Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Makarska Summer Cup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
CBS"Tešanj"Tešanj
DALMACIJA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
KBS Borac Jelah
KBV "PRISON BREAK"
KBV "Ratnik" Gacko
KNEZ
KUTINA
LOTUS
MAWASHI
MORNAR
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
TROGIR
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Girls beginners -25
PF - Girls beginners -32
PF - Girls beginners +32
PF - Girls -25
PF - Girls -32
PF - Girls +32
PF - Y. cadets beginners (male) +47
PF - Y. cadets beginners (female) -42
PF - Y. cadets beginners (female) -47
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (male) -42
PF - Younger cadets (male) -47
PF - Younger cadets (male) +47
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Younger cadets (female) -42
PF - Younger cadets (female) -47
PF - Older cadets (male) -52
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -55
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Juniors (female) -65
LC - Older cadets (male) -52
LC - Older cadets (male) +69
LC - Juniors (male) -84
KL - Older cadets (male) -47
KL - Older cadets (male) -69
KL - Juniors (male) -74
KL - Juniors (male) -89
KL - Seniors (male) -84
PF - Girls beginners -25
1003
216
2
PATRICIJA GAZILJ (MAWASHI)
61
10
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
Medalists
1. CVITA CRLJEN, MAWASHI
2. PATRICIJA GAZILJ, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Girls beginners -32
1005
67
12
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
168
8
LEONORA TOMRECAJ (PRETORI)
226
GABRIELA ŠUMELJ (MAWASHI)
1007
67
4
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
226
2
GABRIELA ŠUMELJ (MAWASHI)
Medalists
1. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
2. GABRIELA ŠUMELJ, MAWASHI
3. LEONORA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. ----
PF - Girls beginners +32
1006
203
1
IVANA LUCIĆ (KBKSINJ)
220
0
MATEA GAZILJ (MAWASHI)
Medalists
1. IVANA LUCIĆ, KNEZ
2. MATEA GAZILJ, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Girls -25
1010
217
2
PATRICIJA GAZILJ (MAWASHI)
62
10
CVITA CRLJEN (MAWASHI)
Medalists
1. CVITA CRLJEN, MAWASHI
2. PATRICIJA GAZILJ, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Girls -32
1011
97
4
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
227
0
GABRIELA ŠUMELJ (MAWASHI)
1012
65
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
158
0
TEA TOPIĆ (PRETORI)
1014
97
2
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
65
12
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TEA TOPIĆ, PRETORIAN
3. GABRIELA ŠUMELJ, MAWASHI
PF - Girls +32
1013
5
6
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
221
0
MATEA GAZILJ (MAWASHI)
63
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
1015
5
0
LUCIJA TOKIĆ (VELEBIT)
63
7
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
Medalists
1. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
2. LUCIJA TOKIĆ, VELEBIT
3. MATEA GAZILJ, MAWASHI
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) +47
1017
72
2
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
207
3
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
40
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
1019
207
5
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
40
1
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
2. LOVRE STIPČEVIĆ, PRETORIAN
3. TONI MENDEŠ, MAWASHI
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) -42
1020
139
6
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
224
2
LUCIJA TOMAŠEVIČ (MAWASHI)
1021
129
6
LANA MARIĆ (LOTUS)
222
0
GABRIJELA GAZILJ (MAWASHI)
1023
139
14
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
129
4
LANA MARIĆ (LOTUS)
Medalists
1. BRUNA MATIJAŠ, LOTUS
2. LANA MARIĆ, LOTUS
3. LUCIJA TOMAŠEVIČ, MAWASHI
3. GABRIJELA GAZILJ, MAWASHI
PF - Y. cadets beginners (female) -47
1022
141
4
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
218
0
PETRA PRLAC (MAWASHI)
130
LANA MARIĆ (LOTUS)
1024
141
2
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
130
3
LANA MARIĆ (LOTUS)
Medalists
1. LANA MARIĆ, LOTUS
2. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
3. PETRA PRLAC, MAWASHI
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1026
68
5
TONI URSIĆ (MAWASHI)
37
2
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
1027
145
5
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
233
4
TONĆI PERKOVIĆ (PRETORI)
1029
68
9
TONI URSIĆ (MAWASHI)
145
1
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
3. TONĆI PERKOVIĆ, PRETORIAN
PF - Younger cadets (male) -42
1028
249
0
MARINO ODOBAŠIĆ (TROGIR)
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
69
TONI URSIĆ (MAWASHI)
70
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
143
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1030
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
69
0
TONI URSIĆ (MAWASHI)
1031
70
11
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
143
4
LOVRE GRUJA (LOTUS)
1034
28
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
70
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. TONI URSIĆ, MAWASHI
3. LOVRE GRUJA, LOTUS
PF - Younger cadets (male) -47
1032
132
4
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
115
8
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
1033
29
6
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
71
0
MARKO ZELIĆ (MAWASHI)
1037
115
1
MATEO ŠEPEK (KUTINA)
29
11
VANJA BURMUDŽIJA (KUTINA)
Medalists
1. VANJA BURMUDŽIJA, KUTINA
2. MATEO ŠEPEK, KUTINA
3. MARKO ZELIĆ, MAWASHI
3. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
PF - Younger cadets (male) +47
1035
74
0
BARTUL GAVIĆ (MAWASHI)
153
10
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
1036
73
4
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
9
10
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
1038
153
3
KRISTIJAN KOPREK (KUTINA)
9
9
VIKTOR BRZOJA (VELEBIT)
Medalists
1. VIKTOR BRZOJA, VELEBIT
2. KRISTIJAN KOPREK, KUTINA
3. TONI MENDEŠ, MAWASHI
3. BARTUL GAVIĆ, MAWASHI
PF - Younger cadets (female) -37
1040
155
0
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
64
4
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
