Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (J), LC (Ks), KL (J) i K1 (J,S)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
CROATIA
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
FIGHT FACTORY
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KBK Kula
KUTINA
LAV, Pula
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PIT BULL, Zagreb
PLANET SPORT
PRETORIAN
RUDAN
SISAK
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI MATEJ
ŠKORPION
TERMINATOR
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TRNJE
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
K-1 - Juniori -63,5
K-1 - Seniori -67
K-1 - Seniori -75
K-1 - Seniori -81
K-1 - Seniori -86
K-1 - Seniorke -52
K-1 - Juniori -63,5
R043
190
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
16
3
BORNA BILANDŽIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. BORNA BILANDŽIĆ, SVETI DUH
2. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. ----
3. ----
K-1 - Seniori -67
R007
63
3
PETAR MUŠURA (AMENO)
17
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
101
MATE BATUR (PITBUL)
75
DENIS BARTOL (TRNJE)
169
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R036
63
0
PETAR MUŠURA (AMENO)
101
3
MATE BATUR (PITBUL)
R037
75
0
DENIS BARTOL (TRNJE)
169
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
R065
101
0
MATE BATUR (PITBUL)
169
3
ANDREJ KEDVEŠ (BLITZ)
Osvajači medalja
1. ANDREJ KEDVEŠ, BLITZ
2. MATE BATUR, PIT BULL, Split
3. DENIS BARTOL, TRNJE
3. PETAR MUŠURA, AMENO
K-1 - Seniori -75
R024
76
0
LOVRO VRBIĆ (TRNJE)
15
3
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
R025
100
3
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
178
0
VLATKO ŽAJA (MORNAR)
R057
15
1
ANTONIO KRAJINOVIĆ (SV. DUH)
100
2
BRUNO NINČEVIĆ (PITBUL)
Osvajači medalja
1. BRUNO NINČEVIĆ, PIT BULL, Split
2. ANTONIO KRAJINOVIĆ, SVETI DUH
3. VLATKO ŽAJA, MORNAR
3. LOVRO VRBIĆ, TRNJE
K-1 - Seniori -81
R008
168
2
IVAN PETROVIĆ (BLITZ)
44
1
SAŠA DROBAC (SV. DUH)
R009
129
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
192
0
FILIP MARKOVIĆ (DUBRAVA)
R010
111
3
IVAN ŠUĆUR (PITBUL)
38
0
MISLAV ZIDAR (SPARTAN)
43
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R038
168
0
IVAN PETROVIĆ (BLITZ)
129
3
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
R039
111
0
IVAN ŠUĆUR (PITBUL)
43
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
R066
129
0
MARKO ČIZMIĆ (PITBZG)
43
3
GAJ ĆOSIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. GAJ ĆOSIĆ, SVETI DUH
2. MARKO ČIZMIĆ, PIT BULL, Zagreb
3. IVAN ŠUĆUR, PIT BULL, Split
3. IVAN PETROVIĆ, BLITZ
K-1 - Seniori -86
R011
177
3
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
266
0
MARKO LUKAČIĆ (PRETORI)
102
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
18
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
200
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
R040
177
0
MARIO ZEDNIK (MORNAR)
102
3
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
R041
18
2
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
200
1
ANDI VRTAČIĆ (ZELG)
R067
102
0
IVAN ČUKLIN (PITBUL)
18
3
LUKA ŠIMIĆ (SV. DUH)
Osvajači medalja
1. LUKA ŠIMIĆ, SVETI DUH
2. IVAN ČUKLIN, PIT BULL, Split
3. ANDI VRTAČIĆ, TROJAN ISTRA
3. MARIO ZEDNIK, MORNAR
K-1 - Seniorke -52
R028
45
3
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
99
0
ŽELJANA PITEŠA (PITBUL)
R029
96
0
ANA BARIČEVIĆ (PITBUL)
149
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
R060
45
0
IVONA LUČIĆ (SV. DUH)
149
3
ANA FILIPOVIĆ (IVNCG)
Osvajači medalja
1. ANA FILIPOVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. IVONA LUČIĆ, SVETI DUH
3. ANA BARIČEVIĆ, PIT BULL, Split
3. ŽELJANA PITEŠA, PIT BULL, Split