Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Dj/Jun), KL (Ks), FC (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
GLINA
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KOBRA, Bjelovar
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -27
PF - Dječaci -36
PF - Djevojčice -33
PF - Djevojčice -36
PF - Juniori -63
PF - Juniori -69
PF - Juniori -79
PF - Juniorke -60
PF - Juniorke +70
KL - Starije kadetkinje -46
PF - Dječaci -27
1001
90
13
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
209
7
DORIAN VEDRIĆ (SUŠAK)
1002
112
10
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
226
0
DAVID SKELIN (HBD)
1003
111
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
186
0
OSKAR BRZOJA (VELEBIT)
1004
76
4
PATRIK ISKRA (SUŠAK)
221
0
NARDO MARELIĆ (HBD)
1025
90
12
MARKO MAVRAČIĆ (JASTREB)
112
13
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
1026
111
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
76
0
PATRIK ISKRA (SUŠAK)
1048
112
0
BENJAMIN TUKEC (IVNCG)
111
10
PATRIK PRESEČAN (IVNCG)
Medalists
1. PATRIK PRESEČAN, IVANIĆ GRAD
2. BENJAMIN TUKEC, IVANIĆ GRAD
3. PATRIK ISKRA, SUŠAK
3. MARKO MAVRAČIĆ, JASTREB
PF - Dječaci -36
1011
217
1
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
45
11
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1012
228
10
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
75
0
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
1038
45
0
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
228
10
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. BORNA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. VITO RENDIĆ, SUŠAK
3. JURE TOKIĆ, VELEBIT
PF - Djevojčice -33
1017
77
1
IRIS PETROVIĆ (SUŠAK)
213
12
SARA BOBAN (MAWASHI)
1018
95
9
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
225
8
NOLA PALADA (HBD)
1042
213
10
SARA BOBAN (MAWASHI)
95
0
PETRA RENDULIĆ (TGRSL)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. PETRA RENDULIĆ, TIGAR, Slunj
3. IRIS PETROVIĆ, SUŠAK
3. NOLA PALADA, HBD
PF - Djevojčice -36
1029
206
1
MARIA MAGDALENA VULETA (SUŠAK)
212
12
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
Medalists
1. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
2. MARIA MAGDALENA VULETA, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF - Juniori -63
39
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1020
66
9
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
237
11
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1044
39
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
237
10
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. ----
PF - Juniori -69
1030
67
26
ADRIAN BARIĆ (SUŠAK)
270
20
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
Medalists
1. ADRIAN BARIĆ, SUŠAK
2. LUKA KNEZ, KNEZ
3. ----
3. ----
PF - Juniori -79
1031
238
10
MARKO DŽIN (PLANET)
73
0
PAOLO BRKLJAČIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. MARKO DŽIN, PLANET SPORT
2. PAOLO BRKLJAČIĆ, SUŠAK
3. ----
3. ----
PF - Juniorke -60
1034
275
10
HELENA SANDRA TKALČEVIĆ (BTI)
253
11
SARA PEŠUT (SUŠAK)
Medalists
1. SARA PEŠUT, SUŠAK
2. HELENA SANDRA TKALČEVIĆ, BTI
3. ----
3. ----
PF - Juniorke +70
97
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
1024
224
3
NINA NOVAKOVIĆ (HBD)
230
13
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
1047
97
11
LUCIJA BAKALAR (TGRSL)
230
1
ANDREA DAMJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LUCIJA BAKALAR, TIGAR, Slunj
2. ANDREA DAMJANOVIĆ, SUŠAK
3. NINA NOVAKOVIĆ, HBD
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
72
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2027
108
1
ZARA LERGA (PRETORI)
251
2
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
2047
72
3
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
251
0
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
Medalists
1. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
2. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. ----