Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Dj/Jun), KL (Ks), FC (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
GLINA
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KOBRA, Bjelovar
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
FC - Juniori -71
FC - Juniori -75
FC - Juniori -81
FC - Juniori -71
166
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
R006
258
3
DANI GRABNER (MORNAR)
127
0
ANTONIO FILJIĆ (KOBRABJ)
R007
133
3
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
165
0
ANDRIJA CINOTTI (PKREŠ4)
R008
30
0
EMANUEL KRIŠTO (ARMUS)
259
3
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R038
166
3
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
258
0
DANI GRABNER (MORNAR)
R039
133
3
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
259
0
PAULO ROGULJ (MORNAR)
R069
166
3
VIŠEN ŠEVO (PKREŠ4)
133
0
MARTIN SUČIĆ (PITBUL)
Medalists
1. VIŠEN ŠEVO, PETAR KREŠIMIR IV.
2. MARTIN SUČIĆ, PIT BULL, Split
3. DANI GRABNER, MORNAR
3. PAULO ROGULJ, MORNAR
FC - Juniori -75
254
LUKA CERANJA (PRETORI)
R009
138
3
BRUNO KELAM (PITBUL)
144
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
R010
167
0
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
143
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
271
RAUL SUNARA (AMENO)
R040
254
3
LUKA CERANJA (PRETORI)
138
0
BRUNO KELAM (PITBUL)
R041
143
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
271
0
RAUL SUNARA (AMENO)
R070
254
1
LUKA CERANJA (PRETORI)
143
2
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. MARIO RAVLIĆ, DALMACIJA
2. LUKA CERANJA, PRETORIAN
3. RAUL SUNARA, AMENO
3. BRUNO KELAM, PIT BULL, Split
FC - Juniori -81
R018
276
3
MATEJ BALAŽIĆ (HUS-OS)
168
0
PETAR TOPIĆ (PKREŠ4)
84
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
R055
276
0
MATEJ BALAŽIĆ (HUS-OS)
84
3
LUKA DRAGIČEVIĆ (PITBUL)
Medalists
1. LUKA DRAGIČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. MATEJ BALAŽIĆ, HUS
3. PETAR TOPIĆ, PETAR KREŠIMIR IV.
3. ----