Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Dj/Jun), KL (Ks), FC (Jun, Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
ARMUS
BTI
BUDOKAI
BUDOKAI LABIN
CRNI ORAO
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DOMSA
DRAGA
DRAGON&SOKOL
DUBRAVA
EXCALIBUR
GLINA
HBD
HUS
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KNEZ
KOBRA, Bjelovar
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
PRETORIAN
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI JURE, Gata
SVETI JURE, Vrgorac
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VRSAR
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Stariji kadeti -69
KL - Stariji kadeti +69
KL - Starije kadetkinje -42
KL - Starije kadetkinje -46
KL - Starije kadetkinje -50
KL - Starije kadetkinje +65
FC - Juniori -75
FC - Seniori -71
KL - Stariji kadeti -69
2024
80
3
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
158
0
DUJO TALAJA (KULA )
2025
214
0
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
105
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2045
80
0
LUKA KARLO LJUBAS (SVMATEJ)
105
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LUKA KARLO LJUBAS, SVETI MATEJ
3. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. DUJO TALAJA, KBK Kula
KL - Stariji kadeti +69
110
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2003
117
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
48
3
MILE KIRIN (TIGAR)
137
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
266
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
2004
243
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
12
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
223
DINO BARIĆ (HBD)
268
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
135
MARKO FRANULOVIĆ (PITBUL)
2019
110
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
48
0
MILE KIRIN (TIGAR)
2020
137
3
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
266
0
LEO SENKIĆ (MEGA.C.)
2021
12
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
223
0
DINO BARIĆ (HBD)
2022
268
3
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
135
0
MARKO FRANULOVIĆ (PITBUL)
2040
110
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
137
0
JAKOV ČATIPOVIĆ (PAUCI)
2041
12
3
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
268
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
2055
110
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
12
0
LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ (DOMSA)
Medalists
1. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
2. LJUBO ALEXANDAR DRAGOVIĆ, DOMSA
3. JAKOV ČATIPOVIĆ, PAUCI
3. TINO LUCIĆ, KNEZ
KL - Starije kadetkinje -42
2026
107
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
31
0
SIMONA MILANOVIĆ (ARMUS)
101
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2046
107
0
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
101
3
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
Medalists
1. ELENA LJUBEK, ZMAJ
2. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
3. SIMONA MILANOVIĆ, ARMUS
3. ----
KL - Starije kadetkinje -46
72
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2027
108
1
ZARA LERGA (PRETORI)
251
2
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
2047
72
3
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
251
0
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
Medalists
1. ANAI RAŽNJEVIĆ, SUŠAK
2. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. ----
KL - Starije kadetkinje -50
2043
126
0
MAJA ČABARKAPA (HUS-OS)
109
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MAJA ČABARKAPA, HUS
3. ----
3. ----
KL - Starije kadetkinje +65
106
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
2029
233
0
LAURA MAJIĆ (VELEBIT)
183
3
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
2049
106
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
183
0
VALENTINA BOLTUŽIĆ (KBK TD)
Medalists
1. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
2. VALENTINA BOLTUŽIĆ, DRAGON&SOKOL
3. LAURA MAJIĆ, VELEBIT
3. ----
FC - Juniori -75
254
LUKA CERANJA (PRETORI)
R009
138
3
BRUNO KELAM (PITBUL)
144
0
LEO BRČINA (DUGIRAT)
R010
167
0
FILIP ŠUMERA (PKREŠ4)
143
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
271
RAUL SUNARA (AMENO)
R040
254
3
LUKA CERANJA (PRETORI)
138
0
BRUNO KELAM (PITBUL)
R041
143
3
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
271
0
RAUL SUNARA (AMENO)
R070
254
1
LUKA CERANJA (PRETORI)
143
2
MARIO RAVLIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. MARIO RAVLIĆ, DALMACIJA
2. LUKA CERANJA, PRETORIAN
3. RAUL SUNARA, AMENO
3. BRUNO KELAM, PIT BULL, Split
FC - Seniori -71
189
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
R011
263
3
NEDILJKO ŠIPIĆ (MORNAR)
246
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
255
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
174
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R042
189
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
263
0
NEDILJKO ŠIPIĆ (MORNAR)
R043
255
0
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
174
3
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
R071
189
3
LEON PALJUŠIĆ (MORNAR)
174
0
KRISTIJAN MIŠKULIN (KOBRABJ)
Medalists
1. LEON PALJUŠIĆ, MORNAR
2. KRISTIJAN MIŠKULIN, KOBRA, Bjelovar
3. NEDILJKO ŠIPIĆ, MORNAR
3. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN