Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kick Box Prvenstvo države BIH
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
LC - Stariji kadeti
LC - Starije kadetkinje
LC - Juniori
LC - Juniorke
LC - Seniori
K1 - Stariji kadeti
K1 - Starije kadetkinje
K1 - Mlađi juniori
K1 - Mlađe juniorke
K1 - Juniori
K1 - Seniori A
K1 - Seniorke A
K1 - Seniori B
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
LC - Stariji kadeti -32
LC - Stariji kadeti -37
LC - Stariji kadeti -42
LC - Stariji kadeti -52
LC - Stariji kadeti -57
LC - Stariji kadeti -63
LC - Stariji kadeti -69
LC - Stariji kadeti +69
LC - Stariji kadeti -32
A001
112
0
AMAR SELIMOVIĆ (KBSGOLD)
172
3
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
7
TARIK KARIĆ (KBVFTC)
70
ADIN SKOPLJAK (KBSLT)
124
DZENAN TUTIC (POKOJ)
A003
172
0
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
7
3
TARIK KARIĆ (KBVFTC)
A002
70
2
ADIN SKOPLJAK (KBSLT)
124
1
DZENAN TUTIC (POKOJ)
A005
7
2
TARIK KARIĆ (KBVFTC)
70
1
ADIN SKOPLJAK (KBSLT)
Medalists
1. TARIK KARIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. ADIN SKOPLJAK, KBS " LUGAN TEAM"
3. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
3. DZENAN TUTIC, KBS Pokoj
LC - Stariji kadeti -37
A004
245
3
SALAHUDIN ZILDŽIĆ (KBVFTC)
10
0
ISAK MEHMEDOVIĆ (KBVFTC)
Medalists
1. SALAHUDIN ZILDŽIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
2. ISAK MEHMEDOVIĆ, KBV FLEK TOM CAT TUZLA
3. ----
3. ----
LC - Stariji kadeti -42
A006
113
0
VEDAD PADŽIĆ (KBSGOLD)
173
3
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
255
VASILIJE SAVIĆ (PANTER)
246
ADMIR HALILOVIC (KBSGOLD)
249
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
A008
173
1
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
255
2
VASILIJE SAVIĆ (PANTER)
A007
246
3
ADMIR HALILOVIC (KBSGOLD)
249
0
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
A010
255
0
VASILIJE SAVIĆ (PANTER)
246
3
ADMIR HALILOVIC (KBSGOLD)
Medalists
1. ADMIR HALILOVIC, Golden Team Kalesija
2. VASILIJE SAVIĆ, Panter Bijeljina
3. AJDIN MURATOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
LC - Stariji kadeti -52
A009
114
0
MUHAMED FAZLIĆ (KBSGOLD)
97
3
KENAN SMAKA (USORA)
A011
16
0
HARUN SPAHIC (KBVFTC)
220
3
JASMIN SPAHIĆ (TESANJ)
A012
67
3
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
267
0
PILAV MUHAREM (IZAZOV)
A013
144
1
EDI JUSIC (JEZERSK)
241
2
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
A014
97
3
KENAN SMAKA (USORA)
220
0
JASMIN SPAHIĆ (TESANJ)
A015
67
0
SUAD HANKIĆ (TEŠANJ)
241
3
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
A017
97
3
KENAN SMAKA (USORA)
241
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
Medalists
1. KENAN SMAKA, KBS "TITANIUM" Usora
2. MEHMED KRUPIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. JASMIN SPAHIĆ, Golden glove Tesanj
3. SUAD HANKIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
LC - Stariji kadeti -57
A016
77
2
BILAL HODŽIĆ (TAEKYON)
215
1
SEMIR GALIĆ (UNIJABV)
158
ESMIN FORIC (SG)
164
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
36
DŽENAN OMEREFENDIĆ (KBVFTC)
165
NADIR HASANIČEVIĆ (BORAC)
265
TARIK DURAKOVIĆ (KBVFTC)
194
FARIS AJKIC (BIHAC)
231
DJORDJE KRSMANOVIC (KBV)
A018
77
0
BILAL HODŽIĆ (TAEKYON)
158
3
ESMIN FORIC (SG)
A019
164
3
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
36
0
DŽENAN OMEREFENDIĆ (KBVFTC)
A020
165
3
NADIR HASANIČEVIĆ (BORAC)
265
0
TARIK DURAKOVIĆ (KBVFTC)
A021
194
0
FARIS AJKIC (BIHAC)
231
3
DJORDJE KRSMANOVIC (KBV)
A022
158
3
ESMIN FORIC (SG)
164
0
AHMED ČAMDŽIĆ (BORAC)
A023
165
0
NADIR HASANIČEVIĆ (BORAC)
231
3
DJORDJE KRSMANOVIC (KBV)
A026
158
3
ESMIN FORIC (SG)
231
0
DJORDJE KRSMANOVIC (KBV)
Medalists
1. ESMIN FORIC, KBS Storm Gym
2. DJORDJE KRSMANOVIC, KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
3. AHMED ČAMDŽIĆ, KBS Borac Jelah
3. NADIR HASANIČEVIĆ, KBS Borac Jelah
LC - Stariji kadeti -63
A024
243
3
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJE)
161
0
SLAVEN OSTOJIĆ (KBKPRNJ)
A025
72
0
BAKIR DŽEHOVIĆ (TAEKYON)
54
3
NEDIM MALKOC (KURTO)
A028
243
0
ANIS ĆORDIĆ (GAZIJE)
54
3
NEDIM MALKOC (KURTO)
Medalists
1. NEDIM MALKOC, KBV Kurto
2. ANIS ĆORDIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. BAKIR DŽEHOVIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. SLAVEN OSTOJIĆ, Kick boxing club PRNJAVOR
LC - Stariji kadeti -69
A027
42
0
ADIN SMAJIĆ (UNIJABV)
213
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
115
HALID HADZIC (KBSGOLD)
A029
213
3
KLISURA HAMZA (FOJNICA)
115
0
HALID HADZIC (KBSGOLD)
Medalists
1. KLISURA HAMZA, KBV FOJNICA
2. HALID HADZIC, Golden Team Kalesija
3. ADIN SMAJIĆ, Unija Borilačke Vještine
3. ----
LC - Stariji kadeti +69
A030
92
3
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
133
0
ALDIN DŽAFIĆ (KBVISPZ)
A031
74
3
AHMED SARAJLIĆ (TAEKYON)
174
0
EMAN SALIHOVIC (BIHAĆ)
A032
75
0
IMRAN OKERIĆ (TAEKYON)
175
3
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
A033
132
0
TARIK IBRIŠIMOVIĆ (KBVISPZ)
214
3
ADIN ZUKA (FOJNICA)
A034
92
2
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
74
1
AHMED SARAJLIĆ (TAEKYON)
A035
175
3
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
214
0
ADIN ZUKA (FOJNICA)
A037
92
3
AHMED MEHMEDOVIC (KURTO)
175
0
RENATO PERIŠIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. AHMED MEHMEDOVIC, KBV Kurto
2. RENATO PERIŠIĆ, KBC "Bihać"
3. AHMED SARAJLIĆ, KBV "TAEKYON" SARAJEVO
3. ADIN ZUKA, KBV FOJNICA