Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Dj/Jun), KL (Ks), FC (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
GLINA
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KOBRA, Bjelovar
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Dječaci -36
PF - Djevojčice -24
PF - Juniori -63
PF - Juniori -74
KL - Stariji kadeti -57
KL - Stariji kadeti -63
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -60
PF - Dječaci -36
1011
217
1
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
45
11
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
1012
228
10
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
75
0
VITO RENDIĆ (SUŠAK)
1038
45
0
BORNA VUČETIĆ (TIGAR)
228
10
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. BORNA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
3. VITO RENDIĆ, SUŠAK
3. JURE TOKIĆ, VELEBIT
PF - Djevojčice -24
1005
96
14
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
211
4
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
47
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
50
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
222
NINA IVAS (HBD)
1027
96
11
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
47
9
LUCIJA BABIĆ (TIGAR)
1028
50
15
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
222
5
NINA IVAS (HBD)
1049
96
4
MORENA ŠPEHAR (TGRSL)
50
13
TENA VUČETIĆ (TIGAR)
Medalists
1. TENA VUČETIĆ, TIGAR, Karlovac
2. MORENA ŠPEHAR, TIGAR, Slunj
3. NINA IVAS, HBD
3. LUCIJA BABIĆ, TIGAR, Karlovac
PF - Juniori -63
39
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
1020
66
9
DOREN MARKO MANTILLA (SUŠAK)
237
11
ANTONIO JURMAN (PLANET)
1044
39
0
LUKAS JURAŠIĆ (TIGAR)
237
10
ANTONIO JURMAN (PLANET)
Medalists
1. ANTONIO JURMAN, PLANET SPORT
2. LUKAS JURAŠIĆ, TIGAR, Karlovac
3. DOREN MARKO MANTILLA, SUŠAK
3. ----
PF - Juniori -74
1021
52
10
MILE KIRIN (TIGAR)
247
0
IVAN BATARELO (LOTUS)
1022
267
11
LUKA VRGOČ (KBKSINJ)
277
0
PATRIK BAČANI (HUS-OS)
1045
52
4
MILE KIRIN (TIGAR)
267
14
LUKA VRGOČ (KBKSINJ)
Medalists
1. LUKA VRGOČ, KNEZ
2. MILE KIRIN, TIGAR, Karlovac
3. PATRIK BAČANI, HUS
3. IVAN BATARELO, LOTUS
KL - Stariji kadeti -57
2005
81
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
13
0
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
2006
134
3
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
249
0
PATRIK BERGER (ZG)
2007
38
3
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
93
0
MATIJA HMELINA (JASTREB)
2008
14
0
LUKA ŠARIĆ (KLOKY61)
99
3
VITO PERIŠ (GATA)
2030
81
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
134
0
BORNA BRADARIĆ (PAUCI)
2031
38
2
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
99
1
VITO PERIŠ (GATA)
2050
81
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
38
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
Medalists
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. LEON MUŠNJAK, TIGAR, Karlovac
3. BORNA BRADARIĆ, PAUCI
3. VITO PERIŠ, SVETI JURE, Gata
KL - Stariji kadeti -63
175
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2009
215
2
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
231
1
IVAN ZELIĆ (VELEBIT)
40
MATEJ MEDVED (TIGAR)
63
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
2032
175
0
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
215
3
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
2033
40
0
MATEJ MEDVED (TIGAR)
63
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
2051
215
0
MATEJ KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
63
3
NIKO BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Medalists
1. NIKO BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MATEJ KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. MATEJ MEDVED, TIGAR, Karlovac
3. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
KL - Stariji kadeti +69
110
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2003
117
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
48
3
MILE KIRIN (TIGAR)
137
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
266
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
2004
243
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
12
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
223
DINO BARIĆ (HBD)
268
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
135
MARKO FRANULOVIĆ (PITBUL)
2019
110
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
48
0
MILE KIRIN (TIGAR)
2020
137
3
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
266
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
2021
12
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
223
0
DINO BARIĆ (HBD)
2022
268
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
135
0
MARKO FRANULOVIĆ (PITBUL)
2040
110
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
137
0
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
2041
12
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
268
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2055
110
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
12
0
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
3. JAKOV ČATIPOVIĆ, PAUCI
3. TINO LUCIĆ, KNEZ
KL - Starije kadetkinje -60
205
EMINA HOTI (MEGA.C.)
2013
198
3
MARINA RADIĆ (LOTUS)
235
0
MIA BRKLJAČA (VELEBIT)
2014
197
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
49
0
ROKA PULJAK (TIGAR)
116
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2036
205
3
EMINA HOTI (MEGA.C.)
198
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
2037
197
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
116
0
BARBARA BUNJEVAC (IVNCG)
2053
205
0
EMINA HOTI (MEGA.C.)
197
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. EMINA HOTI, MEGA CENTAR
3. BARBARA BUNJEVAC, IVANIĆ GRAD
3. MARINA RADIĆ, LOTUS