Upcoming
Finished
Login
Help
GEAR
STATS
Statistics
Od sada možete vidjeti i statističke podatke o natjecateljima, klubovima i natjecanjima te ranking natjecatelja i klubova.
Selected tournament:
OTVORENO PRVENSTVO USK 2023
About tournament
Dokuments
Applications
Competitor list
Brackets
Results
Statistics
Per category
Per area
Per club
Per fight number
CLUB
"Tigar" CAZIN
"ZINO"
Hamza
KBC "Bihać"
KBK "Galaja" Sanski Most
KBS "GAZIJA" BUŽIM
KBS Ljutoč Orašac
KBS Pokoj
KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
KBV Kurto
WEIGHT CATEGORIES / YEARS
PF - Dječaci -25
PF - Dječaci -28
PF - Dječaci -32
PF - Mlađi kadeti -32
PF - Mlađi kadeti -37
PF - Mlađe kadetkinje -47
PF - Stariji kadeti +69
PF - Juniorke -55
LC - Stariji kadeti -47
LC - Stariji kadeti -52
LC - Juniori -63
LC - Juniorke -55
KL - Stariji kadeti -47
KL - Stariji kadeti -69
KL - Juniori -63
KL - Juniorke -55
PF - Dječaci -25
1001
150
1
BENJAMIN CELEBIC (BIHAC)
144
7
IMRAN TAHIĆ (GAZIJE)
1002
175
5
ELMAS MEŠIĆ (BIHAĆ)
218
2
AJNUR KUTIĆ (TKDGLJ)
1004
144
4
IMRAN TAHIĆ (GAZIJE)
175
6
ELMAS MEŠIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. ELMAS MEŠIĆ, KBC "Bihać"
2. IMRAN TAHIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. AJNUR KUTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. BENJAMIN CELEBIC, "ZINO"
PF - Dječaci -28
1003
182
4
ELMAS MEŠIĆ (BIHAĆ)
138
3
ANES TAHIĆ (GAZIJE)
Medalists
1. ELMAS MEŠIĆ, KBC "Bihać"
2. ANES TAHIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----
3. ----
PF - Dječaci -32
1005
71
7
ANIS MIDŽAN (TKDGLJ)
198
6
ERVIN PONJEVIĆ (GAZIJE)
70
FARIS MIDŽAN (TKDGLJ)
1008
71
1
ANIS MIDŽAN (TKDGLJ)
70
11
FARIS MIDŽAN (TKDGLJ)
Medalists
1. FARIS MIDŽAN, KBK "Galaja" Sanski Most
2. ANIS MIDŽAN, KBK "Galaja" Sanski Most
3. ERVIN PONJEVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----
PF - Mlađi kadeti -32
1010
171
8
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
13
0
ABDIJANOVIC AMAR (POKOJ)
136
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJE)
227
MUAMER BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
161
OMAR KARABEGOVIC (BIHAC)
1012
171
2
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
136
0
AJDIN MUJAGIĆ (GAZIJE)
1011
227
1
MUAMER BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
161
11
OMAR KARABEGOVIC (BIHAC)
1014
171
2
DINO ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
161
0
OMAR KARABEGOVIC (BIHAC)
Medalists
1. DINO ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. OMAR KARABEGOVIC, "ZINO"
3. AJDIN MUJAGIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. MUAMER BAJREKTAREVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
PF - Mlađi kadeti -37
1013
230
0
ARMIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
205
10
DŽAN RUŽNIĆ (CAZIN)
156
HARUN CELEBIC (BIHAC)
52
ŠEHIĆ SANEL (MUSTAFA)
66
