Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Makarska Summer Cup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
AGE GROUPS
PF - Boys begginers
PF - Girls begginers
PF - Boys
PF - Girls
PF - Y. cadets begginers (male)
PF - Y. cadets begginers (female)
PF - Younger cadets (male)
PF - Younger cadets (female)
PF - Older cadets (male)
PF - Older cadets (female)
PF - Juniors (female)
PF - Grand Champion (female)
LC - Older cadets (male)
LC - Older cadets (female)
LC - Juniors (male)
KL - Younger cadets (male)
KL - Older cadets (male)
KL - Older cadets (female)
KL - Juniors (male)
KL - Juniors (female)
KL - Seniors (male)
KL - Seniors (female)
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
KL - Juniors (male) -57
KL - Juniors (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -89
KL - Juniors (male) +94
KL - Juniors (male) -57
2034
194
0
HUSEIN ISIĆ (BORAC)
187
3
MUSTAFA BOŠNJAK (BORAC)
Medalists
1. MUSTAFA BOŠNJAK, KBS Borac Jelah
2. HUSEIN ISIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -69
2035
210
3
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
22
0
IJAD RAMIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. IJAD RAMIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -74
2036
173
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
100
0
IVAN MILJAK (AMENO)
2037
88
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
186
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
2039
173
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
88
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. IVAN MILJAK, AMENO
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
KL - Juniors (male) -89
2038
21
3
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
229
0
IVAN MUSTAPIĆ (MAWASHI)
169
ARDIT BERISHA (AMENO)
2040
21
3
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
169
0
ARDIT BERISHA (AMENO)
Medalists
1. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ARDIT BERISHA, AMENO
3. IVAN MUSTAPIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Juniors (male) +94
2038A
185
0
MARIN ČULJAK (POSUJŠE)
183
3
LJUBO KNEZOVIĆ (POSUJŠE)
Medalists
1. LJUBO KNEZOVIĆ, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
2. MARIN ČULJAK, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
3. ----
3. ----