Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kickboxing prvenstvo BiH PF (Dj, mK, sK. J. S), FC (sK.mJ, sJ, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
CBS"Tešanj"Tešanj
Frenki Ključ
Golden Team Kalesija
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
KBV Ratnik Istočna Ilidža
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Ratnik
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci (M) -32
PF - mlađi kadeti (M) -37
PF - mlađi kadeti (M) -42
PF - mlađi kadeti (M) -47
PF - mlađe kadetkinje (Ž) -42
PF - mlađe kadetkinje (Ž) +47
PF - stariji kadeti (M) -52
PF - stariji kadeti (M) -69
PF - stariji kadeti (M) +69
PF - starije kadetkinje (Ž) -46
PF - starije kadetkinje (Ž) -50
PF - starije kadetkinje (Ž) -60
PF - Dječaci (M) -32
1020
122
6
AARON SAMARDŽIĆ (CAZIN)
155
0
HAMZA OSMANOVIĆ (KBSGOLD)
Medalists
1. AARON SAMARDŽIĆ, "Tigar" CAZIN
2. HAMZA OSMANOVIĆ, Golden Team Kalesija
3. ----
3. ----
PF - mlađi kadeti (M) -37
1005
183
7
ARNEL TAHIROVIC (FRENKI)
29
8
ALEM SMAJIC (KURTO)
1006
205
0
VEDAD HADZIC (KBSGOLD)
121
6
ANES MACANOVIĆ (CAZIN)
1026
29
4
ALEM SMAJIC (KURTO)
121
14
ANES MACANOVIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ANES MACANOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ALEM SMAJIC, KBV Kurto
3. VEDAD HADZIC, Golden Team Kalesija
3. ARNEL TAHIROVIC, Frenki Ključ
PF - mlađi kadeti (M) -42
1007
129
0
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
203
0
EDIN PURIŠEVIĆ (ĐERZELZ)
172
MEHMED ĆORIĆ (BORAC)
1027
129
16
EDIN HAMULIĆ (CAZIN)
172
6
MEHMED ĆORIĆ (BORAC)
Medalists
1. EDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. MEHMED ĆORIĆ, KBS Borac Jelah
3. EDIN PURIŠEVIĆ, KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
3. ----
PF - mlađi kadeti (M) -47
1001
69
0
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
174
0
NAZMIN HASIĆ (BORAC)
133
ISMAIL SEDIĆ (CAZIN)
118
ADEM KAPIĆ (CAZIN)
128
EDIS BALČINOBIĆ (CAZIN)
1016
69
0
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
133
0
ISMAIL SEDIĆ (CAZIN)
1017
118
11
ADEM KAPIĆ (CAZIN)
128
4
EDIS BALČINOBIĆ (CAZIN)
1034
69
6
ELMIN BRKIĆ (2002BIH)
118
0
ADEM KAPIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ELMIN BRKIĆ, 2002 - Odzak
2. ADEM KAPIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ISMAIL SEDIĆ, "Tigar" CAZIN
3. EDIS BALČINOBIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - mlađe kadetkinje (Ž) -42
1021
142
2
AJNA HEKIĆ (CAZIN)
124
5
DANINA DURIĆ (CAZIN)
Medalists
1. DANINA DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. AJNA HEKIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF - mlađe kadetkinje (Ž) +47
1010
139
11
SUREJA MEHIĆ (CAZIN)
157
8
LARISA TUTUNDŽIĆ (KBSGOLD)
110
ELA KOVAČEVIĆ (BIHAĆ)
1029
139
12
SUREJA MEHIĆ (CAZIN)
110
5
ELA KOVAČEVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. SUREJA MEHIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ELA KOVAČEVIĆ, KBC "Bihać"
3. LARISA TUTUNDŽIĆ, Golden Team Kalesija
3. ----
PF - stariji kadeti (M) -52
1011
63
8
EMAN HADŽIĆ (FRENKI)
115
5
ADNAN HROMADZIC (BIHAĆ)
119
ADVAN DURIĆ (CAZIN)
1030
63
2
EMAN HADŽIĆ (FRENKI)
119
4
ADVAN DURIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ADVAN DURIĆ, "Tigar" CAZIN
2. EMAN HADŽIĆ, Frenki Ključ
3. ADNAN HROMADZIC, KBC "Bihać"
3. ----
PF - stariji kadeti (M) -69
1013
130
11
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
33
3
ANIS ALIBABIC (POKOJ)
135
ILHAN LJUBIJANKIĆ (CAZIN)
1032
130
5
ELDIN HAMULIĆ (CAZIN)
135
6
ILHAN LJUBIJANKIĆ (CAZIN)
Medalists
1. ILHAN LJUBIJANKIĆ, "Tigar" CAZIN
2. ELDIN HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ANIS ALIBABIC, KBS Pokoj
3. ----
PF - stariji kadeti (M) +69
1014
104
0
MUHAMED SEFEROVIĆ (TKDGLJ)
196
0
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
1015
70
3
KRISTIJAN BOSNIĆ (2002BIH)
132
2
ENDI SABLJAKOVIĆ (CAZIN)
1033
196
0
PAVO ANDRIJANIC (2002BIH)
70
0
KRISTIJAN BOSNIĆ (2002BIH)
Medalists
1. PAVO ANDRIJANIC, 2002 - Odzak
2. ----
3. MUHAMED SEFEROVIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ENDI SABLJAKOVIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - starije kadetkinje (Ž) -46
1023
141
0
MELINA RUŽNIĆ (CAZIN)
32
0
AJNA RAMAKIC (POKOJ)
Medalists
1. AJNA RAMAKIC, KBS Pokoj
2. MELINA RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----
PF - starije kadetkinje (Ž) -50
1002
134
4
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
98
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
138
SUEJLA JUSIĆ (CAZIN)
120
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
17
HANA GORETIĆ (KURTO)
1018
134
4
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
138
6
SUEJLA JUSIĆ (CAZIN)
1019
120
11
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
17
5
HANA GORETIĆ (KURTO)
1035
138
1
SUEJLA JUSIĆ (CAZIN)
120
4
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
Medalists
1. AMINA HAFIZOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. SUEJLA JUSIĆ, "Tigar" CAZIN
3. HANA GORETIĆ, KBV Kurto
3. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
PF - starije kadetkinje (Ž) -60
1024
131
11
EMA HAMULIĆ (CAZIN)
136
3
LAMIJA MALIĆ (CAZIN)
Medalists
1. EMA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
2. LAMIJA MALIĆ, "Tigar" CAZIN
3. ----
3. ----