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
1015
205
4
DŽAN RUŽNIĆ (CAZIN)
156
5
HARUN CELEBIC (BIHAC)
1016
52
8
ŠEHIĆ SANEL (MUSTAFA)
66
1
MENSUR RAZIĆ (TKDGLJ)
1018
156
12
HARUN CELEBIC (BIHAC)
52
9
ŠEHIĆ SANEL (MUSTAFA)
Medalists
1. HARUN CELEBIC, "ZINO"
2. ŠEHIĆ SANEL, KBS Ljutoč Orašac
3. DŽAN RUŽNIĆ, "Tigar" CAZIN
3. MENSUR RAZIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
PF - Mlađe kadetkinje -47
1026
228
1
EMELA TAHIĆ (GAZIJE)
11
11
NAĐA AMIDŽIĆ (POKOJ)
Medalists
1. NAĐA AMIDŽIĆ, KBS Pokoj
2. EMELA TAHIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----
3. ----
PF - Stariji kadeti +69
1032
216
11
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
178
6
ELVIN ŠOMIĆ (BIHAĆ)
221
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (GAZIJE)
1034
216
10
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
221
0
IBRAHIM ODOBAŠIĆ (GAZIJE)
Medalists
1. MEHMED KRUPIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. IBRAHIM ODOBAŠIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ELVIN ŠOMIĆ, KBC "Bihać"
3. ----
PF - Juniorke -55
1037
155
0
EMMA MESIC (BIHAC)
234
3
AMILA TAHIĆ (GAZIJE)
233
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
1039
234
0
AMILA TAHIĆ (GAZIJE)
233
0
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
Medalists
1. AMILA TAHIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. EMMA MESIC, "ZINO"
3. ----
LC - Stariji kadeti -47
2006
163
3
ROBERTO SELIMOVIC (BIHAC)
24
0
AGANOVIĆ HAMZA (MUSTAFA)
141
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
2007
154
0
EMIN DJERAHOVIC (BIHAC)
54
3
ŠEHIĆ ELMEDIN (MUSTAFA)
22
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
2008
163
0
ROBERTO SELIMOVIC (BIHAC)
141
3
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
2009
54
0
ŠEHIĆ ELMEDIN (MUSTAFA)
22
3
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
2011
141
0
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
22
3
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
Medalists
1. AGANOVIĆ EMIN, KBS Ljutoč Orašac
2. AJDIN MURATOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ŠEHIĆ ELMEDIN, KBS Ljutoč Orašac
3. ROBERTO SELIMOVIC, "ZINO"
LC - Stariji kadeti -52
2010
159
3
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
142
0
AMAR ŠOMIĆ (GAZIJE)
174
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
2012
159
0
IMRAN KARABEGOVIC (BIHAC)
174
3
MAK ČUSTOVIĆ (BIHAĆ)
Medalists
1. MAK ČUSTOVIĆ, KBC "Bihać"
2. IMRAN KARABEGOVIC, "ZINO"
3. AMAR ŠOMIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. ----
LC - Juniori -63
2026
200
3
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
16
0
EDI JUSIC (JEZERSK)
65
MIRSAD KUTIĆ (TKDGLJ)
2028
200
3
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
65
0
MIRSAD KUTIĆ (TKDGLJ)
Medalists
1. MEHMED KRUPIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. MIRSAD KUTIĆ, KBK "Galaja" Sanski Most