30
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
128
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
66
SARA BOBAN (MAWASHI)
1042
64
1
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
30
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1041
128
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
66
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
1044
30
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
66
4
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. SARA BOBAN, MAWASHI
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
PF - Younger cadets (female) -42
1043
223
2
GABRIJELA GAZILJ (MAWASHI)
140
8
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
225
LUCIJA TOMAŠEVIČ (MAWASHI)
1045
140
10
BRUNA MATIJAŠ (LOTUS)
225
8
LUCIJA TOMAŠEVIČ (MAWASHI)
Medalists
1. BRUNA MATIJAŠ, LOTUS
2. LUCIJA TOMAŠEVIČ, MAWASHI
3. GABRIJELA GAZILJ, MAWASHI
3. ----
PF - Younger cadets (female) -47
1046
11
6
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
219
0
PETRA PRLAC (MAWASHI)
1047
230
7
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
142
3
LAURA MATIJAŠ (LOTUS)
1049
11
6
LUCIJA ŽEPINA (VELEBIT)
230
8
PETRA ŽEPINA (VELEBIT)
Medalists
1. PETRA ŽEPINA, VELEBIT
2. LUCIJA ŽEPINA, VELEBIT
3. LAURA MATIJAŠ, LOTUS
3. PETRA PRLAC, MAWASHI
PF - Older cadets (male) -52
1052
261
5
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
76
15
LEON NOLA (MAWASHI)
Medalists
1. LEON NOLA, MAWASHI
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -50
1056
77
4
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
44
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -55
1058
7
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
122
0
DEA ŽIVKOVIĆ (LOTUS)
78
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
8
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
212
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1060
7
6
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
78
0
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
1059
8
6
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
212
0
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1062
7
5
MARTINA BUTERIN (VELEBIT)
8
1
NIKA PAVIČIĆ (VELEBIT)
Medalists
1. MARTINA BUTERIN, VELEBIT
2. NIKA PAVIČIĆ, VELEBIT
3. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Older cadets (female) -60
1061
54
4
LANA BLAIĆ (PRETORI)
119
14
MARINA RADIĆ (LOTUS)
253
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
79
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
213
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1063
119
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
253
10
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
1064
79
6
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
213
2
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1066
253
4
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
79
3
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. PAULA BURIĆ, MAWASHI
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Older cadets (female) -65
1065
254
5
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
80
4
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
160
MILICA MATIĆ (PRETORI)
1067
254
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
160
2
MILICA MATIĆ (PRETORI)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
3. PAULA BURIĆ, MAWASHI
3. ----
PF - Juniors (female) -65
1069
81
0
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
256
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
177
ELA ZNAOR (SUŠAK)
1071
81
0
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
177
6
ELA ZNAOR (SUŠAK)
Medalists
1. ELA ZNAOR, SUŠAK
2. PAULA BURIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) -52
2004
192
1
MIRSAD HASIĆ (BORAC)
89
2
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. MATEO TURIĆ, MAWASHI
2. MIRSAD HASIĆ, KBS Borac Jelah
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (male) +69
2005
136
1
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
82
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
251
TINO BUBLE (TROGIR)
2007
82
1
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
251
2
TINO BUBLE (TROGIR)
Medalists
1. TINO BUBLE, TROGIR
2. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
3. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
3. ----
LC - Juniors (male) -84
2012
228
0
IVAN MUSTAPIĆ (MAWASHI)
149
3
DINO DIVIĆ (IMOTSKI)
87
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
2014
149
0
DINO DIVIĆ (IMOTSKI)
87
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
2. DINO DIVIĆ, IMOTSKI
3. IVAN MUSTAPIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Older cadets (male) -47
2016
237
3
ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER (MORNAR)
90
0
MATEO TURIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ANTE KUTLEŠIĆ BIJADER, MORNAR
2. MATEO TURIĆ, MAWASHI
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) -69
2022
236
1
HAMZA BEŠO (TEŠANJ)
83
2
FILIP GRBAVAC (MAWASHI)
Medalists
1. FILIP GRBAVAC, MAWASHI
2. HAMZA BEŠO, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -74
2036
173
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
100
0
IVAN MILJAK (AMENO)
2037
88
3
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
186
0
BORNA ŠOLIĆ (AMENO)
2039
173
3
ŠIMUN FILIPOVIĆ (KUTINA)
88
0
DAVID JOZIPOVIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. ŠIMUN FILIPOVIĆ, KUTINA
2. DAVID JOZIPOVIĆ, MAWASHI
3. IVAN MILJAK, AMENO
3. BORNA ŠOLIĆ, AMENO
KL - Juniors (male) -89
2038
21
3
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
229
0
IVAN MUSTAPIĆ (MAWASHI)
169
ARDIT BERISHA (AMENO)
2040
21
3
KENAN HUSEINBAŠIĆ (TEŠANJ)
169
0
ARDIT BERISHA (AMENO)
Medalists
1. KENAN HUSEINBAŠIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
2. ARDIT BERISHA, AMENO
3. IVAN MUSTAPIĆ, MAWASHI
3. ----
KL - Seniors (male) -84
2045
188
3
JOSIP VRKIĆ (DUGIRAT)
112
0
TARIK HUJDUR (KBV.PB)
215
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
2047
188
3
JOSIP VRKIĆ (DUGIRAT)
215
0
MLADEN SIKIRICA (MAWASHI)
Medalists
1. JOSIP VRKIĆ, DALMACIJA
2. MLADEN SIKIRICA, MAWASHI
3. TARIK HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. ----