Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Makarska Summer Cup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (female)
PF - Grand Champion (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
KL - Younger cadets (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Older cadets (female) -42
KL - Older cadets (female) -46
KL - Older cadets (female) -50
KL - Older cadets (female) -55
KL - Older cadets (female) +65
KL - Older cadets (female) -42
2024
190
0
AJLA HUJDUR (KBV.PB)
43
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. AJLA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -46
2025
238
1
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
126
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2026
50
0
ZARA LERGA (PRETORI)
191
3
NIRMELA HUJDUR (KBV.PB)
2028
126
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
191
1
NIRMELA HUJDUR (KBV.PB)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. NIRMELA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
KL - Older cadets (female) -50
2027
45
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
19
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -55
2029
259
0
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
20
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
247
KATARINA PALADA (TROGIR)
255
MARINA RADIĆ (LOTUS)
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2031
20
3
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
247
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
2030
255
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
6
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
2033
20
0
LEYLA SEJMENOVIĆ (TEŠANJ)
6
3
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. LEYLA SEJMENOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. KATARINA PALADA, TROGIR
KL - Older cadets (female) +65
2032
39
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
245
0
IVANA RADIĆ (TROGIR)
Medalists
1. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
2. IVANA RADIĆ, TROGIR
3. ----
3. ----