZIN)
Medalists
1. HANA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. NAIDA MUHIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -65
1067
512
10
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
519
1
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
Medalists
1. DIANA RAMIĆ, "ZINO"
2. HANA MIDŽIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
PF - Juniors (female) -65
1068
521
3
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
531
2
NEIRA ORAŠČANIN (BIHAC)
Medalists
1. EMINA FERIZOVIĆ, "ZINO"
2. NEIRA ORAŠČANIN, "ZINO"
3. ----
3. ----