Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
Makarska Summer Cup 2019.
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
AMENO
CBS"Tešanj"Tešanj
DALMACIJA
IMOTSKI
IVANIĆ GRAD
KBS Borac Jelah
KBV "PRISON BREAK"
KBV "Ratnik" Gacko
KNEZ
KUTINA
LOTUS
MAWASHI
MORNAR
PIT BULL, Split
PRETORIAN
SUŠAK
TROGIR
VELEBIT
Vitez Mile Bošnjak - Posušje
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Girls beginners +32
PF - Y. cadets beginners (male) -47
PF - Y. cadets beginners (male) +47
PF - Y. cadets beginners (female) -37
PF - Older cadets (male) -69
PF - Older cadets (male) +69
KL - Older cadets (male) +69
KL - Juniors (male) -69
PF - Girls beginners +32
1006
203
1
IVANA LUCIĆ (KBKSINJ)
220
0
MATEA GAZILJ (MAWASHI)
Medalists
1. IVANA LUCIĆ, KNEZ
2. MATEA GAZILJ, MAWASHI
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) -47
1016
131
0
NIKOLA KUSTURA (LOTUS)
206
2
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
2. NIKOLA KUSTURA, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Y. cadets beginners (male) +47
1017
72
2
TONI MENDEŠ (MAWASHI)
207
3
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
40
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
1019
207
5
MARSEL GABRIĆ (KBKSINJ)
40
1
LOVRE STIPČEVIĆ (PRETORI)
Medalists
1. MARSEL GABRIĆ, KNEZ
2. LOVRE STIPČEVIĆ, PRETORIAN
3. TONI MENDEŠ, MAWASHI
3. ----
PF - Y. cadets beginners (female) -37
1018
204
5
TEA LUCIĆ (KBKSINJ)
127
0
ANTEA PAVKOVIĆ (LOTUS)
Medalists
1. TEA LUCIĆ, KNEZ
2. ANTEA PAVKOVIĆ, LOTUS
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) -69
1053
205
3
NINO UVANOVIĆ (KBKSINJ)
202
6
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
2. NINO UVANOVIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
PF - Older cadets (male) +69
1054
243
1
IVAN IVKOVIĆ (KBKSINJ)
135
3
ANTONIO STJEPIĆ (LOTUS)
Medalists
1. ANTONIO STJEPIĆ, LOTUS
2. IVAN IVKOVIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
KL - Older cadets (male) +69
2023
184
3
DINO LONČAR (POSUJŠE)
208
0
TINO LUCIĆ (KBKSINJ)
Medalists
1. DINO LONČAR, Vitez Mile Bošnjak - Posušje
2. TINO LUCIĆ, KNEZ
3. ----
3. ----
KL - Juniors (male) -69
2035
210
3
LUKA KNEZ (KBKSINJ)
22
0
IJAD RAMIĆ (TEŠANJ)
Medalists
1. LUKA KNEZ, KNEZ
2. IJAD RAMIĆ, CBS"Tešanj"Tešanj
3. ----
3. ----