Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
From now you can access and see statistic data about competitors, clubs and tournaments as well as ranking of competitors and tournament.
Selected tournament:
Grand Prix BIH 2017
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AREA
Area 1
Area 2
Area 3
Area R
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Older cadets (male) -32*
LC - Older cadets (male) -37*
LC - Older cadets (male) -42
LC - Older cadets (male) -47
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) -57
LC - Older cadets (male) -63
LC - Older cadets (male) -69
LC - Older cadets (male) +69
LC - Older cadets (female) -46
LC - Older cadets (female) -50
LC - Older cadets (female) -60
LC - Older cadets (female) -65
LC - Older cadets (female) +65
LC - Juniors (male) -57
LC - Juniors (male) -63
LC - Juniors (male) -69
LC - Juniors (male) -74
LC - Juniors (male) -79
LC - Juniors (male) -89
LC - Juniors (male) +94
LC - Juniors (female) -60
LC - Juniors (female) -65
LC - Seniors (male) -63
LC - Seniors (male) -69
LC - Seniors (male) -74
LC - Seniors (male) -79
LC - Seniors (male) -84
LC - Seniors (male) -89
LC - Seniors (male) +94
LC - Seniors (female) -65
LC - Seniors (female) +70
LC - Older cadets (male) -32*
2001
505
3
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
450
0
MEHMED CETIN (IZAZOV)
474
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
473
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
449
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
2003
505
0
MATEJ MUČIBABIĆ (2222222)
474
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
2002
473
3
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
449
0
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
2005
474
3
MUAMER DEDIĆ (TEŠANJ)
473
0
JASMIN SPAHIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. MUAMER DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. JASMIN SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MATEJ MUČIBABIĆ, TIGAR Gacko
3. PILAV MUHAREM, KBK "IZAZOV" Bugojno
LC - Older cadets (male) -37*
2004
120
3
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
590
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
364
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
2006
120
0
PAVEL STOJCHEVSKI (MK)
364
3
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
Medalists
1. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
2. PAVEL STOJCHEVSKI, Macedonia WAKO
3. MARIN BAŠIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC - Older cadets (male) -42
2007
348
3
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
377
0
BORISLAV MILUTINOVIC (KBS)
489
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
106
TEO GRGIĆ (2002BIH)
420
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
2009
348
0
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
489
3
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
2008
106
0
TEO GRGIĆ (2002BIH)
420
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
2011
489
0
AJDIN ALJIĆ (TAEKYON)
420
3
ARNEL ZUBERI (BIHAĆ)
Medalists
1. ARNEL ZUBERI, KBC "Bihać"
2. AJDIN ALJIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. TEO GRGIĆ, 2002 - Odzak
3. ANDRIJA GOVEDARICA, TIGAR Gacko
LC - Older cadets (male) -47
2010
488
3
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
97
0
ANDRIJA GOVEDARICA (2222222)
102
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
434
LUKA BAŠIĆ (POSUJŠE)
381
AMEL KLISURA (FOJNICA)
2012
488
3
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
102
0
LUKA TOPOLOVAC (2002BIH)
2013
434
3
LUKA BAŠIĆ (POSUJŠE)
381
0
AMEL KLISURA (FOJNICA)
2015
488
3
TARIK OKERIĆ (TAEKYON)
434
0
LUKA BAŠIĆ (POSUJŠE)
Medalists