3. EDI JUSIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
3. ----
LC - Juniorke -55
2030
226
0
DŽEJLANA BAJREKTAREVIĆ (GAZIJE)
127
3
BEGOVIĆ ADELISA (MUSTAFA)
222
ILVANA JASARAGIC (KURTO)
84
MAIDA BESIREVIC (KURTO)
99
HANA GORETIĆ (KURTO)
2032
127
3
BEGOVIĆ ADELISA (MUSTAFA)
222
0
ILVANA JASARAGIC (KURTO)
2031
84
0
MAIDA BESIREVIC (KURTO)
99
3
HANA GORETIĆ (KURTO)
2034
127
0
BEGOVIĆ ADELISA (MUSTAFA)
99
0
HANA GORETIĆ (KURTO)
Medalists
1. HANA GORETIĆ, KBV Kurto
2. BEGOVIĆ ADELISA, KBS Ljutoč Orašac
3. MAIDA BESIREVIC, KBV Kurto
3. ILVANA JASARAGIC, KBV Kurto
KL - Stariji kadeti -47
2042
25
2
AGANOVIĆ HAMZA (MUSTAFA)
2
1
DZENAN TUTIC (POKOJ)
55
ŠEHIĆ ELMEDIN (MUSTAFA)
23
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
140
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
2044
25
0
AGANOVIĆ HAMZA (MUSTAFA)
55
3
ŠEHIĆ ELMEDIN (MUSTAFA)
2045
23
2
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
140
1
AJDIN MURATOVIĆ (GAZIJE)
2047
55
0
ŠEHIĆ ELMEDIN (MUSTAFA)
23
3
AGANOVIĆ EMIN (MUSTAFA)
Medalists
1. AGANOVIĆ EMIN, KBS Ljutoč Orašac
2. ŠEHIĆ ELMEDIN, KBS Ljutoč Orašac
3. AJDIN MURATOVIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
3. AGANOVIĆ HAMZA, KBS Ljutoč Orašac
KL - Stariji kadeti -69
2049
40
3
HRNJIĆ EMIN (MUSTAFA)
113
0
HATAB BADNJEVIC (KURTO)
143
AMIL TAHIĆ (GAZIJE)
2051
31
0
BEHREM HARIS (MUSTAFA)
101
3
DAVUD VELIC (KURTO)
89
IMRAN IMSIROVIC (KURTO)
2052
40
0
HRNJIĆ EMIN (MUSTAFA)
143
0
AMIL TAHIĆ (GAZIJE)
2053
101
3
DAVUD VELIC (KURTO)
89
0
IMRAN IMSIROVIC (KURTO)
2055
143
3
AMIL TAHIĆ (GAZIJE)
101
0
DAVUD VELIC (KURTO)
Medalists
1. AMIL TAHIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
2. DAVUD VELIC, KBV Kurto
3. HRNJIĆ EMIN, KBS Ljutoč Orašac
3. IMRAN IMSIROVIC, KBV Kurto
KL - Juniori -63
1045
64
0
MIRSAD KUTIĆ (TKDGLJ)
109
0
AJDIN OMERADZIC (KURTO)
197
EDI JUSIC (JEZERSK)
199
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
58
TUTIĆ DARIS (MUSTAFA)
1047
109
0
AJDIN OMERADZIC (KURTO)
197
3
EDI JUSIC (JEZERSK)
1048
199
0
MEHMED KRUPIĆ (GAZIJE)
58
0
TUTIĆ DARIS (MUSTAFA)
1050
197
3
EDI JUSIC (JEZERSK)
58
0
TUTIĆ DARIS (MUSTAFA)
Medalists
1. EDI JUSIC, KBS"Jezerski"- Bosanska Krupa
2. TUTIĆ DARIS, KBS Ljutoč Orašac
3. AJDIN OMERADZIC, KBV Kurto
3. MEHMED KRUPIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM
KL - Juniorke -55
1054
224
0
ILVANA JASARAGIC (KURTO)
30
3
BEGOVIĆ ADELISA (MUSTAFA)
112
HANA GORETIĆ (KURTO)
83
MAIDA BESIREVIC (KURTO)
232
AMILA TAHIĆ (GAZIJE)
1056
30
0
BEGOVIĆ ADELISA (MUSTAFA)
112
3
HANA GORETIĆ (KURTO)
1055
83
3
MAIDA BESIREVIC (KURTO)
232
0
AMILA TAHIĆ (GAZIJE)
1058
112
3
HANA GORETIĆ (KURTO)
83
0
MAIDA BESIREVIC (KURTO)
Medalists
1. HANA GORETIĆ, KBV Kurto
2. MAIDA BESIREVIC, KBV Kurto
3. BEGOVIĆ ADELISA, KBS Ljutoč Orašac
3. AMILA TAHIĆ, KBS "GAZIJA" BUŽIM