Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Prvenstvo Hrvatske u K1 (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
DALMATINO
DUBRAVA
HUS
IVANIĆ GRAD
KING
KOBRA, Bjelovar
LEON GYM
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
PIT BULL, Split
SPARTAN GYM
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
UNI RENT
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
K1 - Juniori -71
K1 - Seniori -71
K1 - Seniori -75
K1 - Seniori -81
K1 - Seniori -86
K1 - Juniori -71
132
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
SUB001
43
1
MATE ZORO (PITBUL)
62
2
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
38
MARKO DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
109
TONI VUKOVIĆ (SPARTAN)
SUB011
132
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
62
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
SUB012
38
0
MARKO DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
109
3
TONI VUKOVIĆ (SPARTAN)
SUB024
62
0
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
109
3
TONI VUKOVIĆ (SPARTAN)
Medalists
1. TONI VUKOVIĆ, SPARTAN GYM
2. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
3. MARKO DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
K1 - Seniori -71
14
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
NED001
22
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
76
0
UROŠ PAJIĆ (KING)
NED002
45
0
LEO VIDOVIĆ (PITBUL)
91
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
8
PETAR MUŠURA (AMENO)
NED012
14
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
22
0
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
NED013
91
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
8
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
NED026
14
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
91
0
ANTE BUZOV (UNIRENT)
Medalists
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. ANTE BUZOV, UNI RENT
3. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
3. PETAR MUŠURA, AMENO
K1 - Seniori -75
NED009
21
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
123
0
MATEO ZOVKO (MORNAR)
NED010
9
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
24
3
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
NED024
21
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
24
0
FILIP MATIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
2. FILIP MATIĆ, SVETI DUH
3. MATEO ZOVKO, MORNAR
3. MARKO BAKOVIĆ, AMENO
K1 - Seniori -81
112
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
NED011
5
0
BORNA MANOJLOVIĆ (AMENO)
6
3
RAUL SUNARA (AMENO)
NED025
112
3
GAJ ĆOSIĆ (SPARTAN)
6
0
RAUL SUNARA (AMENO)
Medalists
1. GAJ ĆOSIĆ, SPARTAN GYM
2. RAUL SUNARA, AMENO
3. BORNA MANOJLOVIĆ, AMENO
3. ----
K1 - Seniori -86
114
PETAR JAMAN (SPARTAN)
NED003
116
3
MATKO BABIĆ (BLITZ)
7
0
MARKO MIŠURA (AMENO)
115
LUKA LOVREK (SPARTAN)
51
VITO KOŠAR (ŠK)
NED014
114
3
PETAR JAMAN (SPARTAN)
116
0
MATKO BABIĆ (BLITZ)
NED015
115
0
LUKA LOVREK (SPARTAN)
51
3
VITO KOŠAR (ŠK)
NED027
114
0
PETAR JAMAN (SPARTAN)
51
3
VITO KOŠAR (ŠK)
Medalists
1. VITO KOŠAR, ŠKORPION
2. PETAR JAMAN, SPARTAN GYM
3. LUKA LOVREK, SPARTAN GYM
3. MATKO BABIĆ, BLITZ