Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Hrvatsko prvenstvo u PF (Ks) , LC (Jun), KL (Sen), LK (Jun)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
ADRIA GYM
AMENO
ARMUS
BLITZ
BUDOKAI LABIN
BURA
BUSHIDO
CROATIA
DALMACIJA
DRAGA
DUBRAVA
FIGHTER
FRANKOPAN
HBD
HUS
IVANIĆ GRAD
JASTREB
KING
KOBRA, Bjelovar
KRAPINA
KUTINA
LAV, Medulin
LAV, Pula
LEGEND
LEON GYM
LOTUS
MAWASHI
MEGA CENTAR
MINOTAUR
MLADOST
MORNAR
MOSLAVAC
NINJA
OFC
OMEGA
PAUCI
PETAR KREŠIMIR IV.
PIT BULL, Split
PLANET SPORT
POLAČA
PREDATOR
PRETORIAN
RUDAN
SISAK
SPARTAN GYM
SPORT LIFE
SUŠAK
SVETI DUH
SVETI ZOILO
ŠKORPION
TIGAR BROD
TIGAR, Karlovac
TIGAR, Slunj
TROJAN
TROJAN ISTRA
UNI RENT
VELEBIT
VIKTORIA
ZAGREB
ZMAJ
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC -Juniori -74
LC -Juniorke -65
KL -Seniori -63
KL -Seniori -79
KL -Seniori -89
LK -Juniori -67
LC -Juniori -74
2014
377
3
FILIP ČULINA (POLAČA)
286
0
TOMISLAV ŠUŠENJ (KOBRABJ)
62
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
2016
377
0
FILIP ČULINA (POLAČA)
62
3
LUKA TOMLJANOVIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LUKA TOMLJANOVIĆ, SUŠAK
2. FILIP ČULINA, POLAČA
3. TOMISLAV ŠUŠENJ, KOBRA, Bjelovar
3. ----
LC -Juniorke -65
2029
285
0
LARA SRDOJEVIĆ (KOBRABJ)
123
3
KLARA PRPIĆ (CRO)
2030
61
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
178
0
NINA NEGOVANOVIĆ (BUDOL)
2032
123
0
KLARA PRPIĆ (CRO)
61
3
LORENA JURIŠIĆ (SUŠAK)
Medalists
1. LORENA JURIŠIĆ, SUŠAK
2. KLARA PRPIĆ, CROATIA
3. NINA NEGOVANOVIĆ, BUDOKAI LABIN
3. LARA SRDOJEVIĆ, KOBRA, Bjelovar
KL -Seniori -63
2035
288
2
HRVOJE HUMLJANOVIĆ (KOBRABJ)
240
1
LORENO STANIČIĆ (LEONGYM)
2036
214
0
PATRIK ČAUŠ (IVNCG)
39
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
2037
237
3
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
355
0
FILIP BOROJEVIĆ (TGRBROD)
150
VILSON KUQI (MEGA.C.)
2038
288
0
HRVOJE HUMLJANOVIĆ (KOBRABJ)
39
3
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
2039
237
0
DENI BUKOVČAN (LEONGYM)
150
3
VILSON KUQI (MEGA.C.)
2041
39
0
NIKOLA JOSIPOVIĆ (ARMUS)
150
3
VILSON KUQI (MEGA.C.)
Medalists
1. VILSON KUQI, MEGA CENTAR
2. NIKOLA JOSIPOVIĆ, ARMUS
3. DENI BUKOVČAN, LEON GYM
3. HRVOJE HUMLJANOVIĆ, KOBRA, Bjelovar
KL -Seniori -79
1067
264
0
ROKO ŠARE (VELEBIT)
127
3
FRAN PAPIĆ (CRO)
31
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
1068
287
0
DEJAN GRAHOVAC (KOBRABJ)
132
3
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
339
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1069
20
3
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
32
0
IVAN KUČIĆ (ARMUS)
307
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
241
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
253
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
1070
127
0
FRAN PAPIĆ (CRO)
31
3
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
1071
132
0
PETAR JERAMAZ (PAUCI)
339
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1072
20
0
VALENTIN POZAIĆ (ZMAJ)
307
3
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
1073
241
2
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
253
1
DAVID MATOŠEVIĆ (KING)
1074
31
0
MATIJA MAĐERIĆ (ARMUS)
339
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
1075
307
1
MATEO ĐUDARIĆ (KBK MOS)
241
2
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
1077
339
3
GORDAN BAKŠIĆ (JASTREB)
241
0
MATEO KRSNIK (LEONGYM)
Medalists
1. GORDAN BAKŠIĆ, JASTREB
2. MATEO KRSNIK, LEON GYM
3. MATIJA MAĐERIĆ, ARMUS
3. MATEO ĐUDARIĆ, MOSLAVAC
KL -Seniori -89
2051
374
0
MARKO ŽOVIN (HUS-OS)
283
3
LUKA ORUČEVIĆ (KOBRABJ)
188
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
2053
228
0
VEDRAN DRAGIČEVIĆ (ADRIAGM)
350
3
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
186
VITO GLAVIČIĆ (KING)
2054
283
0
LUKA ORUČEVIĆ (KOBRABJ)
188
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
2055
350
2
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
186
1
VITO GLAVIČIĆ (KING)
2057
188
3
BORIS ORLOVIĆ (PRETORI)
350
0
MIROSLAV GRGIĆ (KBK MOS)
Medalists
1. BORIS ORLOVIĆ, PRETORIAN
2. MIROSLAV GRGIĆ, MOSLAVAC
3. LUKA ORUČEVIĆ, KOBRA, Bjelovar
3. VITO GLAVIČIĆ, KING
LK -Juniori -67
R009
243
0
OSMAN HAJRADINI (LEONGYM)
369
3
PATRIK IFKO (HUS-OS)
R010
118
0
VEDRAN LUNIĆ (PITBUL)
284
3
MARIN PLESKALT (KOBRABJ)
R011
317
3
ANTONIO MIHOČ (PITBUL)
93
0
PATRIK GRĐAN (MLADOST)
R012
117
3
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
347
0
MARKO BAKOVIĆ (AMENO)
R030
369
0
PATRIK IFKO (HUS-OS)
284
3
MARIN PLESKALT (KOBRABJ)
R031
317
3
ANTONIO MIHOČ (PITBUL)
117
0
MARIO CVITKOVIĆ (PITBUL)
R048
284
0
MARIN PLESKALT (KOBRABJ)
317
3
ANTONIO MIHOČ (PITBUL)
Medalists
1. ANTONIO MIHOČ, PIT BULL, Split
2. MARIN PLESKALT, KOBRA, Bjelovar
3. MARIO CVITKOVIĆ, PIT BULL, Split
3. PATRIK IFKO, HUS