1. TARIK OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
2. LUKA BAŠIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. LUKA TOPOLOVAC, 2002 - Odzak
3. AMEL KLISURA, KBV FOJNICA
LC - Older cadets (male) -52
2014
297
2
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
409
1
VEDAD ŠARIĆ (WIZARD )
2016
544
2
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
341
1
JASMIN DAJIC (2002BIH)
2017
517
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
490
3
FARIS ALJIĆ (TAEKYON)
397
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
2018
297
0
AMAR TOKMO (ĐERZELZ)
544
3
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
2019
490
1
FARIS ALJIĆ (TAEKYON)
397
2
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
2021
544
3
AJDIN KURTOVIĆ (BIHAC)
397
0
HARIS ĆORIĆ (BORAC)
Medalists
1. AJDIN KURTOVIĆ, "ZINO"
2. HARIS ĆORIĆ, KBS Borac Jelah
3. AMAR TOKMO, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. FARIS ALJIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
LC - Older cadets (male) -57
2020
542
1
ZARIF SEFIĆ (BIHAC)
385
2
ARMAN KADRIĆ (W)
2022
402
1
IMRAN OMERBAŠIĆ (CEMAN)
308
2
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
2023
403
0
DINO DURAK (CEMAN)
569
3
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
150
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
2024
385
3
ARMAN KADRIĆ (W)
308
0
AMIN VATIĆ (NOVI PA)
2025
569
1
ADIN BAJRIĆ (LIVNO)
150
2
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
2027
385
0
ARMAN KADRIĆ (W)
150
3
MUHAMED CETIN (IZAZOV)
Medalists
1. MUHAMED CETIN, KBK "IZAZOV" Bugojno
2. ARMAN KADRIĆ, KBK BREZA
3. ADIN BAJRIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. AMIN VATIĆ, Sandzak Warriors Novi Pazar
LC - Older cadets (male) -63
2026
404
0
ARNEL SMAJIĆ (CEMAN)
572
3
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
272
LUKA VRANJKOVIĆ (GROM)
549
DILVAD SUŠIĆ (BIHAC)
227
UROS MICIC (,,056")
2028
491
3
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
393
0
IJAD RAMIĆ (BORAC)
271
GABRIJEL ČOLIĆ (GROM)
535
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
576
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
2029
572
2
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
272
1
LUKA VRANJKOVIĆ (GROM)
2030
549
0
DILVAD SUŠIĆ (BIHAC)
227
3
UROS MICIC (,,056")
2031
491
2
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
271
1
GABRIJEL ČOLIĆ (GROM)
2032
535
0
SABAHUDIN HRNJICA (BIHAC)
576
3
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
2033
572
3
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
227
0
UROS MICIC (,,056")
2034
491
3
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
576
0
ABDULLAH HADŽIĆ (LIVNO)
2036
572
3
IVAN JUKIĆ (LIVNO)
491
0
RIJAD OKERIĆ (TAEKYON)
Medalists
1. IVAN JUKIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
2. RIJAD OKERIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. UROS MICIC, KBC,,056,, Zvornik"
3. ABDULLAH HADŽIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
LC - Older cadets (male) -69
2035
295
0
ADI BAJRIĆ (ĐERZELZ)
497
3
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
229
DRAGISA CEBIC (,,056")
2037
497
2
ADNAN DEDIĆ (TEŠANJ)
229
1
DRAGISA CEBIC (,,056")
Medalists
1. ADNAN DEDIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. DRAGISA CEBIC, KBC,,056,, Zvornik"
3. ADI BAJRIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
2038
45
0
ZAIM KULANIĆ (KALESIJ)
510
3
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
2039
366
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
536
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
2040
380
3
BILAL AJANOVIC (FOJNICA)
558
0
ELMIN BEGANOVIĆ (BIHAC)
2041
296
3
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
426
0
MUAMER HUSKANOVIĆ (PAŠA ZE)
