Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Makarska Summer Cup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
CBS"Tešanj"Tešanj
DALMACIJA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
KBS Borac Jelah
KBV "PRISON BREAK"
KBV "Ratnik" Gacko
KNEZ
KUTINA
LOTUS
MAWASHI
MORNAR
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
TROGIR
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Boys beginners -32
PF - Boys beginners +32
PF - Girls beginners -32
PF - Girls -32
PF - Y. cadets beginners (male) +47
PF - Y. cadets beginners (female) +47
PF - Younger cadets (male) -37
PF - Younger cadets (female) -32
PF - Younger cadets (female) -37
PF - Older cadets (female) -46
PF - Older cadets (female) -50
PF - Older cadets (female) -60
PF - Older cadets (female) -65
PF - Older cadets (female) +65
LC - Older cadets (female) -46
LC - Older cadets (female) -55
LC - Older cadets (female) +65
KL - Older cadets (female) -42
KL - Older cadets (female) -46
KL - Older cadets (female) -50
KL - Older cadets (female) +65
KL - Seniors (female) +70
PF - Boys beginners -32
1001
59
7
ROBERTO LERGA (PRETORI)
109
4
MERIS MUJKANOVIĆ (KBV.PB)
Medalists
1. ROBERTO LERGA, PRETORIAN
2. MERIS MUJKANOVIĆ, KBV "PRISON BREAK"
3. ----
3. ----
PF - Boys beginners +32
1002
234
5
NIKOLA MATIĆ (PRETORI)
3
0
JURE TOKIĆ (VELEBIT)
252
MARIN DUČINA (TROGIR)
1004
234
2
NIKOLA MATIĆ (PRETORI)
252
9
MARIN DUČINA (TROGIR)
Medalists
1. MARIN DUČINA, TROGIR
2. NIKOLA MATIĆ, PRETORIAN
3. JURE TOKIĆ, VELEBIT
3. ----
PF - Girls beginners -32
1005
67
12
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
168
8
LEONORA TOMRECAJ (PRETORI)
226
GABRIELA ŠUMELJ (MAWASHI)
1007
67
4
LUCIJA BRBIĆ (MAWASHI)
226
2
GABRIELA ŠUMELJ (MAWASHI)
Medalists
1. LUCIJA BRBIĆ, MAWASHI
2. GABRIELA ŠUMELJ, MAWASHI
3. LEONORA TOMRECAJ, PRETORIAN
3. ----
PF - Girls -32
1011
97
4
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
227
0
GABRIELA ŠUMELJ (MAWASHI)
1012
65
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
158
0
TEA TOPIĆ (PRETORI)
1014
97
2
LEONA RAVLIĆ (IVNCG)
65
12
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. SARA BOBAN, MAWASHI
2. LEONA RAVLIĆ, IVANIĆ GRAD
3. TEA TOPIĆ, PRETORIAN
3. GABRIELA ŠUMELJ, MAWASHI
PF - Y. cadets beginners (male) +47
1017
72
2
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
207
3
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
40
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
1019
207
5
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
40
1
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
2. LOVRE STIPČEVIĆ, PRETORIAN
3. TONI MENDEŠ, MAWASHI
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) +47
1025
166
0
LORETA JELENKOVIĆ (PRETORI)
137
1
KARLA GRGA (LOTUS)
Medalists
1. KARLA GRGA, LOTUS
2. LORETA JELENKOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (male) -37
1026
68
5
TONI URSIĆ (MAWASHI)
37
2
ADRIAN TOPALLI (PRETORI)
1027
145
5
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
233
4
TONĆI PERKOVIĆ (PRETORI)
1029
68
9
TONI URSIĆ (MAWASHI)
145
1
MATE ŠAŠKOR (LOTUS)
Medalists
1. TONI URSIĆ, MAWASHI
2. MATE ŠAŠKOR, LOTUS
3. ADRIAN TOPALLI, PRETORIAN
3. TONĆI PERKOVIĆ, PRETORIAN
PF - Younger cadets (female) -32
1039
102
9
TINA PETROVIĆ (IVNCG)
167
2
PETRA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. TINA PETROVIĆ, IVANIĆ GRAD
2. PETRA LERGA, PRETORIAN
3. ----
3. ----
PF - Younger cadets (female) -37
1040
155
0
KLARA BOŽIĆ (PRETORI)
64
4
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
30
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
128
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
66
SARA BOBAN (MAWASHI)
1042
64
1
MIA VRANJEŠ (MAWASHI)
30
6
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
1041
128
