Nadolazeći
Završeni
Login
Pomoć
OPREMA
STATS
Statistika
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Odabrano takmičenje:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Km,Sen) i K1 (Jun,Sen)
O turniru
Dokumenti
Prijava takmičara
Pregled takmičara
Ždrijeb
Rezultati
Statistika
Po kategoriji
Po borilištu
Po klubu
Po broju borbe
KLUB
AMENO
ARMUS
BLITZ
BROD
BTI
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
DALMACIJA
DALMATINO
DRAGA
DUBRAVA
DYNAMITE
FRANKOPAN
HBD
HUS
IMPACT
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MARJAN 1975
MAWASHI
MINOTAUR
MORNAR
MOSLAVAC
OFC
OMEGA
OMIŠALJ
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PRETORIAN
RUDAN
SPARTAN GYM
SUŠAK
SVETI DUH
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TITAN GYM
TOMISLAV GYM
TRNJE
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
TEŽINE / UZRASTI
PF - Mlađi kadeti -47
PF - Mlađe kadetkinje -37
PF - Seniori -74
PF - Seniori -89
PF - Seniori +94
PF - Mlađi kadeti -47
1037
317
0
TOMA RUJAK (MAWASHI)
146
0
JAKOV PEKAS (LOŠINJ)
1039
40
11
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
122
2
PETAR BERONIĆ (KBK MOS)
1040
316
6
LEON NOLA (MAWASHI)
179
15
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
1041
95
16
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
123
6
GRGUR TRDENIĆ (KBK MOS)
1042
317
8
TOMA RUJAK (MAWASHI)
40
7
GABRIEL MOČILAC (TGRSL)
1043
179
10
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
95
0
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1045
317
1
TOMA RUJAK (MAWASHI)
179
11
ALAN TURSUNOVIĆ (BUDOL)
Osvajači medalja
1. ALAN TURSUNOVIĆ, BUDOKAI LABIN
2. TOMA RUJAK, MAWASHI
3. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. GABRIEL MOČILAC, TIGAR, Slunj
PF - Mlađe kadetkinje -37
2018
305
0
ANA JOVIĆ (BURA)
116
0
LANA NOHA (KBK MOS)
199
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2020
339
4
ELENA ČVEK (BTI)
131
9
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
227
ZOA VIVODA (SUŠAK)
2021
326
3
EMILI BARIČEVIĆ (IMPACT)
89
13
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
219
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2022
151
0
PAULA MRKONJIĆ (FRANK.)
36
10
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
2023
253
10
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
187
0
VICTORIA PEKAS (BUDOL)
2024
305
2
ANA JOVIĆ (BURA)
199
5
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
2025
131
8
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
227
4
ZOA VIVODA (SUŠAK)
2026
89
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
219
2
ANAI RAŽNJEVIĆ (SUŠAK)
2027
36
7
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
253
8
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
2028
199
3
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
131
0
ELENA LJUBEK (ZMAJ)
2029
89
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
253
7
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
2031
199
0
EVA LEONA KOMŠIĆ (KING)
253
2
TIA PAULINA SRIĆA (SUŠAK)
Osvajači medalja
1. TIA PAULINA SRIĆA, SUŠAK
2. EVA LEONA KOMŠIĆ, KING
3. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
3. ELENA LJUBEK, ZMAJ
PF - Seniori -74
1059
368
15
VILIM UREMOVIĆ (JASTREB)
336
20
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
120
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1061
336
11
IVAN BULJUBAŠIĆ (MAWASHI)
120
20
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
2. IVAN BULJUBAŠIĆ, MAWASHI
3. VILIM UREMOVIĆ, JASTREB
3. ----
PF - Seniori -89
1066
285
2
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
121
13
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
2. MARKO ŽOVIN, HUS
3. ----
3. ----
PF - Seniori +94
1068
169
0
DENIS IVOŠ (HUS-OS)
119
10
MARKO FILIPOVIĆ (KBK MOS)
Osvajači medalja
1. MARKO FILIPOVIĆ, MOSLAVAC
2. DENIS IVOŠ, HUS
3. ----
3. ----