2042
510
0
ARMAN SUŠIĆ (BIHAC)
366
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
2043
380
0
BILAL AJANOVIC (FOJNICA)
296
3
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
2045
366
3
MEHMED ĐULIĆ (BORAC)
296
0
MUNIR MUJČIĆ (ĐERZELZ)
Medalists
1. MEHMED ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. MUNIR MUJČIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ARMAN SUŠIĆ, "ZINO"
3. BILAL AJANOVIC, KBV FOJNICA
LC - Older cadets (female) -46
2044
567
3
IVANA ŠIŠKO (LIVNO)
585
0
MAJA OMIČEVIĆ (ODŽAK13)
Medalists
1. IVANA ŠIŠKO, GOLDEN GLORY LIVNO
2. MAJA OMIČEVIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -50
2046
138
3
NURHANA FAZLIC (ATUS GR)
487
0
NADIRA SPAHIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. NURHANA FAZLIC, ATUS GRATKORN
2. NADIRA SPAHIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -60
2047
528
0
NAIDA MUHIĆ (BIHAC)
32
3
IVANA RADIĆ (VELEZ)
500
HANA HEKIĆ (CAZIN)
2049
32
3
IVANA RADIĆ (VELEZ)
500
0
HANA HEKIĆ (CAZIN)
Medalists
1. IVANA RADIĆ, Velež Nevesinje
2. HANA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. NAIDA MUHIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Older cadets (female) -65
2048
520
2
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
391
1
FATIMA SOLO (BORAC)
513
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
2050
520
2
HANA MIDŽIĆ (BIHAC)
513
1
DIANA RAMIĆ (BIHAC)
Medalists
1. HANA MIDŽIĆ, "ZINO"
2. DIANA RAMIĆ, "ZINO"
3. FATIMA SOLO, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Older cadets (female) +65
2051
407
0
ZAJRA ALADŽUZ (WIZARD )
504
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
463
ADNA BEHREM (BIHAC)
2053
504
3
DORIS MAGDIĆ (KUTINA)
463
0
ADNA BEHREM (BIHAC)
Medalists
1. DORIS MAGDIĆ, KUTINA
2. ADNA BEHREM, "ZINO"
3. ZAJRA ALADŽUZ, KBS "WIZARD" Hadžići
3. ----
LC - Juniors (male) -57
2052
543
1
ZARIF SEFIĆ (BIHAC)
378
2
DŽAN KLISURA (FOJNICA)
Medalists
1. DŽAN KLISURA, KBV FOJNICA
2. ZARIF SEFIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Juniors (male) -63
2054
396
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
612
3
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
502
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
317
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
376
AHMED BULJINA (FOJNICA)
2056
612
1
HAJRUDIN ČAMDŽIĆ (USORA)
502
2
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
2055
317
0
ADNAN HALILOVIĆ (TEŠANJ)
376
3
AHMED BULJINA (FOJNICA)
2059
502
0
IBRAHIM NADAREVIĆ (CAZIN)
376
3
AHMED BULJINA (FOJNICA)
Medalists
1. AHMED BULJINA, KBV FOJNICA
2. IBRAHIM NADAREVIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ADNAN HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. HAJRUDIN ČAMDŽIĆ, KBS "TITANIUM" Usora
LC - Juniors (male) -69
2057
368
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
553
0
ELDIN VOJIC (BIHAC)
2058
374
0
MEŠA BAKIR (FOJNICA)
578
3
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
2061
368
3
BAJRO ĐULIĆ (BORAC)
578
0
MEHRIM BAŠIĆ (LIVNO)
Medalists
1. BAJRO ĐULIĆ, KBS Borac Jelah
2. MEHRIM BAŠIĆ, GOLDEN GLORY LIVNO
3. ELDIN VOJIC, "ZINO"
3. MEŠA BAKIR, KBV FOJNICA
LC - Juniors (male) -74
2060
425
1
HARIS ŠARIĆ (WIZARD )
547
2
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
318
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
2062
547
2
ALMIR KASUPOVIĆ (BIHAC)
318
1
MURIZ HADZIKADUNIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ALMIR KASUPOVIĆ, "ZINO"
2. MURIZ HADZIKADUNIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. HARIS ŠARIĆ, KBS "WIZARD" Hadžići
3. ----
LC - Juniors (male) -79
2063
292
3
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
400
0
SEMIR IRIŠKIĆ (BORAC)
312