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
66
6
SARA BOBAN (MAWASHI)
1044
30
10
ANĐELINA FILIPOVIĆ (KUTINA)
66
4
SARA BOBAN (MAWASHI)
Medalists
1. ANĐELINA FILIPOVIĆ, KUTINA
2. SARA BOBAN, MAWASHI
3. MIA VRANJEŠ, MAWASHI
3. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
PF - Older cadets (female) -46
1055
124
4
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
51
11
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
49
ZARA LERGA (PRETORI)
1057
51
9
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
49
3
ZARA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
PF - Older cadets (female) -50
1056
77
4
LANA GRBAVAC (MAWASHI)
44
10
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. LANA GRBAVAC, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (female) -60
1061
54
4
LANA BLAIĆ (PRETORI)
119
14
MARINA RADIĆ (LOTUS)
253
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
79
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
213
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1063
119
2
MARINA RADIĆ (LOTUS)
253
10
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
1064
79
6
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
213
2
MARINA MATIJAŠ (LOTUS)
1066
253
4
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
79
3
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. PAULA BURIĆ, MAWASHI
3. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. MARINA MATIJAŠ, LOTUS
PF - Older cadets (female) -65
1065
254
5
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
80
4
PAULA BURIĆ (MAWASHI)
160
MILICA MATIĆ (PRETORI)
1067
254
3
NINA ETEROVIĆ (LOTUS)
160
2
MILICA MATIĆ (PRETORI)
Medalists
1. NINA ETEROVIĆ, LOTUS
2. MILICA MATIĆ, PRETORIAN
3. PAULA BURIĆ, MAWASHI
3. ----
PF - Older cadets (female) +65
1068
154
4
ANA SUTLOVIĆ (PRETORI)
47
5
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. ANA SUTLOVIĆ, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -46
2006
125
3
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
53
0
ZARA LERGA (PRETORI)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. ZARA LERGA, PRETORIAN
3. ----
3. ----
LC - Older cadets (female) -55
2008
52
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
246
0
KATARINA PALADA (TROGIR)
257
MARINA RADIĆ (LOTUS)
2010
52
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
257
0
MARINA RADIĆ (LOTUS)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. MARINA RADIĆ, LOTUS
3. KATARINA PALADA, TROGIR
3. ----
LC - Older cadets (female) +65
2011
48
3
PETRA PERKOVIĆ (PRETORI)
244
0
IVANA RADIĆ (TROGIR)
Medalists
1. PETRA PERKOVIĆ, PRETORIAN
2. IVANA RADIĆ, TROGIR
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -42
2024
190
0
AJLA HUJDUR (KBV.PB)
43
3
MIHAELA TOPALLI (PRETORI)
Medalists
1. MIHAELA TOPALLI, PRETORIAN
2. AJLA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) -46
2025
238
1
MATEA ULOŽNIK (MORNAR)
126
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
2026
50
0
ZARA LERGA (PRETORI)
191
3
NIRMELA HUJDUR (KBV.PB)
2028
126
2
NATALI PAVKOVIĆ (LOTUS)
191
1
NIRMELA HUJDUR (KBV.PB)
Medalists
1. NATALI PAVKOVIĆ, LOTUS
2. NIRMELA HUJDUR, KBV "PRISON BREAK"
3. MATEA ULOŽNIK, MORNAR
3. ZARA LERGA, PRETORIAN
KL - Older cadets (female) -50
2027
45
3
PAOLA TOMRECAJ (PRETORI)
19
0
ZEJFA AHMETOVIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. PAOLA TOMRECAJ, PRETORIAN
2. ZEJFA AHMETOVIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (female) +65
2032
39
3
IVONA GALEŠIĆ (PRETORI)
245
0
IVANA RADIĆ (TROGIR)
Medalists
1. IVONA GALEŠIĆ, PRETORIAN
2. IVANA RADIĆ, TROGIR
3. ----
3. ----
KL - Seniors (female) +70
2046
232
3
ANTONIJA ZEC (PITBUL)
165
0
VENKA KNEZEVIC (PRETORI)
Medalists
1. ANTONIJA ZEC, PIT BULL, Split
2. VENKA KNEZEVIC, PRETORIAN
3. ----
3. ----