Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks) , LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Stariji kadeti
PF - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
KL - Seniori
KL - Seniorke
LK - Juniori
LK - Juniorke
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL -Seniori -57
KL -Seniori -63
KL -Seniori -69
KL -Seniori -74
KL -Seniori -79
KL -Seniori -84
KL -Seniori -89
KL -Seniori -94
KL -Seniori +94
KL -Seniori -57
2034
86
3
KRISTIAN KOLAJ (OFC)
319
0
IVAN FURDEK (TIGAR)
Medalists
1. KRISTIAN KOLAJ, OFC
2. IVAN FURDEK, TIGAR, Karlovac
3. ----
3. ----
KL -Seniori -63
2035
288
2
HRVOJE HUMLJANOVIĆ (KOBRABJ)
240
1
LORENO STANIČIĆ (LEONGYM)
2036
214
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
39
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
2037
237
3
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
355
0
FILIP BOROJEVIĆ (TGRBROD)
150
VILSON KUQI (MEGA.C.)
2038
288
0
HRVOJE HUMLJANOVIĆ (KOBRABJ)
39
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
2039
237
0
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
150
3
VILSON KUQI (MEGA.C.)
2041
39
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
150
3
VILSON KUQI (MEGA.C.)
Medalists
1. VILSON KUQI, MEGA CENTAR
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. DENI BUKOVČAN, LEON GYM
3. HRVOJE HUMLJANOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
KL -Seniori -69
2040
67
3
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
357
0
TONI HORVAT (TGRBROD)
2042
184
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
179
0
ROKO BRENKOVIĆ (BUDOL)
2043
107
2
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
330
1
ĐURO MARTINOVIĆ (KUTINA)
12
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
2044
67
0
TOMISLAV CERIĆ (BLITZ)
184
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
2045
107
0
LEONARD ŠARIĆ (PRETORI)
12
3
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
2047
184
3
AMEL DIZDAREVIĆ (KING)
12
0
MIHAEL HALLER (SV. DUH)
Medalists
1. AMEL DIZDAREVIĆ, KING
2. MIHAEL HALLER, SVETI DUH
3. TOMISLAV CERIĆ, BLITZ
3. LEONARD ŠARIĆ, PRETORIAN
KL -Seniori -74
2046
84
0
KARLO ŠPANJOL (SPORT L)
359
3
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
136
ANTE BUZOV (UNIRENT)
2048
268
0
MIHAEL KVESIĆ (PITBUL)
358
3
JURAJ TOTH (TGRBROD)
18
IVAN SOVEC (ZMAJ)
2049
359
0
PETAR ŠARAC (TGRBROD)
136
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
2050
358
0
JURAJ TOTH (TGRBROD)
18
3
IVAN SOVEC (ZMAJ)
2052
136
3
ANTE BUZOV (UNIRENT)
18
0
IVAN SOVEC (ZMAJ)
Medalists
1. ANTE BUZOV, UNI RENT
2. IVAN SOVEC, ZMAJ
3. PETAR ŠARAC, TIGAR BROD
3. JURAJ TOTH, TIGAR BROD
KL -Seniori -79
1067
264
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
127
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
31
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
1068
287
0
DEJAN GRAHOVAC (KOBRABJ)
132
3
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
339
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1069
20
3
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
32
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
307
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
241
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
253
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
1070
127
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
31
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
1071
132
0
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
339
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1072
20
0
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
307
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1073
241
2
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
253
1
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
1074
31
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
339
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1075
307
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
241
2
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
1077
339
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
241
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
Medalists
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. MATEO KRSNIK, LEON GYM
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
KL -Seniori -84
1076
35
0
DOMAGOJ PRELČEC (ARMUS)
206
3
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
360
MATEJ LEBO (TGRBROD)
1078
373
0
TOMISLAV CUKOR (HUS-OS)
259
3
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
121
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
1079
120
0
MARKO MIŠURA (PITBUL)
211
3
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
280
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
1080
262
0
BORNA KOCIJAN (MEGA.C.)
258
3
JOSIP VRKIĆ (DUGIRAT)
133
JERKO PENIĆ (PAUCI)
1081
206
0
IVAN PROJIC (KBRUDAN)
360
3
MATEJ LEBO (TGRBROD)
1082
259
3
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
121
0
ANTE MARKOVIC (PITBUL)
1083
211
1
ANTON LJUCOVIĆ (IVNCG)
280
2
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
1084
258
3
JOSIP VRKIĆ (DUGIRAT)
133
0
JERKO PENIĆ (PAUCI)
1085
360
3
MATEJ LEBO (TGRBROD)
259
0
KARLO TOMIĆ (DUGIRAT)
1086
280
0
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
258
3
JOSIP VRKIĆ (DUGIRAT)
1087
360
3
MATEJ LEBO (TGRBROD)
258
0
JOSIP VRKIĆ (DUGIRAT)
Medalists
1. MATEJ LEBO, TIGAR BROD
2. JOSIP VRKIĆ, DALMACIJA
3. KARLO TOMIĆ, DALMACIJA
3. MLADEN SIKIRICA, MAWASHI
KL -Seniori -89
2051
374
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
283
3
LUKA ORUČEVIĆ (KOBRABJ)
188
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
2053
228
0
VEDRAN DRAGIČEVIĆ (ADRIAGM)
350
3
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
186
VITO GLAVIČIĆ (KING)
2054
283
0
LUKA ORUČEVIĆ (KOBRABJ)
188
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
2055
350
2
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
186
1
VITO GLAVIČIĆ (KING)
2057
188
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
350
0
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
3. LUKA ORUČEVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
KL -Seniori -94
2056
151
2
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
213
1
NIKOLA TOMIĆ (IVNCG)
361
MARIN JELIĆ (TGRBROD)
2058
151
2
PATRIK RAPAIĆ (MEGA.C.)
361
1
MARIN JELIĆ (TGRBROD)
Medalists
1. PATRIK RAPAIĆ, MEGA CENTAR
2. MARIN JELIĆ, TIGAR BROD
3. NIKOLA TOMIĆ, IVANIĆ GRAD
3. ----
KL -Seniori +94
2059
191
3
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
88
0
TOMISLAV TOMLJENOVIĆ (OFC)
33
IVICA IVIĆ (ARMUS)
2061
191
1
SIMON KRIZMANIĆ (KING)
33
2
IVICA IVIĆ (ARMUS)
Medalists
1. IVICA IVIĆ, ARMUS
2. SIMON KRIZMANIĆ, KING
3. TOMISLAV TOMLJENOVIĆ, OFC
3. ----