Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Kickboxing prvenstvo BiH PF (Dj, mK, sK. J. S), FC (sK.mJ, sJ, S)
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
2002 - Odzak
CBS"Tešanj"Tešanj
Frenki Ključ
Golden Team Kalesija
K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS " LUGAN TEAM"
KBS "PANTER" SARAJEVO
KBS "TITANIUM" Usora
KBS Borac Jelah
KBS Ljutoc Orasac
KBS Pokoj
KBV "Gazija" Sarajevo
KBV "KOBRA" ISTOCNO SARAJEVO
KBV "Vitez" B.Krupa
KBV Kurto
KBV Ratnik Istočna Ilidža
KBV-ĐERZELEZ-Kiseljak
kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
Klub borilackih vjestina "Derventa"
Klub borilačkih vještina ISAK-ZE
Ratnik
Velež Nevesinje
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - starije kadetkinje (Ž) -50
FC - Juniori (M) -81
FC - Seniori B klasa (M) -81
PF - starije kadetkinje (Ž) -50
1002
134
4
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
98
3
ANESA HAMZIC (BIHAC)
138
SUEJLA JUSIĆ (CAZIN)
120
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
17
HANA GORETIĆ (KURTO)
1018
134
4
LAMIJA HAMULIĆ (CAZIN)
138
6
SUEJLA JUSIĆ (CAZIN)
1019
120
11
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
17
5
HANA GORETIĆ (KURTO)
1035
138
1
SUEJLA JUSIĆ (CAZIN)
120
4
AMINA HAFIZOVIĆ (CAZIN)
Medalists
1. AMINA HAFIZOVIĆ, "Tigar" CAZIN
2. SUEJLA JUSIĆ, "Tigar" CAZIN
3. HANA GORETIĆ, KBV Kurto
3. LAMIJA HAMULIĆ, "Tigar" CAZIN
FC - Juniori (M) -81
R006
19
3
NENAD LAZIĆ (888)
28
0
MIRNES ČAVKIĆ (KURTO)
R007
45
0
JOSIP BRDAR (BIH)
99
3
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
R033
19
3
NENAD LAZIĆ (888)
99
0
EDIS MEŠIĆ (BIHAC)
Medalists
1. NENAD LAZIĆ, kik boks klub "Sveti Georgije Banja Luka"
2. EDIS MEŠIĆ, "ZINO"
3. MIRNES ČAVKIĆ, KBV Kurto
3. JOSIP BRDAR, K.B.K.DRAGOVOLJAC HBŽ LIVNO
FC - Seniori B klasa (M) -81
R009
101
2
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
50
1
MILAN DOŠEN (RATNIK1)
R010
3
0
UZEIR VELAGIĆ (VITEZBK)
62
3
SANJIN ALIHODŽIĆ (KICK)
R035
101
0
SAMIR BAŠANOVIĆ (BIHAC)
62
3
SANJIN ALIHODŽIĆ (KICK)
Medalists
1. SANJIN ALIHODŽIĆ, KBV "Gazija" Sarajevo
2. SAMIR BAŠANOVIĆ, "ZINO"
3. UZEIR VELAGIĆ, KBV "Vitez" B.Krupa
3. MILAN DOŠEN, Ratnik