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
2066
292
2
ABDULKERIM ŠEHOVIĆ (ĐERZELZ)
312
1
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. ABDULKERIM ŠEHOVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
2. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. SEMIR IRIŠKIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
LC - Juniors (male) -89
2064
207
0
ELHAN SELMANOVIĆ (WIZARD )
363
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
2065
375
3
KERIM DURAK (FOJNICA)
298
0
ELDAR HASIĆ (ĐERZELZ)
2067
363
3
ELVEDIN UNKIĆ (BORAC)
375
0
KERIM DURAK (FOJNICA)
Medalists
1. ELVEDIN UNKIĆ, KBS Borac Jelah
2. KERIM DURAK, KBV FOJNICA
3. ELHAN SELMANOVIĆ, KBS "WIZARD" Hadžići
3. ELDAR HASIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
LC - Juniors (male) +94
2068
564
3
HARIS ZJAKIĆ (BIHAC)
267
0
IVAN ROMIĆ (GROM)
Medalists
1. HARIS ZJAKIĆ, "ZINO"
2. IVAN ROMIĆ, KBK GROM Posušje
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -60
2069
371
3
IVANA RADIĆ (VELEZ)
270
0
KATJA ČUTURA (GROM)
Medalists
1. IVANA RADIĆ, Velež Nevesinje
2. KATJA ČUTURA, KBK GROM Posušje
3. ----
3. ----
LC - Juniors (female) -65
2070
522
0
EMINA FERIZOVIĆ (BIHAC)
481
3
DŽEJLANA PIRO (TEŠANJ)
Medalists
1. DŽEJLANA PIRO, CBS"Tešanj"Tešanj
2. EMINA FERIZOVIĆ, "ZINO"
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -63
2071
398
0
ROBERT ĆORIĆ (ODŽAK13)
353
3
BAJRAM RAMADANI (MK)
Medalists
1. BAJRAM RAMADANI, Macedonia WAKO
2. ROBERT ĆORIĆ, KBV JEDINSTVO ODŽAK
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -69
2072
454
0
AMAR NUROVIĆ (TEŠANJ)
422
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. AMAR NUROVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -74
2073
322
0
EDIN DEDIĆ (W)
423
3
ERZAD ČAVKUNOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ERZAD ČAVKUNOVIĆ , KBC "Bihać"
2. EDIN DEDIĆ, KBK BREZA
3. ----
3. ----
LC - Seniors (male) -79
2074
2
0
AJREDIN AJETI (KBK SPA)
484
3
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
316
IRHAN ČEHAJIĆ (W)
2076
484
0
ELDAR HALILOVIĆ (TEŠANJ)
316
3
IRHAN ČEHAJIĆ (W)
Medalists
1. IRHAN ČEHAJIĆ, KBK BREZA
2. ELDAR HALILOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. AJREDIN AJETI, KBK Spartanac-A Top Team
3. ----
LC - Seniors (male) -84
2075
401
1
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
336
2
MARJAN MIHOVIL BAN (TGRBROD)
269
ROBERT SABLJO (GROM)
2077
336
2
MARJAN MIHOVIL BAN (TGRBROD)
269
1
ROBERT SABLJO (GROM)
Medalists
1. MARJAN MIHOVIL BAN, TIGAR BROD
2. ROBERT SABLJO, KBK GROM Posušje
3. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. ----
LC - Seniors (male) -89
2078
333
3
MARIO MATUKA (TGRBROD)
532
0
RAMIZ HOŠIĆ (BIHAC)
623
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
2080
333
2
MARIO MATUKA (TGRBROD)
623
1
ŠEHERZAD ZULIĆ (LJUTOCH)
Medalists
1. MARIO MATUKA, TIGAR BROD
2. ŠEHERZAD ZULIĆ, KBS Ljutoc Orasac
3. RAMIZ HOŠIĆ, "ZINO"
3. ----
LC - Seniors (male) +94
2079
574
3
JOSIP SEMREN (LIVNO)
476
0
STEFAN KNEŽEVIĆ (KBVS)
Medalists
1. JOSIP SEMREN, GOLDEN GLORY LIVNO
2. STEFAN KNEŽEVIĆ, Klub borilnih veščin Samurai
3. ----
3. ----
LC - Seniors (female) -65
2081
337
0
MARIJA SIRIC (TGRBROD)
268
3
MARIJA ŠARIĆ (GROM)
388
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
2083
268
0
MARIJA ŠARIĆ (GROM)
388
3
RAJČEVIĆ SLAĐANA (KUTINA)
Medalists
1. RAJČEVIĆ SLAĐANA, KUTINA
2. MARIJA ŠARIĆ, KBK GROM Posušje
3. MARIJA SIRIC, TIGAR BROD
3. ----
LC - Seniors (female) +70
2082
405
3
MIJA UKROPINA (123456)
596
0
ANTONELA TOMAŠEVIĆ (BIHAC)
215
ALDIJANA KEŠKO (WIZARD )
2084
405
3
MIJA UKROPINA (123456)
215
0
ALDIJANA KEŠKO (WIZARD )
Medalists
1. MIJA UKROPINA, KBV "Kobra" Istocno Sarajevo
2. ALDIJANA KEŠKO, KBS "WIZARD" Hadžići
3. ANTONELA TOMAŠEVIĆ, "ZINO"
3. ----