Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Makarska Summer Cup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
CBS"Tešanj"Tešanj
DALMACIJA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
KBS Borac Jelah
KBV "PRISON BREAK"
KBV "Ratnik" Gacko
KNEZ
KUTINA
LOTUS
MAWASHI
MORNAR
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
TROGIR
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEİGHT CATEGORİES / YEARS
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -37
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (female) -60
PF - Younger cadets (male) -42
1028
249
0
MARINO ODOBAŠIĆ (TROGIR)
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
69
TONI URSIĆ (MAWASHI)
70
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
143
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1030
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
69
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1031
70
11
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
143
4
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1034
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
70
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Younger cadets (male) -47
1032
132
4
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
115
8
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1033
29
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
71
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
1037
115
1
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
29
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
PF - Younger cadets (male) +47
1035
74
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
153
10
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1036
73
4
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
9
10
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1038
153
3
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
9
9
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
2. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA
3. TONI MENDEŠ, MAWASHI
3. BARTUL GAVIĆ, MAWASHI
PF - Younger cadets (female) -37
1040
155
0
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
64
4
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
30
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
128
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
66
SARA BOBAN (MAWASHI)
1042
64
1
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
30
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1041
128
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
66
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
1044
30
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
66
4
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. SARA BOBAN, MAWASHI
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
KL - Juniors (male) -74
2036
173
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
100
0
IVAN MILJAK (AMENO)
2037
88
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
186
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
2039
173
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
88
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. IVAN MILJAK, AMENO
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
KL - Juniors (female) -60
2041
211
0
VLATKA KOVAČEVIĆ (DUGIRAT)
231
3
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
239
MIHAELA ANIĆ (MORNAR)
2043
231
3
UNA MARAVIĆ (KUTINA)
239
0
MIHAELA ANIĆ (MORNAR)
Medalists
1. UNA MARAVIĆ, KUTINA
2. MIHAELA ANIĆ, MORNAR
3. VLATKA KOVAČEVIĆ, DALMACIJA
3. ----