Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km), LC (Ks), KL (Jun), LK (Sen)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Mlađi kadeti
PF - Mlađe kadetkinje
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
KL - Juniori
KL - Juniorke
LK - Seniori
LK - Seniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -37
2026
359
3
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
329
0
SANDY ŽUNIĆ (BUDOL)
188
MIHAEL PERIŠ (GATA)
2054
359
3
JAN MIKULIĆ (TGRBROD)
188
0
MIHAEL PERIŠ (GATA)
Medalists
1. JAN MIKULIĆ, TIGAR BROD
2. MIHAEL PERIŠ, SVETI JURE, Gata
3. SANDY ŽUNIĆ, BUDOKAI LABIN
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
2027
268
0
JAN ČAR (MEGA.C.)
354
3
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
348
EMANUEL SUROP (DRAGA)
2055
354
0
LOVRO GOLUBOVIĆ (LOŠINJ)
348
3
EMANUEL SUROP (DRAGA)
Medalists
1. EMANUEL SUROP, DRAGA
2. LOVRO GOLUBOVIĆ, VIKTORIA
3. JAN ČAR, MEGA CENTAR
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
2001
120
0
DANIEL KOCIJAN (TERMIN)
82
0
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
357
DIEGO ALDIN (BURA)
2002
141
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
194
0
PETAR FILJIĆ (KOBRABJ)
247
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2030
82
0
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
357
0
DIEGO ALDIN (BURA)
2031
141
3
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
247
0
KARLO KATINIĆ (SUŠAK)
2057
82
3
RAUL VALENČIĆ (SVMATEJ)
141
0
MATAN KATALINIĆ (MINOTAU)
Medalists
1. RAUL VALENČIĆ, SVETI MATEJ
2. MATAN KATALINIĆ, MINOTAUR
3. ----
3. KARLO KATINIĆ, SUŠAK
LC - Stariji kadeti -52
289
ALEK KUŠAR (PLANET)
2003
87
3
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
325
0
MARIN BAŠIĆ (BUDOL)
2004
83
3
DAVID MLADENOVIĆ (SVMATEJ)
220
0
LEONARDO ČVEK (NINJA)
2005
275
2
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
32
1
TIN PRTAJIN (KLOKY61)
2032
289
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
87
0
BORNA GRMUŠA (IVNCG)
2033
83
0
DAVID MLADENOVIĆ (SVMATEJ)
275
3
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
2058
289
3
ALEK KUŠAR (PLANET)
275
0
LEON ŽAJGAR (OMEGA)
Medalists
1. ALEK KUŠAR, PLANET SPORT
2. LEON ŽAJGAR, OMEGA
3. BORNA GRMUŠA, IVANIĆ GRAD
3. DAVID MLADENOVIĆ, SVETI MATEJ
LC - Stariji kadeti -57
2006
353
3
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
33
0
LUKA ŠARIĆ (KLOKY61)
301
LUKA PLANINAC (PLANET)
2007
307
2
MICHAEL STENTA (PLANET)
187
1
VITO PERIŠ (GATA)
84
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
2034
353
0
GABRIEL RONČEVIĆ (DRAGA)
301
3
LUKA PLANINAC (PLANET)
2035
307
0
MICHAEL STENTA (PLANET)
84
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
2059
301
0
LUKA PLANINAC (PLANET)
84
3
ROKO BENIĆ (SVMATEJ)
Medalists
1. ROKO BENIĆ, SVETI MATEJ
2. LUKA PLANINAC, PLANET SPORT
3. MICHAEL STENTA, PLANET SPORT
3. GABRIEL RONČEVIĆ, DRAGA
LC - Stariji kadeti -63
320
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
2008
69
3
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
346
0
LEON MUŠNJAK (TIGAR)
331
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
234
ADRIAN BENJA (FRANK.)
2036
320
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
69
0
SVETIN VUKIČEVIĆ (DALMATI)
2037
331
3
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
234
0
ADRIAN BENJA (FRANK.)
2060
320
3
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
331
0
LUCAS HRVATIN JUGOVAC (BUDOL)
Medalists
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. LUCAS HRVATIN JUGOVAC, BUDOKAI LABIN
3. SVETIN VUKIČEVIĆ, DALMATINO
3. ADRIAN BENJA, FRANKOPAN
LC - Stariji kadeti -69
2009
244
3
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
280
0
NINO LUKEŽIĆ (MEGA.C.)
2010
146
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
276
0
STJEPAN ANDRIĆ (OMEGA)
2011
293
2
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
277
1
PETAR MARIJIĆ (OMEGA)
310
DANIJEL BOTIĆ (ZELG)
2038
244
0
PREDRAG ŠANTIĆ (EXCALIB)
146
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
2039
293
3
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
310
0
DANIJEL BOTIĆ (ZELG)
2061
146
3
ENIO DUKIC (PRETORI)
293
0
LOVRO ŽAMARIJA (JASTREB)
Medalists
1. ENIO DUKIC, PRETORIAN
2. LOVRO ŽAMARIJA, JASTREB
3. PREDRAG ŠANTIĆ, EXCALIBUR
3. DANIJEL BOTIĆ, TROJAN ISTRA
LC - Stariji kadeti +69
291
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
2012
151
3
TONI PREMIĆ (PRETORI)
245
0
MATIJA PUŠELJIĆ (EXCALIB)
17
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
2013
306
3
DINO BARIĆ (HBD)
200
0
JAN GREBENAR (HUS-OS)
2040
291
1
FABIJAN ŠIRANOVIĆ (JASTREB)
151
2
TONI PREMIĆ (PRETORI)
2041
17
3
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
306
0
DINO BARIĆ (HBD)
2062
151
0
TONI PREMIĆ (PRETORI)
17
3
LEON BENEDETTI (SUŠAK)
Medalists
1. LEON BENEDETTI, SUŠAK
2. TONI PREMIĆ, PRETORIAN
3. DINO BARIĆ, HBD
3. FABIJAN ŠIRANOVIĆ, JASTREB